Buffalo – Boston 4:2 (kon.) | Toronto – Arizona 2:1 (2:1 po s.n.) | Philadelphia – Columbus 5:4 (kon.)
Pittsburgh – Minnesota 5:2 (kon.) | Ottawa – Florida 2:4 (kon.) | Detroit – Calgary 3:2 (po pr.)
Tampa – Nashville 4:2 (kon.) | St. Louis – Montreal 5:1 (kon.) | Dallas – Vancouver 4:1 (kon.)
Colorado – Edmonton 4:2 (kon.) | Los Angeles – San Jose 4:1 (kon.)
po s.n. (2:1)
Toronto Maple Leafs
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
Arizona Coyotes
Pátek 20.12.2013, 01:00 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

To je z tohoto utkání vše. Náš program tím ale rozhodně nekončí. (04:02:16)

3. Dion Phaneuf (TOR) 0+0

Pořádné hokejové drama tedy rozhodly až samostatné nájezdy. V nich bylo nakonec šťastnější Toronto, českého fanouška zase může těšit, že dnes bodovali všichni Češi, kteří se dostali na led.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Toronto Maple Leafs.
    Autorem branky je JOFFREY LUPUL.

Antoine Vermette si vzal velmi zajímavý rozjezd, po němž pouze vystřelil. Reimer chytá. – 2:1

Joffrey Lupul si rozpohyboval Smithe a pak jej překvapil svižnou střelou kolem levé paže! – 2:1

Radim Vrbata zvolil rozjezd pro změnu doleva a pak udělal kličku do bekhendu, na níž prostě nebylo dost místa. – 1:1

Mason Raymond zvolil rozjezd doprava, potom si to namířil k brance a nic nevymyslel. Smith zasáhl pravým betonem. – 1:1

Jako druhý jel Mikkel Boedker a po velmi šikovné kličce bekhendem zavěsil nad Reimerův beton! 1:1

Gól je nakonec po poradě s videorozhodčím uznán! – 1:0

To je nezáviděníhodná pozice. Jedni tuší, že Smith s pukem zajel za brankovou čáru, druzí budou opačné názoru, protože se asi nenajde kamera, která by průkazně ukázala puk za brankovou čárou.

James van Riemsdyk dokázal dostat puk mezi Smithovy betony, kde nám kotouč zmizel z dohledu. Brankář Phoenixu zajel až do své branky a vše bude muset zkoumat videorozhodčí!

Samostatné nájezdy začínají.

Nájezdy začne James van Riemsdyk.

Ani pětašedesát minut hry tedy nerozhodlo, uvidíme dovednostní soutěž, která již definitivně určí vítěze tohoto utkání.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:34
    Ribeiro schovanou přihrávkou našel na brankovišti Boedkera, jenž sice puk zasáhl, jenomže to bylo málo! Reimer nakonec kotouč našel a schoval jej pod rukavici.

64:13
    Kesselova střela zpoza obránce jen těsně minula pravou Reimerovu tyč!

64:00
    Poslední minuta prodloužení.

63:51
    Van Riemsdyk dlouho avizoval přihrávku přes brankoviště, nakonec si vše rozmyslel a rozhodl se sám zakončit, Smith s vypětím všech sil prostor u své levé tyče ubránil!

63:24
    V Air Canada Centre je momentálně k vidění strhující hokej.

63:05
    Murphyho nahození od modré nedokázal Vermette tečovat a ani dorazit po odrazu od zadního mantinelu.

62:56
    Bekhend Ekmana-Larssona byl sražen mimo branku.

62:33
    Na druhé straně sledujeme nebezpečné snažení Phoenixu.

62:03
    Rielly teď jel ze strany sám na Smithe, ten okrajem své výstroje puk vyrazil!

61:55
    Ribeiro se tlačil do samostatného úniku, avšak domácí se na něj sesypali a nedovolili mu zakončit.

61:03
    Phaneuf teď vnikl do útočného pásma a také vystřelil. Nepřesně.

60:52
    Murphy obral o puk neopatrného Kadriho, potáhl jej do útočného pásma a Reimer si svým zákrokem příliš jistý nebyl.

60:21
    Franson křižnou přihrávkou přes polovinu hřiště hledal Kessela, ten si puk nezpracoval a nemohl tak vyrazit sám na Smithe.

60:01

Martin Hanzal jako jediný z týmu Phoenixu dokázal prozatím dotlačit puk za Reimerova záda a zajistil tak svému týmu bodový zisk z toho zápasu. O tom, jak bude velký, se rozhodne v prodloužení.

60:00

59:17
    Ofenzivně laděný bek Yandle si opět dovolil dojet do útočného pásma a zakončit. Reimer se sklonil a pustil za svou branku tuto střelu.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:12
    Boedker předal puk do strany Murphymu, jehož táhlou ránu na své hrudi zkrotil Reimer.

57:52
    Na druhé straně je Lupul, avšak sám proti řadě nepřátel.

57:24
    Stonova rána od modré byla nakonec odražena mimo. Reimer toho ale teď moc neviděl.

57:12
    Phoenix cítí šanci a tlačí se do obranného pásma Toronta.

56:51
    Morrisova jedovka z prostoru před levým kruhem z Reimerova pohledu opět otestovala kvality domácího brankáře.

56:03
    Kadri krásně za sebe našel najíždějícího Kessela, jehož prvotřídní zakončení dokázal Smith zastavit! Skvělý závěr třetí třetiny.

55:41
    Kadri to krátce po buly zkusil od modré, Smith se roztáhl a pravým betonem zasáhl.

55:37
    Smith krotí ještě i Kesselův nájezd, hra je přerušena.

55:08
    Phoenix právě vstřelil branku!
    Phoenix se po zdlouhavé snaze nakonec dočkal. Na začátku všeho byl Gunnarsson, jenž nedokázal dostat puk z obranného pásma a pak již zmiňovaná nepřesná střela Vrbaty, po níž si vzal puk MARTIN HANZAL, otočil se s ním a zametl puk za Reimera. Tento gól má pod sebou ještě dva české podpisy. Asistence: Rostislav Klesla, Radim Vrbata.

54:50
    Phoenix opět začíná tlačit svého soupeře, Vrbata mezi kruhy získal odražený puk a pak jej nasměroval vedle branky.

54:14
    Brule dostal puk mezi kruhy, kde také bleskově vypálil. Mimo.

53:29
    Hra je přerušena, vhazování u obranné modré Phoenixu.

53:20
    Něco podobného zkusil také Ribeiro, jenomže také bez patřičného úspěchu.

53:00
    Van Riemsdyk se obtočil s pukem kolem branky a to bylo vše.

52:48
    Kessel předla mezi kruhy puk van Riemsdykovi, jenomže jeho střela nebyla přesná.

52:28
    Yandle odclonil Kessela a Smith tak mohl vyjet až k hrazení, aby odtud rozehrál.

52:06
    Jeden z domácích hokejistů skončil po střetu s protihráčem v Reimerově brance. Aspoň něco tam Phoenix dnes večer dopravil.

52:03
    Tentokrát vše prvnímu útoku Coyotes prošlo, jenomže z toho zase nebyla střela.

51:51
    Hanzal s Vrbatou zavinili postavení mimo hru.

51:29
    Oddechový čas pro domácí.

51:29
    Zakázané uvolnění Maple Leafs.

51:10
    Ekman-Larsson byl sám před Reimerem, jenomže ten znovu vykouzlil zázračný zákrok!

50:55
    Kuleminova střela zápěstím od modré ke Smithovi ani neprošla.

50:29
    Špatná rozehrávka Phoenixu zůstala nepotrestána, Toronto se opět spokojilo s méně rizikovým řešením.

49:29
    Reimer si opět vysloužil potlesk od domácích fanoušků, když zmenšil střelecký úhel a přerušil hru.

49:16
    Vrbata se díky Hanzalově práci na brankovišti dostal k zakončení z dobré pozice, ani tentokrát ovšem nešlo Coyotes štěstí naproti.

48:25
    Phoenix se pokusil odpovědět, nicméně stále na jeho kontě svítí nula. Pokud by však Toronto toto utkání nedovedlo do vítězného konce, předchozí okamžik by ho mohl pořádně mrzet.

47:34
    To snad není možné, co teď Phoenix přežil! Na začátku všeho bylo upadnutí Kessela, když se hrnul za pukem. Potom ale domácí křídlo dokázalo dostat puk před branku, kde Kadri zaměstnal Smithe natolik, že puk poskakoval po brankovišti. Smith ležel na zemi a nemohl nic dělat, jenomže Reilly ve velké šanci přestřelil.

47:11
    Boedker šikovnou individuální akcí chtěl překvapit Reimera, ten nakonec propustil puk přes své brankoviště.

46:25
    Na druhé straně na střelce čekala odkrytá branka, domácí ale své vedení nenavýšili.

45:57
    Puk si tam ovšem vzal Kennedy a dostal se před Reimera, kde mu však nebylo umožněnou zakončit.

45:53
    Smith rozehrávkou přes dvě pásma našel Vrbatu, ten ale nemohl nic jiného, než nahodit do rohu.

45:27
    Stone od modré opět nepřesně. Phoenix se ale dostává do tempa, v němž byl na konci druhé třetiny.

44:58
    Moss přenechal puk za sebe Ribeirovi, jehož rána se odrazila od zadního mantinelu zpátky k Mossovi, jemuž se nepodařilo z malého úhlu dorazit za Reimera.

44:15
    Smith se vůbec nezalekl Kadriho a ještě dokázal rozehrát. Práce s holí je u brankáře hostí na skvělé úrovni.

44:04
    Boedker nedokázal přes Gunnarssona dostat puk k Reimerovi.

43:40
    Zakázané uvolnění Toronta.

43:32
    Yandle dnes hraje velký zápas. Teď ladně projel středním pásmem, kde objel tři protihráče, jenže potom předal puk na pravou stranu Vrbatovi, s jehož střelou neměl Reimer sebemenší problém.

42:22
    Lupul měl tentokrát v útočném pásmu poměrně hodně smůly, když se mu do cesty na poslední chvíli vklínil ještě obránce. Jinak by šel na Smithe úplně sám.

42:09
    Brule přebral puk od dobře pracujícího Ribeira a střelou z místa pro vhazování donutil Reimera, aby k sobě scvakl betony a přerušil hru.

41:38
    Až teď zcela sám mezi kruhy získal puk Lupul, jenomže se střelou se hodně ukvapil a to bylo hlavní příčinou jeho neúspěchu!

41:27
    Nakonec sice ztratil puk, ale Toronto toho k žádnému útoku nevyužilo.

41:12
    Phoenix je teď v útočném pásmu již regulérně.

40:29
    Na úvod neúspěšný nájezd Toronta do útočného pásma a pak zakázané uvolnění Phoenixu.

40:01

Siréna na znamení konce druhé třetiny přichází Torontu opravdu vhod. Čelilo totiž velkému tlaku Phoenixu, jenž se ale stále nedokázal gólově prosadit. Šanci bude mít ještě ve třetí třetině, která začne kolem třetí hodiny našeho času. Pokud to ani v této části hry nezvládne, pak i přes velké množství střel vyhoří stejně jako minule v Montrealu.

40:00

39:49
    Boedker tečoval prudkou střelu Yandla od modré, avšak přesunující se Reimer zázračně zasáhl!

39:43
    Yandle to zkouší opravdu ze všech pozic, tímto nahozením od červené čáry vybojoval pro Coyotes alespoň vhazování po Reimerově pravici.

39:38
    Postavení mimo hru Phoenixu. Můžete hádat, který útok jej způsobil. Ano, ten první.

39:04
    Reimer následně pro jistotu přerušil hru u své pravé tyče.

39:01
    Co má udělat Phoenix více? Vermette pálil od modré jen těsně vedle, puk ale prošel Reimerovi pod betonem. Opět moc nechybělo.

38:21
    Coyotes vyhodili na zakázané uvolnění.

38:16
    Kesselova několikrát opakovaná snaha vystřelit v útočném pásmu se nesetkala s pochopením obránců Phoenixu.

38:04
    Moss vystřelil zpoza obránce od modré, Reimer pravým betonem zasáhl.

37:23
    Chipchura zpoza branky poslal puk proti hokejce Stoneovi, ani jeho střela nebyla dostatečně kvalitní.

36:56
    Tlak Phoenixu skončil ztrátou kotouče, kterou nakonec nedokázal využít Rielly.

36:44

36:33
    Vrbata měl na okraji kruhu pro vhazování poměrně dobrou pozici, avšak ani on nepálil přesně.

36:10
    Yandle opět zkusil svou oblíbenou střelu od modré a opět minul.

35:58
    Ještě těsně předtím Toronto vyhodilo přes všechny čáry a je tak odpískáno jeho zakázané uvolnění.

35:58

35:19
    Toronto prováhalo obrovskou příležitost na zvýšení stavu! Ujelo do přečíslení tří na jednoho, Franson počkal a pak dal puk mezi kruhy Hollandovi, jenž ale Smithe neprostřelil a ani následná dorážka Lupula nebyla úspěšná.

34:44
    Morgan Rielly je nakonec vyloučen na dvě minuty za hákování, minutu a čtrnáct vteřin se bude hrát při stejnoměrném počtu hráčů na ledě.

34:42
    Moss jen tak vyhodil puk, avšak našel tím Vermetta, jenž se natlačil před Riellyho a jen díky zákroku domácího obránce svůj skvělý průnik nezakončil střelou!

34:07
    Phoenix pochopitelně při první příležitost vyhodil.

33:58
    Gilbert Brule hasil menší požár vzniklý rychlým přechodem Maple Leafs do útoku a je nakonec vyloučen na dvě minuty za hákování.

33:41
    Reimerovi se podařilo pozastavit hru až teď, kdy pokryl Vrbatův pokus od mantinelu.

33:36
    Moss po přihrávce od Vrbata mířil nepřesně, Reimer proti této střele od modré tak nemusel zasahovat.

33:10
    Reimer je však nadále v jednom ohni.

32:57
    Yandlova jedovka od modré tentokrát nebyla přesná.

32:47
    Phoenix opět mačká Toronto v jeho obranném pásmu.

32:24
    Opět se ukázalo, jak se vyplatí sledovat puk do poslední chvíle, byť Kennedy nakonec nedokázal nebezpečně vystřelit.

31:53
    Postavení mimo hru Kennedyho.

31:37
    Boedker si krásně vyměnil puk s Mossem, jenomže pak před Reimerem už mu nezbývalo moc prostoru, aby lépe zakončil.

30:53
    Boedker projel po levém křídle a střelou těsně nad ledem donutil Reimera k důležitému zákroku.

30:27
    Puk znovu tancoval u Reimera brankoviště, van Riemsdyk byl tísněn dvěma protihráči a tak jej v poměrně dobré pozici nedokázal zasáhnout.

30:02
    Čtvrtý útok Phoenixu si neporozuměl při přechodu do útočné třetiny a je to velká škoda, protože se rýsovala možnost menšího přečíslení.

29:44
    Yandle velmi pohotově vypálil od modré a nastala komická situace, kdy Reimer hledal puk všude, jen ne tam, kde jej měl! Tedy ve své výstroji.

29:35
    Teď se pro změnu bojuje za Reimerovou klecí.

29:17
    Toronto jen tak tak udrželo útočné pásmo, Smith ovšem stále nemusel čelit řádné střele.

28:52
    Boedker zřejmě jen odevzdával puk o mantinel, Chipchura si za ním ale nadále šel a ještě pořádně prověřil Reimera, jenž si tentokrát svým zákrokem nebyl dvakrát jistý.

28:20
    Druhý útok neuspěl se svým dalším atakem. Sledujeme velmi úporný hokej.

27:43
    Vhazování po Reimerově pravé ruce.

27:35
    Teď se velmi dlouho nevědělo, kde že vlastně je puk a vše nakonec končí dobře pro Phoenix! Smith už ale ležel na ledě a jen dílem náhody jej nikdo z domácích hokejistů po zavezení kotouče zpoza branky před ni od Clarksona nepřehodil.

26:58
    Postavení mimo hru Phoenixu, tím nedočkavcem byl Kennedy.

26:48
    Van Riemsdyk v první fázi svého střídání nezvládl ujet do samostatného úniku a tak se revanšoval alespoň touto propagační střelou zpoza obránce, kterou Smith našel ve své výstroji.

26:40
    Hraje se tradičně dlouho bez přerušení.

26:14
    Yandle dlouhou přihrávkou našel Ribeira, jenž ale nedokázal nic jiného, než nahodit před branku. Tam nikdo z jeho spoluhráčů.

25:31
    Puk znovu skončil mezi diváky, Kadri ještě reklamoval, že tam putoval od hole jednoho z hráčů Phoenixu, sudí ale situaci posoudili jinak.

24:49
    Po nahození Murphyho se kotouč odrazil až k Ekmanu-Larssonovi, jenž se chtěl střelou vyhnout chumlu hráčů před sebou a tak vypálil vedle.

24:10

23:58
    Tentokrát přišlo od Maple Leafs očekávané vyhození.

23:45
    Dotáhl jej alespoň ke střele, kterou Smith posunul do rohu kluziště.

23:35
    Jenomže lehce ztratil puk, protiútok táhne Kulemin.

23:24
    Phoenix musí začít od vlastní branky.

23:07

23:00
    Při hře čtyř proti čtyřem jsme sledovali poměrně otevřený hokej.

22:38
    Vermette sice znovu šikovně vypíchl puk, jenomže při přečíslení pozdě přihrál a Boedker toho s pukem již příliš nesvedl.

22:10
    Sedmapadesát vteřin tak budeme sledovat hru čtyři na čtyři.

22:10
    Cody Franson zřejmě neměl na výběr. Phoenix by, nebýt jeho podražení Halperna, šel do přečíslení 2 na 1.

21:45
    Nahození před Smithovu branku zůstalo bez odezvy, Toronto v útočném pásmu.

21:21
    Phoenix začal oslabení tradičně velmi dobře, Reimer chtěl po Vermettově střele zápěstím ještě rozehrát, ale nestihl to.

21:07
    Oliver Ekman-Larsson chtěl v obranném pásmu poslat puk o mantinel ven, jenomže jej vyhodil mezi diváky. Dotírající Raymond se puku nedotkl a tak to jsou jasné dvě trestné minuty pro obránce Phoenixu za zdržování hry.

21:03
    Clarkson si pak trochu spravil chuť, když dostal pěkný pas na pravé křídle a po překročení modré ostře vypálil. Pro Smithe nic složitého, hra je ale přerušena.

20:38
    Smith teď obelstil Clarksona a nakonec i Ekmana-Larssona, jenž podobně jako jeho sok za brankou upadl. Naštěstí pro hosty ještě dokázal rozehrát.

20:17
    Toronto na úvod druhé třetiny zavezlo puk do útočného pásma, avšak operovalo s ním jen po hrazení a po jednom ze střetů u něj se puk dostal na domácí střídačku. Vhazování u obranné modré hostí.

20:05

20:01

Troy Bodie se tak jako zatím jediný dokázal zapsat do střelecké listiny, když v šestnácté minutě dorazil Fransonovo nahození od modré. Toronto díky tomu vede nejtěsnějším možným rozdílem a do druhé třetiny, která začne cca v 2:03, vstoupí s pětivteřinovou přesilovkou.

20:00

19:51
    Nakonec to na sebe vzal Kadri, jenomže nepropálil řadu těl před sebou a Vermette ještě před odjezdem na střídačku odpálil puk.

19:40
    Domácí fanoušci si žádají střelu, ta stále nepřichází.

19:25
    Až teď se koná typický přesilovkový zámek.

19:00
    Torontu se teď příliš nedaří na vhazováních, z čehož pramení další vyhození kotouče.

18:53
    Smith zřejmě opět nic neviděl při Fransonově nahození od modré, nicméně tentokrát dokázal zakročit bez toho, aniž by puk vyrazil.

18:28
    Tentokrát Coyotes zavřeli střední pásmo, zmocnili se puku a pochopitelně jej co nejdéle drželi, aby následně naplánovali jeho další výlet.

18:11
    Phoenix krátce po buly vyslal puk na cestu přes všechny čáry.

18:05
    Přestože se Phoenix usadil za Reimerovou brankou, první vyloučení utkání patří jemu. Radim Vrbata podrazil Kulemina a je za to oceněn dvouminutovým trestem.

17:55
    Coyotes opět s pukem v útočném pásmu, jenomže pouze u mantinelu.

17:19
    Smith zvolil velmi riskantní rozehrávku přes brankoviště, která mu nakonec vyšla.

16:52
    Rielly potáhl puk po levém křídle a pak se pokusil přihrát před branku. Vše bez výsledku.

16:35
    Po reklamní pauze tu je další ofsajd Coyotes.

16:19
    Postavení mimo hru Phoenixu.

15:52
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Tento zámek již Phoenix nepřežil. První od modré nahodil Franson, Smith jeho nahození přes Halperna příliš neviděl a tak jej odrazil pouze před sebe, kde se k puku dostal TROY BODIE a bekhendovým zakončením mezi betony brankáře Coyotes otevřel střelecký účet dnešního večera. Asistence: Cody Franson, Peter Holland.

15:38
    Toronto drží puk v útočném pásmu, Phoenix zatím pouze stínuje.

14:56
    Toronto vystřídalo a může od vlastní branky založit novou akci.

14:39
    Hanzal upadl na modré čáře a hosté se dožadovali trestu pro jednoho z domácích hokejistů. Opět marně.

13:57
    Chvíli na to ale již domácí brankář musel zasahovat a to dokonce tak vážně, že hru přerušil.

13:48
    Moss našel u branky Ribeira, jenž se bekhendem pokoušel překvapit Reimera. Jenomže k tomu puk vůbec neprošel.

13:35
    To sice už neplatí, nicméně hra je stále hodně neurovnaná.

13:25
    A domácí hned operují před Smithe.

13:12
    Phoenix se momentálně díky bídné kombinaci nedostal přes střední pásmo.

12:29
    Rielly zkušeně nechal přejet celou vlnu hráčů a pak zasekl puk tak, aby mohl pálit z výhodné pozice. Smith byl i na tuto variantu připravený.

12:10
    Reimer vyhodil puk do ochranné sítě. Naštěstí pro něj se rozhodčí shodli, že kotouč ještě předtím škrtl o sklo.

11:54
    Postavení mimo hru Toronta.

10:58
    Moc nechybělo a van Riemsdyk by po pochybení soupeře vzal odražený puk, s nímž by šel sám na Smithe. Nakonec ale opravdu něco málo chybělo.

10:49
    Hanzal se pokusil vystřelit ihned od modré, Reimer raději jen vyrazil.

10:27
    Kessel se rozjel po pravém křídle, sebral v útočném pásmu puk a pořádně protáhl Smithe, jenž musel vykopnout pravou nohu, aby tuto střelu nepustil na zadní tyč.

10:03
    I Smith zvolil jistotu a u své levé tyče přikryl kotouč, takže se před ním bude vhazovat.

09:48
    Druhý útok Phoenixu to teď sehrál opravdu pěkně na jeden dotek, jenomže v rozhodující moment selhal při střelbě Vermette.

09:25
    Teď byl český centr postrčen u hrazení, rozhodčí vylučovat nebudou.

09:03
    Hanzal se příliš nerozpakoval a pokusil se okamžitě po zisku kotouče u mantinelu vystřelit, jenomže jeho střela neprošla.

08:45
    Reimer pro jistotu u své levé tyče zadusil puk odražený od zadního mantinelu.

08:05
    Dopředu se vydal proti jednomu obránci Kadri, jenomže mu nevyšla otočka a natěšení domácí fanoušci si museli nechat zajít chuť.

07:57
    Brule je zatím hodně střelecky aktivní, tentokrát dokázal Reimer jeho pokus od mantinelu betonem vykopnout.

07:27
    Po reklamní pauze se Toronto na chvíli usadilo v útočném pásmu, avšak, bylo to opravdu jen na chvíli.

06:58
    Další dlouhý úsek hry končí pukem v Reimerově lapačce.

06:12
    Kadri objel branku a potom na modré našel Gunnarssona, jenž ale svou střelou Smithe neohrozil, neboť trefil pouze van Riemsdyka, jenž později s bolestivou grimasou ve tváří odjel na střídačku.

05:50
    Unavené Toronto poslalo puk za Smithovu branku a vystřídalo.

05:35
    Phoenix je momentálně živější a patří mu hra.

05:18
    Yandlovo nahození od modré bylo před Reimerem tečováno tak, že domácí brankář nemusel zasahovat.

04:42
    Na ledě je čtvrtý útok Phoenixu, jemuž se daří hrát vyrovnanou partii.

04:12
    Liles dostal pukem do obličeje krátce po buly a chvíli to s ním vypadalo zle. Nakonec se ale domácí bek usmál a bude se pokračovat novým vhazováním.

04:08
    Kennedy se otočil s pukem kolem branky, avšak mezi Reimerem a jeho levou tyčí žádnou mezeru nenašel.

04:00
    Po delší době jsou Coyotes zpátky s pukem v útočném pásmu.

03:18
    D'Amigo teď ale Smithe zaměstnal pořádně! Brankář hostí se musel roztáhnout na svém brankovišti, aby puk nepustil za svá záda.

02:53
    Až poté, co se vrátil do branky, musel čelit střele Lupula, která mu ale tolik starostí nenadělala. Přesto to byla první těžká úloha pro Smithe.

02:43
    Smith teď mírně zaváhal za svou brankou, nic vážnějšího z toho ale nebylo.

02:11
    Franson si vzal puk u mantinelu a hned jej poslal na branku. Smith ale potrestán Stoneovi chyby nedopustil a puk vytlačil mimo.

01:51
    Kuleminova střela od modré byla sražena mimo, Toronto střídá.

01:34
    Toronto při návštěvě před Smithem nevystřelilo a následně přišlo o útočné pásmo.

01:04
    Nakonec z toho bylo jen jedno lehké nahození, které Reimer vyrazil za sebe.

00:52
    Coyotes se do toho teď ale opřeli a jsou poprvé před Reimerem.

00:26
    Na úvod se ani jednomu z týmů nepovedlo usadit v útočném pásmu.

00:01

Utkání začne s velkým zpožděním.

Toronto Maple Leafs: Reimer (Bernier) – Phaneuf, Gunnarsson, Gardiner, Franson, Rielly, Liles – Kessel, Kadri, van Riemsdyk – Clarkson, Holland, Lupul – Kulemin, McClement, D'Amigo – Bodie, Smithson, Raymond.

Phoenix Coyotes: Smith (Greiss) – Ekman-Larsson, Morris, Murphy, Yandle, Klesla, Stone – Vrbata, Hanzal, Kennedy – Boedker, Vermette, Chipchura – Moss, Ribeiro, Klinkhammer – Szwarz, Halpern, Brule.

Rozhodčí: Devorski, Martell – McElman, MacPherson.

Oficiální stránky Phoenixu Coyotes krátce po obědě přišly s informací, že Zbyněk Michálek kvůli zranění v dolní oblasti těla, které si přivodil při utkání v Montrealu, do tohoto utkání nezasáhne. Tím se ale otevřela šance Rostislavu Kleslovi, který byl pro toto utkání povolán z farmy v Portlandu (AHL).

Michálek, jenž na začátku sezony zmeškal devět utkání, je pro arizonský celek platný hlavně při blokování střel. V této dovednosti má již 72 úspěšných křížků, což jej v klubu řadí na první pozici a v celé lize na pozici čtrnáctou. Klesla se do týmu Coyotes vrací poté, co za Portland Pirates v šesti utkáních zaznamenal jeden gól a jednu asistence.

O jednom povolání zpět hovoří také stránky Toronta Maple Leafs. Kádr Toronta Marlies (taktéž AHL) dočasně opustil centr Jerred Smithson, jenž pro dnešní utkání zastoupí zraněného Trevora Smithe.