NHL
Buffalo – Arizona 2:1 (po pr.) | NY Rangers – Toronto 2:1 (2:1 po s.n.) | Washington – Anaheim 2:3 (kon.)
Carolina – Columbus 3:4 (kon.) | Ottawa – Pittsburgh 5:0 (kon.) | Detroit – NY Islanders 0:3 (kon.)
Florida – Tampa 1:6 (kon.) | Philadelphia – Minnesota 4:1 (kon.) | Nashville – Boston 2:6 (kon.)
Chicago – New Jersey 5:2 (kon.) | Calgary – St. Louis 4:3 (1:0 po s.n.) | Edmonton – Winnipeg 6:2 (kon.)
Los Angeles – Dallas 2:5 (kon.) | San Jose – Colorado 5:4 (2:0 po s.n.)
Carolina Hurricanes
3:4 (1:1, 1:1, 1:2)
Columbus Blue Jackets
Úterý 24.12.2013, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

53:23
    Vyloučen Jack Skille (CBJ) za nedovolené bránění, přesilovka pro Hurricanes.

46:36
    Síly na ledě se vyrovnají, vyloučen je Ryan Johansen (CBJ) za podražení.

45:09
    Brett Bellemore (CAR) vyloučen za držení protihráče.

36:22
    Vyloučen James Wisniewski (CBJ) za zdržování hry, dlouhá přesilová hra pěti proti třem pro domácí tým.

35:56
    Jack Johnson (CBJ) vyloučen za držení protihráče, domácí si po delší době zahrají přesilovou hru.

33:07
    Manny Malhotra (CAR) vyloučen za vysokou hůl, další přesilovka pro hosty v této třetině.

28:08
    Radek Dvořák (CAR) vyloučen za podražení, druhá početní výhoda v zápase pro Columbus.

22:04
    Alexandr Sjomin (CAR) vyloučen za sekání, krátká přesilovka 5 proti 3 ve prospěch hostů.

20:20
    Vyloučen Justin Faulk (CAR) za podražení, první přesilovka pro Columbus.

17:14
    James Wisnievski (CBJ) poslal k zemi domácího Nashe, dvě minuty za podražení.

10:25
    Vyloučen Nick Foligno (CBJ) za podražení, domácí mají šanci vyrovnat v přesilové hře.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 19. Skinner (Staal E.), 37. Skinner (Sjomin, Staal J.), 50. Sjomin (Staal J., Gerbe) – 10. Anisimov (Atkinson, Dubinsky), 36. Tropp (Letestu, Jenner), 56. Johansen (Foligno, Letestu), 58. Skille (Anisimov, Wisniewski)

Carolina Hurricanes: Peters (Ward) – Sekera, Faulk, Hainsey, Bellemore, Murphy, Gleason (A) – Ruutu, Staal E. (C), Skinner – Sjomin, Staal J. (A), Gerbe – Dwyer, Nash, Tlustý – Dvořák, Malhotra, Bowman.
    Columbus Blue Jackets: McKenna (McElhinney) – Tjutin, Johnson (A), Murray, Wisniewski, Nikitin, Savard – Atkinson, Anisimov, Dubinsky (A) – Umberger, Johansen, Foligno – Skille, MacKenzie, Comeau – Tropp, Letestu (A), Jenner.

Rozhodčí: L'Ecuyer, Lee – MacPherson, Pancich

Diváci: 16.601