NHL
Buffalo – Arizona 2:1 (po pr.) | NY Rangers – Toronto 2:1 (2:1 po s.n.) | Washington – Anaheim 2:3 (kon.)
Carolina – Columbus 3:4 (kon.) | Ottawa – Pittsburgh 5:0 (kon.) | Detroit – NY Islanders 0:3 (kon.)
Florida – Tampa 1:6 (kon.) | Philadelphia – Minnesota 4:1 (kon.) | Nashville – Boston 2:6 (kon.)
Chicago – New Jersey 5:2 (kon.) | Calgary – St. Louis 4:3 (1:0 po s.n.) | Edmonton – Winnipeg 6:2 (kon.)
Los Angeles – Dallas 2:5 (kon.) | San Jose – Colorado 5:4 (2:0 po s.n.)
Carolina Hurricanes
3:4 (1:1, 1:1, 1:2)
Columbus Blue Jackets
Úterý 24.12.2013, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

59:45
    Skinner mohl vyrovnat a dokonat svůj hattrick, McKenna ale skvělým přesunutím k pravé tyči zabránil domácím vyrovnat!

59:15
    Domácí to zkusí bez brankáře se šesti hráči v poli!

57:26
    Columbus právě vstřelil branku!
    Hosté v závěru třetiny otáčí skóre opět ve svůj prospěch! Anisimov dostal přesný pas na střed hřiště, zadovkou krásně našel napravo JACKA SKILLA, jenž procedil kotouč přes Peterse do sítě! Asistence: Arťom Anisimov, James Wisniewski.

55:58
    RYAN JOHANSEN si najel za domácí obranu společně s Folignem, který ho přesně našel a prvně jmenovaný následně poslal puk do domácí branky! Asistence: Nick Foligno, Mark Letestu.

53:23
    Vyloučen Jack Skille (CBJ) za nedovolené bránění, přesilovka pro Hurricanes.

49:06
    Carolina právě vstřelila branku!
    Domácí otáčí průběh zápasu, když se ve dvou proti jednomu zjevili před brankou hostů, Jordan Staal perfektně načasoval přihrávku na pravou stranu a ALEXANDER SJOMIN střílel už do takřka prázdné branky! Asistence: Jordan Staal, Nathan Gerbe.

46:36
    Síly na ledě se vyrovnají, vyloučen je Ryan Johansen (CBJ) za podražení.

45:09
    Brett Bellemore (CAR) vyloučen za držení protihráče.

40:46
    Arťom Anisimov trefuje tyč domácí branky, hosté začali hodně aktivně druhou třetinu!

38:43
    Velká šance hostů, Johansen se zjevil sám před Petersem, ten ale dokázal vyrazit puk po šanci hostujícího hráče!

37:18
    Mark Letestu se dostal do brejku, tísněn obránci domácích měl ale situaci dost ztíženou a puk poslal vedle domácí klece!

36:25
    Tak to byla rychlost! Jen tři vteřiny stačily domácím, aby využili dvojnásobnou početní výhodu! Puk se po vyhraném buly dostal mezi kruhy na volného JEFFA SKINNERA, jenž švihem poslal puk nad McKennovu lapačku! Asistence: Alexander Sjomin, Jordan Staal.

36:22
    Vyloučen James Wisniewski (CBJ) za zdržování hry, dlouhá přesilová hra pěti proti třem pro domácí tým.

35:56
    Jack Johnson (CBJ) vyloučen za držení protihráče, domácí si po delší době zahrají přesilovou hru.

35:39
    Tlak hostujícího týmu v posledních minutách konečně přinesl své ovoce, z levé strany střílel Letestu, Peters pouze vyrazil před sebe, kam se natlačil COREY TROPP a prvním gólem v sezoně překonává Peterse v domácí brance! Asistence: Mark Letestu, Boone Jenner.

34:20
    Peters vychytal velkou šanci Johansena, jenž střílel z levé strany do již takřka odkryté domácí branky, Peters se včas přesunul a betonem vyrazil!

33:07
    Manny Malhotra (CAR) vyloučen za vysokou hůl, další přesilovka pro hosty v této třetině.

28:08
    Radek Dvořák (CAR) vyloučen za podražení, druhá početní výhoda v zápase pro Columbus.

22:04
    Alexandr Sjomin (CAR) vyloučen za sekání, krátká přesilovka 5 proti 3 ve prospěch hostů.

20:20
    Vyloučen Justin Faulk (CAR) za podražení, první přesilovka pro Columbus.

18:49
    Domácí vyhráli buly, puk se dostal k JEFFU SKINNEROVI, který si ho potáhl mezi kruhy a z otočky jej poslal nad pravý McKennův beton! Asistence: Eric Staal.

17:14
    James Wisnievski (CBJ) poslal k zemi domácího Nashe, dvě minuty za podražení.

10:25
    Vyloučen Nick Foligno (CBJ) za podražení, domácí mají šanci vyrovnat v přesilové hře.

09:45
    Atkinson se hnal za nahozeným kotoučem a byl u něj dříve než domácí hráči, zadovkou poslal puk před branku, kam si najel ARŤOM ANISIMOV a přesnou střelou poslal Columbus do vedení! Asistence: Cam Atkinson, Brandon Dubinsky.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 19. Skinner (Staal E.), 37. Skinner (Sjomin, Staal J.), 50. Sjomin (Staal J., Gerbe) – 10. Anisimov (Atkinson, Dubinsky), 36. Tropp (Letestu, Jenner), 56. Johansen (Foligno, Letestu), 58. Skille (Anisimov, Wisniewski)

Carolina Hurricanes: Peters (Ward) – Sekera, Faulk, Hainsey, Bellemore, Murphy, Gleason (A) – Ruutu, Staal E. (C), Skinner – Sjomin, Staal J. (A), Gerbe – Dwyer, Nash, Tlustý – Dvořák, Malhotra, Bowman.
    Columbus Blue Jackets: McKenna (McElhinney) – Tjutin, Johnson (A), Murray, Wisniewski, Nikitin, Savard – Atkinson, Anisimov, Dubinsky (A) – Umberger, Johansen, Foligno – Skille, MacKenzie, Comeau – Tropp, Letestu (A), Jenner.

Rozhodčí: L'Ecuyer, Lee – MacPherson, Pancich

Diváci: 16.601