NHL
Buffalo – Arizona 2:1 (po pr.) | NY Rangers – Toronto 2:1 (2:1 po s.n.) | Washington – Anaheim 2:3 (kon.)
Carolina – Columbus 3:4 (kon.) | Ottawa – Pittsburgh 5:0 (kon.) | Detroit – NY Islanders 0:3 (kon.)
Florida – Tampa 1:6 (kon.) | Philadelphia – Minnesota 4:1 (kon.) | Nashville – Boston 2:6 (kon.)
Chicago – New Jersey 5:2 (kon.) | Calgary – St. Louis 4:3 (1:0 po s.n.) | Edmonton – Winnipeg 6:2 (kon.)
Los Angeles – Dallas 2:5 (kon.) | San Jose – Colorado 5:4 (2:0 po s.n.)
Nashville Predators
2:6 (0:3, 1:0, 1:3)
Boston Bruins
Úterý 24.12.2013, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

44:44
    Přesilovka hostů bude dvojnásobná, a to hned minutu a 37 vteřin. Vyloučen je Paul Gaustad (NSH) za krosček.

44:21
    Nashville se bude bránit, za příliš mnoho hráčů na ledě jede odsedět dvě minuty Gabriel Bourque (NSH). Dvě minuty.

29:43
    Druhá přesilovka v zápase pro Nashville. Patrice Bergeron (BOS) dostává dvě minuty za hákování.

25:29
    První přesilová hra pro Nashville. Zdeno Chára (BOS) vyhodil puk mimo kluziště a dostává dvě minuty za zdržování hry.

09:01
    Máme tu první vyloučení zápasu a přesilovou hru pro Boston. Seth Jones (NSH) odchází na dvě minuty na trestnou lavici – hákování.

02:40
    Jak Adam McQuaid (BOS), tak Eric Nystrom dostávají pět minut za tuto pěstní vložku.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 32. Smith (Jones, Ellis), 44. Smith (Spalling, Weber) – 2. Iginla (Chára, Lucic), 6. Fraser (Soderberg, Spooner), 11. Smith (Soderberg, Bergeron), 46. Iginla (Krejčí, Krug), 46. Soderberg (Spooner, Smith), 56. Marchand (Smith)

Nashville Predators: Hutton (6. Mazanec) – Weber, Josi, Ellis, Klein, Jones, Ekholm – Nystrom, Fisher, Stalberg – Wilson, Cullen, Smith – Spaling, Legwand, Hornqvist – Bourque, Gaustad, Hendricks. Trenér: Barry Trotz.
    Boston Bruins: Rask (Johnson) – Chára, Krug, Seidenberg, Warsofsky, Boychuk, McQuaid – Lucic, Krejčí, Iginla – Marchand, Bergeron, Smith – Soderberg, Spooner, Fraser – Johnson, Campbell, Caron. Trener: Claude Julien.

Rozhodčí: 2 Mike Hasenfratz, 12 Justin St. Pierre – 82 Ryan Galloway, 66 Darren Gibbs