USA U20 – Slovensko U20 6:3 (kon.) | Švédsko U20 – Finsko U20 4:2 (kon.) | Kanada U20 – Česko U20 4:5 (1:2 po s.n.)

50:51
    Kanada pyká za příliš mnoho hráčů na ledě.

44:05
    Ještě že tak. Naprosto zbytečný faul předvedl v útočném pásmu Connor McDavid (CAN).

44:01
    Libor Šulák (CZE) – 2 minuty – držení protihráče.

40:00
    Michal Plutnar (CZE) – 2 minuty – hrubost.

39:15
    Výtečně Marek Langhamer! Český gólman předvádí skvělé zákroky a trápí střelce Kanady. Je vidět, že má se zámořským hokejem bohaté zkušenosti a zhruba ví, co od střelců javorových listů čekat. Kanaďané se na něj sletěli jako supi na svou kořist a zblízka několikrát v nepřehledné mele doráželi. Český muž s maskou ale udržel puk před brankovou čarou! Potom se strhla mela. Dvouminutový trest obdržel Matt Dumba (CAN) za hrubost.

35:15
    Češi sevřeli svého soupeře do pevného objetí a gólman Paterson se měl v brankovišti co ohánět. Dvě minuty za hákování udělil rozhodčí Connoru McDavidovi (CAN).

24:12
    Matt Dumba (CAN) – 2 minuty – hákování.

16:45
    Scott Laughton (CAN) a Radek Faksa (CZE) si to rozdali pěstmi u střídaček a dostali 2 minuty za hrubost.

13:59
    Hokejisté zpoza "velké louže" zatím mají navrch, ale Češi sympaticky bojují a stále drží nulu. Snad to vydrží, Ronald Knot (CZE) obdržel dvě minuty za držení protihráče.

09:52
    Patrik Marcel (CZE) obdržel minuty.

Ladislav Vácha

Branky a nahrávky: 16. Reinhart (Horvat, McDavid), 41. Drouin (Reinhart, Mantha), 52. Ekblad (Laughton, Lazar), 54. Hudon (Mantha, Drouin) – 8. Kämpf (Kaše), 38. Plutnar, 45. Tomeček, 53. Vrána, rozh. náj. Simon

Kanada U20: Paterson (Fucale) – Ekblad, Pouliot, Pelech, Dumba (A), Bigras, Morrissey – Laughton (C), Gauthier, Anderson – Rychel, Petan, Lazar – Horvat, McDavid, S. Reinhart – Hudon, Leier, Drouin (A), Mantha.
    Česko U20: Langhamer (Dolejš) – Knot, Šidlík (C), Marcel, Plutnar, Šulák, Koštálek, Němeček – Pastrňák, Simon (A), Procházka – Kämpf, Vrána, Kaše – Zacha, Faksa (A), Volek – Sedláček, Tomeček, Zdráhal.

Rozhodčí: Jacob Grumsen (DEN), Timothy Mayer (USA) – Eduard Metalnikov (RUS), Henrik Pihlblad (SWE)