Buffalo – Washington 2:1 (1:0 po s.n.) | Florida – Montreal 4:1 (kon.) | Columbus – Pittsburgh 3:5 (kon.)
Dallas – St. Louis 2:3 (po pr.) | Toronto – Carolina 5:2 (kon.) | Tampa – NY Rangers 3:4 (kon.)
Calgary – Vancouver 0:2 (kon.) | Minnesota – NY Islanders 4:5 (kon.) | Colorado – Winnipeg 1:2 (po pr.)
San Jose – Anaheim 3:1 (kon.)
Colorado Avalanche
1:2 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:1)
Winnipeg Jets
Pondělí 30.12.2013, 02:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji pěkný pondělní den. (04:48:05)

Dnešní utkání sledovalo 17 733 diváků.

Dnešní vyrovnané a na branky chudé utkání končí vítězstvím Winnipegu v prodloužení, který tak získává bod navíc. Nejlepšími hráči obou týmů dnes byli bez pochyb brankáři, kteří předvedli opravdu dobré výkony.

64:58
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Winnipeg nakonec vítězí v prodloužení. Hrdinou hostí se stává BLAKE WHEELER, který si dvě vteřiny před koncem prodloužení najel před brankoviště, odkud poslal z první kotouč mezi betony Varlamova a rozhoduje tak o vítězství svého týmu. Asistence: Mark Scheifele, Dustin Byfuglien.

64:30
    Velmi dobrý zákrok vytáhl na druhé straně Montoya, který se štěstím vyrazil pokus Duchena.

63:58
    Předchozí tvrzení mohl vyvrátit Ladd, ale Varlamov dokázal zasáhnout betonem.

63:23
    Zatím to nevypadá na to, že by se mělo v prodloužení rozhodnout.

62:17
    Hosté se dostali do postavení mimo hru.

62:00
    Kane střílel z levé strany těsně nad branku.

61:30
    Střela Duchena z vrcholu pravého kruhu byla nepřesná.

61:12
    Colorado operuje v útočném pásmu.

60:47
    V další šanci Winnipegu byl opět Little, který tentokrát neuspěl střelou z pravého kruhu.

60:12
    Little střelou přes obránce neuspěl.

60:01

Po třech třetinách je stav utkání 1:1 a bude se tedy prodlužovat. Do vedení se dostal v 52. minutě Winnipeg po brance Ladda. Coloradu ale stačilo na vyrovnání devětadvacet vteřin, když se prosadil MacKinnon. O vítězi tedy bude muset rozhodnout prodloužení nebo samostatné nájezdy.

Střely na branku: 29 – 34.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 53. MacKinnon (Landeskog, Johnson) – 52. Ladd (Wheeler, Trouba), 65. Wheeler (Scheifele, Byfuglien)

Colorado Avalanche: Varlamov (Giguere) – Johnson, Hejda, Benoit, Sarich, Wilson, Barrie – MacKinnon, Duchene, O'Reilly – Parenteau, Stastny, Landeskog – Talbot, Mitchell, McGinn – McLeod, Cliche, Bordeleau
    Winnipeg Jets: Montoya (Pavelec) – Ellerby, Byfuglien, Enstrom, Pardy, Trouba, Stuart – Wheeler, Little, Ladd – Frolík, Scheifele, Kane – Setoguchi, Jokinen, Thorburn – Peluso, Wright, Tangradi

Rozhodčí: Watson, Hasenfratz – Gibbs, Sharrers

Diváci: 17 733