Žižkov – Táborsko 1:2 (kon.) | Liberec – Bohemians 1905 2:2 (kon.) | Znojmo – Brno 1:0 (kon.)
1. SC Znojmo FK
1:0 (1:0)
FC Zbrojovka Brno
Středa 15.01.2014, 13:00 • TCM Brno - Ivanovice • Tipsport liga

Z brněnských Ivanovic se tak loučím a přeji pěkný středeční den. (14:43:28)

Je to tak, Zbrojovka ve svém prvním přípravném zápase prohrává nad Znojmem 1:0, které se dostalo do vedení ve 42. minutě. Anes Haurdič prokázal chladnokrevnost a před Hladkým zakončil přesně. Ve druhém poločase se Brňané snažili s výsledkem něco udělat, ale Drobisze nedokázali překonat. Především tutovka Markoviče volala po vyrovnání. Nestalo se a Znojmo tak hubené vítězství udrželo.

90
    Už se blíží konec zápasu, rozhodčí zřejmě nebude nastavovat.

89
    Pospíšilův přetažený centr si v pohodě pohlídal brankář Drobisz, který už s rozehrávkou nikam nepospíchá.

88
    Zbrojovka střídá, odešel Alois Hyčka, na jeho místo jde Daniel Pospíšil – ročník 1995.

87
    Obrovská šance Zbrojovky na vyrovnání zápasu. Nejprve bombu Vávry vyrazil Drobisz, ale jen před sebe, kde byl osamocený Miroslav Markovič. Před ním byla zcela volná branka, ale brněnský útočník ji trestuhodně minul.

87
    Pro Vávrův centr si v pohodě dokráčel Petr Drobisz.

86
    Územní převaha Brna pokračuje, bude z toho další roh.

85
    Šumbera nehraje vůbec špatně, nyní obral o míč v lezě tři protihráče a založil tak brejk Zbrojovky. Nakonec střílel přes obránce Markovič, bohužel pro Brno hodně slabě a pro Drobisze to nebylo nic složitého.

82
    Brněnský Pavel Košťál inkasuje první žlutou kartu v tomto zápase.

82
    Šumbera potáhl míč po levé straně a nacentroval na Kunce, tomu k zakončení chyběl znovu jen kousek.

81
    Ve vápně si hosté dobře rozebrali hráče a míč je zase daleko od jejich branky.

80
    Domácí budou kopat roh Lutonským.

78
    Stále se hraje na útočné polovině Zbrojovky, ale nějaký větší tlak nepřichází.

77
    Vávra to zkusil zhruba z dvaceti metrů a míč končí nad bránou.

76
    Další standardka pro Brno, u míče už je Stanislav Vávra, který bude rozehrávat.

73
    Trestný kop pro Brno, které se snaží s výsledkem něco udělat. Času už mnoho není, kolem dvaceti minut.

72
    Avdičova střela z dálky končí hodně vedle pravé znojemské tyče. Bývalý hráč Znojma to zkusil, ale chyběla tomu přesnost.