Catania – Siena 1:4 (kon.) | AC Milán – Spezia 3:1 (kon.) | Neapol – Atalanta BC 3:1 (kon.)
SSC Neapol
3:1 (1:1)
Atalanta Bergamo
Středa 15.01.2014, 21:00 • Stadio San Paolo, Neapol. • Italský pohár

Děkuji za pozornost a přeji krásnou dobrou noc. U dalších komentovaných on-line přenosů se těším na počtenou. (23:15:49)

Červené karty: 0 – 1

Neapol se ve čtvrtfinále utká s Laziem Řím, které vyřadilo poměrem 2:1 Parmu.

O osudu zápasu nakonec rozhodl velice kuriózní moment, o kterém se bude zřejmě ještě hodně mluvit a polemizovat. Podle hráčů Calcia šlo o jasný ofsajd a hra měla být přerušena, ale nestalo se tak, domácí skórovali a hosté následně přišli o Yepese, který nejprve za protesty viděl první a vzápětí druhou žlutou kartu, kvůli čemuž musel předčasně pod sprchy. Jeho tým poté v oslabení inkasovali ještě jeden gól a na nějaký odpor se už nevzmohl.

90+2
    Emoce stále planou, opět rozepře mezi dvěma fotbalisty z obou táborů.

90+1
    Albiol se provinil faulem a míč putuje k soupeři.

90+1
    Tak nakonec ne. Jen dvě minuty navíc. Upřímně řečeno, jsem docela dost překvapený, myslel jsem si, že se nastaví minimálně pět minut.

89
    Domácí drží míč na kopačkách a nechtějí připustit žádné problémy. Nastavovat se však bude vzhledem k velkému zdržování nejspíš ještě dost minut.

88
    Domácí zakopli míč do autu, neboť na trávníku zůstal ležet Inler.

86
    Higuaín velice hezky zpracoval přihrávku v pokutovém území, obtočil se kolem bránícího soupeře a poté vystřelil, levou tyč však minul.

85
    Hamšík centroval z pravé strany před branku, ale žádného ze spoluhráčů nenašel.

84
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Callejón, přichází Bariti.

84
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Giorgi, přichází Cigarini.

82
    Žlutou kartu dostává Livaja (Atalanta Bergamasca Calcio).
    Žlutou kartu dostává Albiol (SSC Neapol). Emoce planou, nyní se do sebe pustili Livaja a Albiol, hlavní sudí oba kohouty od sebe odtrhává a uděluje každému zatím jen žlutou kartu.

80
    Neapol právě vstřelila branku!
    Opět se domácímu hráči podařilo dostat za obránce hostů, nyní to byl JOSÉ CALLEJÓN, a tentokrát se už domácí radují z branky. Mladý Španěl tečoval přihrávku spoluhráče, míč poslal k bližší tyči a potřetí překonal hostujícího gólmana.

79
    Hamšík si naběhl za obranu hostů na centr, sám před brankářem ale poslal míč z voleje pouze nad břevno.