Čerepovec – N.Novgorod 4:5 (po pr.) | CSKA Moskva – Novokuzněck 4:1 (kon.) | Jaroslavl – Kazaň 4:0 (kon.)
Atlant – Dynamo Moskva 1:3 (kon.) | Petrohrad – Viťaz 4:1 (kon.) | Riga – Novosibirsk 2:3 (kon.)
HC Slovan – Vladivostok 1:6 (kon.) | Lev – Chabarovsk 3:0 (kon.)
Atlant Moskevská oblast
1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
Dynamo Moskva
Pátek 17.01.2014, 16:30 • Arena Mytišči - Ice Palace Mytišči • KHL

Děkuji Vám za pozornost a těším se s Vámi u dalšího zápasu KHL na počtenou. (18:49:56)

Souboj je u konce a tři body si odváží dnešní hosté z Dinamo Moskva. Díky trefám Pestunova, Dugina a Pestunka nedali domácím naději na žádný bod z utkání.

60:00

59:32
    Engqvist(ATL) dostává dvě minuty za hákování. Poslední naděje domácích je zřejmě ztracena.

58:56
    Borisov chytá kotouč a hra je přerušena.

56:54
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    Hosté ještě navyšují svoje vedení v závěru zápasu. MAXIM PESTUNKO ujížděl spolu s jedním spoluhráčem na Borisova. Pestunko však vzal všechno na sebe a zápěstím propálil domácího gólmana mezi betony. Asistence: Konstantin Gorovikov

55:56
    Arťuchin se znovu snažil probojovat do útočného pásma.

54:52

54:33
    Novák pálil od modré mimo bránu.

53:54
    Dinamo v pásmu, nedaří se jim ale vymyslet kloudnou kombinaci vedoucí k nadějnému zakončení.

52:52
    A Arťuchin je vzápětí vyloučen na dvě minuty za hrubost. Po odpískání se ještě pustil do obránce, který mu byl během jeho úniku v patách a čistě se snažil odstranit Arťuchina z brankoviště.

52:51
    Arťuchin si počkal na modré čáře kam také dostal rychlou přihrávku a vrhl se do útočné třetiny jako vítr pouze proti gólmanovi. Šaryčenkov si s ním ale bravurně poradil!

52:07
    Příliš mnoho přihrávek zvolili domácí v útočném pásmu a nedostali se tak k zakončení.

51:26
    Trubačjov projel celým hřištěm jako nůž máslem a z mezikruží pálil na připraveného Šaryčenkova.

50:52

50:45
    Arťuchin zavezl kotouč do pásma, ale jeho střela nebyla nic složitého pro strážce hostující klece.

49:51
    Dinamo zatím nemá žádné problémy, dokonce se jim daří udržet domácí ve vlastním pásmu.

48:52
    Marek Kvapil (DMS) se dopustil podražení a musí si proto odpykat dvě minuty na trestné lavici.

48:34
    Šmeljov se dostal s pukem na pravý kruh, měl ale malou rychlost a hostující hokejisté ho dohnali a o puk obrali.

Michal Kuba

Branky a nahrávky: 26. Bartyšin (Trubačjov, Majorov) – 13. Pestunov, 46. Dugin (Karpov, Volkov), 57. Pestunko (Gorovikov)

Atlant Moskevská oblast: Borisov(Galimov) – Niskala, Batyršin, Aťušov, Rukavišnikov, Novopašin, Velikov, Petrov – Michnov, Trubačjov, Kolcov – Engqvist, Majorov, Sošnikov – Arťuchin, Kadějkin, Šmeljov – Levickij, Jašin, Dorofejev
    Dynamo Moskva: Šaryčenkov(Lazušin) – Graňák, Višněvskij, Derljuk, Mironov, Novák, Rjazantsev, Barancev, Gorjagin – Gorovikov, Pestunko, Komarov – Cvetkov, Babenko, Kokarev – Volkov, Dugin, Karpov – Pestunov, Mosaljov, Kvapil

Rozhodčí: Anisimov, Olenin – Morozov, Šeljanin