CSKA Moskva – Vladivostok 2:1 (kon.) | Atlant – Kazaň 1:2 (po pr.) | Jaroslavl – Dynamo Moskva 3:4 (kon.)
Čerepovec – Viťaz 7:3 (kon.) | Petrohrad – N.Novgorod 4:5 (1:2 po s.n.) | Riga – Chabarovsk 4:1 (kon.)
HC Slovan – Novokuzněck 2:3 (kon.) | Lev – Novosibirsk 3:1 (kon.)
Severstal Čerepovec
7:3 (4:0, 2:2, 1:1)
HC Viťaz Moskevská oblast
Neděle 19.01.2014, 14:00 • Sports-Concerts Hall Almaz • KHL

46:48
    Rozin (CEC) vyloučen na dvě minuty za sekání.

44:00
    Andersen (CER) a Mamin (CER) se pošťuchovali, rozhodčí je oba odměnil dvěma minutami – hrubost.

41:20
    Nikita Korovkin (CEC) obdržel dvě minuty za hákování a na Čerepovec tak čeká další přesilová hra.

33:47
    Martin Cibák (CEC) vyfasoval dvě minuty za držení protihráče, přesilovka pro domácí.

19:51
    Pár sekund před koncem tu máme ještě jedno vyloučení, Teemu Laakso (CER) vyfasoval dvě trestné minuty za sekání.

19:25
    Hosté jdou do čtyř, Soloduchin (CEC) měl hůl příliš vysoko a od hlavního sudího dostává 2 tretsné minuty.

14:20
    Na hřišti se strhal menší potyčka, rozhodčí posíla na trestnou lavici Kousala (CEC) – 2 minuty za hrubost a 2 minuty za sekání, Dedonova (CER) – 2 minuty za hrubost.

11:28
    Další vyloučení Viťazu, dvě minuty za podražení vyfasoval Korovkin (CEC)

07:33
    Martin Cibák (CEC) napadal příliš horlivě a odnáší si dvě trestné minuty za držení hole.

06:02
    Další vyloučení na straně domácích, Kazakovcev (CER) obdržel od hlavního rozhodčího dvě trestné minuty za hákování.

01:55
    První vyloučení zápasu, Stasenko (CER) dostává dvě minuty za podražení.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 8. Černov (Stoljarov), 11. Černov (Mons, Videll), 13. Jevsejenkov (Stoljarov, Čáslava), 19. Mons (Černov), 24. Monachov (Kuvajev), 32. Zemčenko (Kazakovcev), 58. Mons (Videll, Černov) – 22. Ivanov (Šatskij, Kokšarov), 31. Soloduchin (Afinogenov), 60. Makajev (Afinogenov)

Severstal Čerepovec: Trjaničev (Artemjev)– Stasenko, Andersen, Laakso, Čáslava, Popov, Kiselevič, Jevsejenkov – Berdnikov, Nikoncev, Stoljarov – Videll, Mons, Černov – Kazakovcev, Zemčenko, Kovyršin – Kuvajev, Medvěděv, Monachov – Dedunov
    HC Viťaz Moskevská oblast: Lisutin (od 13. Backlund) – Rozin, Porseland, Berdjukov, Seleznjov, Korovkin, Kudinov, Golovkov – Klimenko, Cibák, Koroljuk – Vasiljev, Kousal, Afinogenov – Soloduchin, Kokšarov, Koroljov – Mamin, Shatskij, Makejev – Ivanov

Rozhodčí: Zacharov, Karabanov – Ivanov, Čubikyn