Chabarovsk – Ufa 0:1 (kon.) | Vladivostok – Nižněkamsk 0:1 (kon.) | Novokuzněck – Magnitogorsk 3:4 (kon.)
Novosibirsk – Čeljabinsk 3:2 (po pr.) | Spartak Moskva – Jaroslavl 1:3 (kon.) | Minsk – Čerepovec 2:1 (2:1 po s.n.)
Záhřeb – Atlant 4:2 (kon.) | Doněck – Petrohrad 4:2 (kon.)
Spartak Moskva
1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
Lokomotiv Jaroslavl
Čtvrtek 23.01.2014, 16:30KHL

Utkání nám přineslo spoustu bojovnosti na úkor brankových příležitostí. Střídaly se pasáže, kdy měli navrch domácí i hosté. Výsledek je ale spravedlivý, neboť hokejisté Lokomotivu předvedli větší efektivitu v zakončení a dnes si z Moskvy odvážejí 3 body. To je ode mne pro tuto chvíli vše. Přeji hezký zbytek večera a zase někdy napočtenou!

60:00

59:30
    Domácím se ale nedá upřít snaha i za rozhodnutého stavu, ale na zisk bodů je již zřejmě pozdě.

58:18
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Hosté ale vyhráli buli a okamžite vyhodili do středního pásma kde se nacházel GEOFF PLATT a ze středního pásma trefuje prázdnou branku a zřejmě i rozhoduje o dělbě bodů tohoto zápasu! Bez asistence.

57:58
    Domáci to zkouší bez brankáře !

57:50
    Oddechový čas pro domácí.

57:32
    A z toho pošťuchování vznikl spor, který se rozhodčí rozhodl potrestat. Na čtyři minuty se půjdou posadit Kozlov s Holosem.

57:15
    Medveděv si najel z boku branky a narýsoval před brankoviště velkou lahůdku, na kterou však nikdo z domácích nenavázal a vznikla mela a lehké pošťuchování!

55:20
    Kulikova střela téměř z nulového úhlu neznamenala nebezpečí pro Sanforda.

54:23
    Je z toho zakázané uvolnění Lokomotivy.

53:28
    Moskevští se snaží navázat na tlak z přesilovky.

52:12
    A hosté jsou v plném počtu.

51:12
    Přesilovka se domácím moc nedaří, strávili spoustu času přihrávkami v útočné třetině, ale chyběla tomu nějaká ta střela.

50:12
    Na dvě minuty si teď jde zchladit Gorokhov za podražení. Přesilovka pro domáci!

50:02
    Dnešní utkání sleduje 3873 diváků.

48:12
    Ignashin to zkusil z nebezpečné pozice a těsně přestřelil branku hostí !

47:38
    Hraje se dlouho bez přerušení.

46:15
    Toluzakov pálí zpoza kruhu, Sanford vyráží.

45:20
    Hosté jsou ve třetí třetině rozhodně aktivnějším týmem. Jenom čekáme, kdy přijdou šance.

43:54
    Nic zajímavého snad kromě střely Musatova nevymysleli a tak je Moskva v plném počtu.

41:54
    A hosté si zahrají přesilovou hru! Menší trest obdržel Wandell za podražení.

41:45
    Z toho se Lokomotiv vybojoval, založil protiútok a Ivanov ukrývá nahozený puk v rukavici.

41:30
    Domácí zašlápli kotouč v útočném pásmu.

40:01

Tak druhá třetina nám přinesla především obrat hokejstů Jaroslavle, když se trefili Sprukts a Plotnikov. Je to pro domácí trochu hořké, protože myslím, že měli více ze hry, ale ani to více nebylo nic moc, protože se hrálo hodně ve středním pásmu a krom několika lepších střel nic zajímavého k vidění nebylo. Závěrečná perioda startuje zhruba v 18:14.

40:00

39:48
    SERGEI PLOTNIKOV se dostal ihned po vhazování ke kotouči a z mezikruží trefuje přesně ! Asistence: Geoff Platt.

39:46
    Pozor pozor, hosté reklamují příliš mnoho hráčů na ledě Spartaku a po krátké poradě rozhodčích je Bobrov vykázán na trestnou lavici.

39:40
    Pouze se dohrává druhá třetina.

38:11
    Shpirko stříli po zemi od modré. Sanford betonem vyráží.

37:15
    Zakázané uvolnění domácích.

36:40
    Znovu a znovu! Hráči se jenom obírají o puk.

35:26

35:00
    A opět Kronvall, stejná pozice, stejný výsledek.

34:02
    Kronvall pálí od modré, ale trefuje pouze dobře postaveného obránce domácích.

33:26
    Další menší trest si odsedí hostující Bodrov za držení hokejky.

32:20
    Oba týmy stále nahazují do útočných pásem kde to sbírá soupeřova obrana, opět vládne opatrnost, nikdo nechce za vyrovnaného stavu inkasovat.

29:03
    Domácí opět drží Lokomotiv v obraném pásmu, schází tomu střely!

28:12
    Vasilievova sražená střela trefuje ochrannou síť za Sanfordem.

27:10
    Domácí teď už delší dobu drží Lokomotiv v jejich obraném pásmu.

26:23
    Opět sledujeme spíše bojovný výkon obou týmů, než nějaké zajímavé souhry.

25:18
    Zakázané uvolnění hostů.

24:15
    To ale k ničemu nevedlo, domácí se osvobodili, poté Lokomotiv založil další útok, který končí ofsajdem.

23:16
    Jaroslavl se usadila v útočném pásmu.

22:10
    A hosté přesilovku využívají! Od modré pálil Staffan Kronvall, Ivanov neudržel kotouč a vyrazil ho před sebe, kde číhal JANIS SPRUKTS a ten pohotově zasunul puk do brány.

21:16
    Menší trest dostává domácí Volkov za naražení na hrazení.

20:01

Máme za sebou první třetinu, která nabídla pouze jednu výraznější šanci a ta hned skončila gólem, když se prosadil Bobrov. Jinak se hrál velmi opatrný hokej a hráči obou týmů se soustředili spíše na defenzivu. Uvidíme co nám nabídne druhá třetina. Ta nám začne zhruba v 17:18.

20:00

18:30
    Sanford raději podrží nahození domácích hokejstů.

17:20
    Ivanov raději kryje odražený kotouč pod lapačku.

15:02
    Domácí se usadili v útočném pásmu, ale chybí tomu překvapivá přihrávka.

14:11
    Jaroslavl vyhazuje kotouč.

13:20
    Menší trest na dvě minuty dostává hostující Pashnin za nedovolené bránění.

12:12
    Zakázané volnění hostů.

11:10
    Spartak právě vstřelil branku!
    VIKTOR BOBROV si najel na přihrávku před brankoviště Sanforda, kterého nadvakrát prostřelil! Asistence: Evgeny Kulik.

10:02
    Sprukts opět prověřil pozornost Ivanova, ten bez probémů vyráží.

09:48
    Jaroslavl má zatím častěji puk na svých hokejkách, ale zatím bez efektu.

06:20
    Platt nebezpečně pálí po individuální akci z levého kruhu. Ivanov však sebejistě zasáhl.

05:30
    Sledujeme zatím trochu rozháranou hru, bez výraznějších momentů.