Den Haag – Feyenoord 3:2 (kon.) | Breda – Zwolle 1:2 (kon.) | Kerkrade – Utrecht 1:0 (kon.)
Eindhoven – Alkmaar 1:0 (kon.)
NAC Breda
1:2 (1:0)
PEC Zwolle
Sobota 25.01.2014, 19:45 • Rat Verlegh Stadion Breda • Nizozemská Eredivisie

90+3
    Otevřená obrana domácích pustila do vyložené šance Mahmudova, výborně jej vychytal Rouwelaar.

88
    Za pískotu tribun opouští zápas kulhající Saymak, nahrazuje jej Gravenbeek.

83
    První žlutou kartu dostává Mateusz Klich, který se po odpískání faulu dopouštěl obstrukcí.

80
    Na hranici šestnáctky byl faulován Klich, šance hostů rozhodnout.

79
    Poslední střídání domácího celku. Zvrátit nepříznivý stav se pokusí Hoois, který nahradil Gilissena.

78
    A složité podmínky více vyhovují hostům, Fernandez našel v pokutovém území Karagounise, kterého výborně vychytal Rouwelaar.

74
    Zwolle právě vstřelilo branku!
    Hosté se dostávají do vedení! MUSTAFA SAYMAK vyslal ze zhruba dvaceti metrů krásnou střelu, která zapadla přímo do šibenice Rouwelaarovy brány, který si sice na míč sáhl, ale nevyrazil ho. Jde o gól kontroverzní, celé akci předcházel souboj ve středu hřiště, kdy se hostující hráč zřejmě ocitl v autu.

73
    Druhé střídání domácího celku. Tighadouini nahrazuje Hadouira.

66
    První střídání domácích, dnes si již nezahraje Verbeek, místo něj nastupuje Stipe Perica.

65
    Druhé střídání v týmu Zwolle. Trávnik opouští Thomas, nahradí jej Mahmudov.

54
    Buijs vypálil z dobrých třiceti metrů hodně razantní střelu, kterou vyrazil Boer.

50
    A sám faulovaný GUYON FERNANDEZ pokutový kop proměňuje střelou k levé tyči, Rouwelaar nevystihl stranu a je vyrovnáno.

46
    Hostující trenér před druhým poločasem provedl první změnu ve svém mančaftu. Do druhého poločasu nenastoupil Jesper Drost, kterého nahradil Řek Karagounis.

37
    A do třetice Fernandez, tentokrát vyslal zdaleka nejnebezpečnější střelu, když v malém vápně z otočky střílel jen těsně vedle Rouwelaarovy brány.

19
    Breda právě vstřelila branku!
    Po další standardní situaci z pravé strany už se domácí prosazují a otvírají účet dnešního utkání. Ve vápně se nejlépe zorientoval JOEY SUK, který z bezprostřední blízkosti prostřelil Boera.