Chomutov – Vsetín 3:1 (kon.) | Kladno – Kometa Brno 1:4 (kon.) | HC Plzeň – Olomouc 4:2 (kon.)
Slavia – Jihlava 4:2 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 7:2 (kon.) | HC Litvínov – Zlín 2:1 (kon.)
Pardubice – Třinec 2:5 (kon.)
Piráti Chomutov
3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 25.01.2014, 12:30 • SD ARÉNA • DHL Extraliga juniorů

55:47
    Bude se vylučovat. Na ledě zůstal ležet Huňady. Zvonek (VSE) dostal dvě minuty za držení protihráče.

49:01
    Zuzaník (VSE) si posedí dvě minuty na trestné za sekání.

39:26
    Během poslední minuty druhé třetiny se hra přesouvá před bránu domácích. Zároveň je na dvě minuty vyloučen Kämpf.

36:17
    První střela Pirátů v přesilovce končí v náručí Vlacha.Zároveň se srovnají síly na ledě. Pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání dostal Michálek (CHM).

34:37
    Žabčík (VSE) odchází za nedovolené bránění.

30:54
    Hajda (VSE) si posedí dvě minuty za vyhození kotouče mimo hřiště.

16:12
    Kämpf (CHM) si posedí na lavici hanby dvě minuty. Atakoval brankáře a trest ho neminul.

13:17
    Hejcman (CHM) odchází po držení protihráče na dvě minuty.

10:43
    Zároveň jsou vyloučeni Paleček (CHM) a Surý (VSE) na dvě minuty. Oba jsou vyloučeni za zdržování hry.

07:23
    Hruškova střela prověřila Maštalířského. Zároveň se dočkáme prvního vyloučení. 2+10 minut obdržel Dalimil Zvonek (VSE) za zásah do oblasti hlavy a krku.

Antonín Domanický

Branky a nahrávky: 7. Kaše O. (Kämpf), 51. Meliško (Kaše O., Kämpf), 59. Kämpf (Kaše O.) – 17. Jirušek (Zuzaník)

Piráti Chomutov: Maštalířský – Meliško, Ringler, Drobný, Dobrovolný, Michálek, Černý, Tejnor – Kämpf, Šťovíček, Vrána, Paleček, Veselý, Bednář, Janák, Kaše O., Huňady, Hejcman, Kaše D.
    VHK ROBE Vsetín: Vlach – Žabčík, Hruška, Červínek, Zuzaník, Vašíček, Ščotka, Hajda – Klečka, Kuchařík, Forch, Surý, Kývala, Jirušek, Stodůlka, Neuwirth, Pancza, Zvonek, Tobola.

Rozhodčí: Laczków – Chochola, Marek.