Chomutov – Vsetín 3:1 (kon.) | Kladno – Kometa Brno 1:4 (kon.) | HC Plzeň – Olomouc 4:2 (kon.)
Slavia – Jihlava 4:2 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 7:2 (kon.) | HC Litvínov – Zlín 2:1 (kon.)

Piráti právě vstřelili branku!
    Piráti zabojovali ve středním pásmu a DAVID KÄMPF měl tu čest dopravit kotouč do prázdné brány. Asistence: Ondřej Kaše.

55:47
    Bude se vylučovat. Na ledě zůstal ležet Huňady. Zvonek (VSE) dostal dvě minuty za držení protihráče.

55:12
    Huňady se probojoval před bránu a trefil tyč!

54:33
    Dvakrát se musel předvést Maštalířský! Nejprve vytáhl střelu obránce a následnou dorážku poslal mimo pásmo.

50:56
    Dlouhý tlak Pirátů končí gólem. Využití přesilovky zařídil JAKUB MELIŠKO svou přesnou střelou. Asistence: Ondřej Kaše, David Kämpf.

49:01
    Zuzaník (VSE) si posedí dvě minuty na trestné za sekání.

Podle informací zmizela celosektorová vlajka s nápisem ANIMAE FIDELIUM, která je při zápasech A-týmu vyvěšována při nástupu domácích Pirátů na led!

Na stadionu se zároveň objevila Policie. Vsetínských fanoušků, posilněných alkoholem, se zřejmě policisté ptají na zmizení vlajky ze sektoru na stání. Zde se totiž Vsetínští i přes uzavření tribuny nacházeli a prohlíželi si vybavení tribuny.

39:26
    Během poslední minuty druhé třetiny se hra přesouvá před bránu domácích. Zároveň je na dvě minuty vyloučen Kämpf.

36:17
    První střela Pirátů v přesilovce končí v náručí Vlacha.Zároveň se srovnají síly na ledě. Pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání dostal Michálek (CHM).

34:37
    Žabčík (VSE) odchází za nedovolené bránění.

30:54
    Hajda (VSE) si posedí dvě minuty za vyhození kotouče mimo hřiště.

29:05
    Vsetín okupuje pásmo a zmatky před bránou je málem dovedli ke gólu! Jen malé nepřesnosti jim zabránili ve skórování.

26:20
    Čtyři hráči Vsetína nyní stáli před brankářem, ale chomutovský fantom puk podržel, čímž zbavil soupeře na šanci ke skórování.

17:26
    Ščotka pálil a trefil Maštalířského do masky!

16:12
    Kämpf (CHM) si posedí na lavici hanby dvě minuty. Atakoval brankáře a trest ho neminul.

16:01
    Vsetín právě vstřelil branku!
    V přesilovce se dočkáváme vyrovnání. MIROSLAV JIRUŠEK se octl před bránou a pomalu poslal kotouč podél přesouvajícího se brankáře. Asistence: Josef Zuzaník.

13:17
    Hejcman (CHM) odchází po držení protihráče na dvě minuty.

12:11
    David Kaše již překonal gólmana, ale neposlal kotouč do sítě! Obrovská šance zůstává nevyužita.

10:43
    Zároveň jsou vyloučeni Paleček (CHM) a Surý (VSE) na dvě minuty. Oba jsou vyloučeni za zdržování hry.

07:23
    Hruškova střela prověřila Maštalířského. Zároveň se dočkáme prvního vyloučení. 2+10 minut obdržel Dalimil Zvonek (VSE) za zásah do oblasti hlavy a krku.

06:57
    Spolupráce mladíků ze seniorského týmu Pirátů se osvědčila. ONDŘEJ KAŠE si chytře sjel do mezikruží kde mu kotoč poslal přímo na hůl jeho dlouholetý parťák. Asistence: David Kämpf.

Antonín Domanický

Branky a nahrávky: 7. Kaše O. (Kämpf), 51. Meliško (Kaše O., Kämpf), 59. Kämpf (Kaše O.) – 17. Jirušek (Zuzaník)

Piráti Chomutov: Maštalířský – Meliško, Ringler, Drobný, Dobrovolný, Michálek, Černý, Tejnor – Kämpf, Šťovíček, Vrána, Paleček, Veselý, Bednář, Janák, Kaše O., Huňady, Hejcman, Kaše D.
    VHK ROBE Vsetín: Vlach – Žabčík, Hruška, Červínek, Zuzaník, Vašíček, Ščotka, Hajda – Klečka, Kuchařík, Forch, Surý, Kývala, Jirušek, Stodůlka, Neuwirth, Pancza, Zvonek, Tobola.

Rozhodčí: Laczków – Chochola, Marek.