Třinec – Plzeň 5:1 (kon.) | Litvínov – Chomutov 2:1 (2:1 po s.n.) | Kladno – Pardubice 4:3 (2:1 po s.n.)
K. Vary – Zlín 2:1 (kon.) | Mountfield HK – Slavia 3:1 (kon.) | Sparta – Liberec 3:1 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC VERVA Litvínov
2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0)
Piráti Chomutov
Úterý 28.01.2014, 17:30 • ZS Ivana Hlinky • Tipsport extraliga

56:57
    Šlégr vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění a závěrečný tlak domácích se vzdaluje. Šlégr opět odmítl pohyb zpět z útočné třetiny a raději zasáhl soupeře nohou.

54:46
    Vyloučen jak Jánský, tak Havel. Oba za hrubost.

51:08
    Krstev vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

46:09
    Chomutovský obránce naopak padá k zemi po kontaktu s Trávníčkovou holí a ten dostává 2 minuty za podražení.

42:34
    Lukeš snad i z Frustrace poslal hlavou do hrazení Kašeho, který se sice poroučel ochotně, ale domácí střelec riskoval daleko vyšší trest. Nakonec 2 minuty za vražení na hrazení.

27:08
    Trefný vyloučen na 2 minuty za sekání.

22:59
    Trefný vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

19:47
    Jiří Šlégr (LIT) dostává dvě minuty za hákování.

14:39
    Přesilovka Chomutova končí. Pirátů bylo 6 na ledě.

13:35
    Za podražení Kašeho vyloučen Gula.

10:53
    Vyloučen Lojek za nedovolené bránění.

Ondřej Moutvička

Branky a nahrávky: 57. Piroš (Trávníček, Gula), rozh. náj. Ručinský – 39. Hruška (Stehlík)

HC VERVA Litvínov: Francouz – Gula, Posmyk, Šlégr, Pavlík, Stříteský, Kousalík – Jánský, Hübl, Lukeš – Piroš, Hanzl, Ručinský – Černý, Skuhravý, Trávníček – Martynek, Jurčík, Gerhát
    Piráti Chomutov: Kostúr – Krstev, Havel, Prošek, Lojek, Stehlík, Trefný, Tejnor – Bomersback, Bartečko, Balej – Hřebejk, Sikora, Hruška – Kubinčák, Straka, Šagát – Račuk, Kampf, Kaše

Rozhodčí: Hodek, Jeřábek – Frodl, Charvát