Třinec – HC Litvínov 2:1 (kon.) | Zlín – HC Plzeň 7:6 (kon.) | Vsetín – Kladno 1:0 (2:1 po s.n.)
Olomouc – Slavia 3:2 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 5:1 (kon.) | Kometa Brno – Sparta 2:4 (kon.)
Jihlava – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Liberec 2:0 (kon.)
HC Motor České Budějovice
2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Úterý 28.01.2014, 18:00 • Budvar aréna • DHL Extraliga juniorů

51:06
    Dva liberečtí hráči teď ujížděli v oslabení na Gábu, ten ale oba jejich pokusy zlikvidoval.

50:30
    Tvrdý zákrok teď předvedl hostující Dominik Hrníčko (LIB). Zezadu poslal na mantinel domácího hráče, který se horko těžko zvedal z ledu. Po zásluze tak obdržel 5 + OK za vražení zezadu.

44:42
    A navíc si teď hosté zahrají oslabení. Jan Ordoš (LIB) je vyloučen za hru vysokou holí.

42:50
    Hosté budou mít šanci změnit stav v přesilové hře. Martin Brabec (CEM) je vyloučen za faul kolenem.

39:40
    Dominik Vlk uháněl od půlky hřiště sám na Gábu, zkusil ho rozhýbat a zasunout kotouč mezi nohy. Gába si ale jeho tah pohlídal.

36:55
    Liberečtí si přesilovku dlouho neužili. Zřejmě nemístná vyjádření z jejich lavičky ocenil rozhodčí dvouminutovým trestem. Ten odpyká Jan Ordoš (LIB).

36:42
    Domácí byli opět v šesti. Dvouminutový trest odpykává Emil Švec (CEM).

34:37
    Teď měli domácí štěstí, kterému šel naproti David Gába. Hostující hráč už měl před sebou prázdnou klec, ale ležící Gába ještě stihl kotouč vytěsnit mimo bránu.

30:46
    Martin Záhora ujížděl sám na brankáře, ale přihrávka na něj šla tak dopředu, že Vaněček stihl vyjet z brány až za kruhy, kotouč vykrýt a hned rozehrát.

29:58
    Všechno zpátky! Liberečtí sice dostali kotouč za brankovou čáru, ale rozhodčí rozpažuje. Jeden z útočících hráčů stál totiž v brankovišti.

19:30
    To mohl být hezký gól do šatny! Budějovičtí opět v úniku dva na jednoho, Prokeš ale střelou po zemi minul.

09:37
    Tak minutu to trvat rozhodně nebude. JIŘÍ SMEJKAL napřáhl od kruhů a trefil se přesně nad rameno libereckého brankáře. ASISTENCE: Luboš Rob, Jakub Malovec.

09:21
    Domácí si zahrají minimálně minutu a třináct vteřin dlouho přesilovku 5/3. Za sekání je vyloučen Adam Dlouhý (LIB).

08:34
    A Marek Langhammer (LIB) to teď s tvrdostí přehnal. Při dojíždění budějovického hráče si nadskočil a odsedí si dvě minuty za napadení.

08:04
    Domácí jsou v plném počtu a opět měli velkou příležitost. Ujížděli dva na jednoho, ale liberecký obránce přihrávku pohotově zablokoval.

05:45
    Jiří Smejkal (CEB) vyloučen za hru vysokou holí. Liberec má druhou přesilovku.

03:44
    Jen co RADEK PROKEŠ opustil trestnou lavici, dostal kotouč, prokličkoval mezi dvěma obránci a vystřelil na Vaněčka. Ten první střelu ještě udržel, ale Prokeš svou střelu pohotově dorazil. ASISTENCE: Emil Švec.

02:40
    Síly na ledě se vyrovnají. Adam Dlouhý (LIB) je vyloučen za sekání.

01:15
    Domácích teď bylo na ledě šest. Liberec si zahraje přesilovou hru. Trest odpyká Radek Prošek, který by po nepříjemném nárazu na mantinel tak jako tak jedno střídání vynechal.