Třebíč – Kadaň 1:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Litoměřice 3:1 (kon.) | Motor ČB – Beroun 6:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Benátky n/J 1:3 (kon.) | Šumperk – Havířov 3:0 (kon.) | Olomouc – Jihlava 0:2 (kon.)
Ústí n/L – Most 8:2 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
AZ Havířov
Středa 29.01.2014, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

Nejlepšími hráči zápasu byly vyhlášeni:

AZ Havířov: Martin Jakúbek
    Salith Šumperk: Tomáš Sedlák

Šumperk ve třetí části dokázal ještě jednou skórovat a to konkrétně v poslední minutě zásluhou Marka Haase. Tomáš Štůrala dnes pochytal všechny střely hostujících hráčů a připisuje si tak svojí první nulu v této sezóně.

60:00

59:59
    Červenkovu střelu z modré schoval Matoušek do lapačky.

59:36
    Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách. Ondřej Starý dostává dvě minuty za držení protihráče.

58:59
    Roupec dostává dvě minuty za podražení.

58:21
    Draci právě vstřelili branku!
    Semorádovu střelu Matoušek vyrazil před sebe a poté jeden z hostujících hráčů nedokázal trefit puk k němuž se následně dostal MAREK HAAS a svoji šanci dokázal využít. Asistence: Jan Semorád.

57:45
    Říčkova střela šla nad branku Štůraly.

56:58
    Rimmelovu střelu Štůrala vyrazil před sebe a následně Žálčík odvezl puk do bezpečí.

54:45
    Funkcionář týmu AZ Havířov byl potrestán za nesportovní chování trestem do konce utkání.

54:21
    Žálčíkovu střelu tahem Matoušek vyrazil.

53:45

53:24
    Haas viděl volného Semoráda před brankou puk k němu i doputoval ale jeho střela už moc přesná nebyla.

52:38
    Půhoného střela byla před brankou zastavena jedním z hostujících hráčů ten i následně posílá puk do bezpečí.

52:03
    Střelu Tesaříka schoval Matoušek do výstroje.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 20. Cink (Sedlák), 27. Moskal (Sedlák, Žálčík), 59. Haas (Semorád)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala(Vajner) – Novotný, Holík, Dudáš, Sedlák, Gewiese, Tesařík, Starý – Semorád, Plášek, M. Haas – Žálčík, Moskal, Staněk – Cink, Langr, Brunec – Červenka, Půhoný, Skoumal
    AZ Havířov: Matoušek (Daneček) – Vosátko, Roupec, Krisl, P. Rimmel, Koma, Graca, Vydra – Sztefek, Marosz, Havel – Maruna, Šlahař, Jakúbek – Škumát, Pechanec, Kanko – Klimša, R. Haas, Říčka – M. Rimmel

Rozhodčí: Úlehla – Kis, Svoboda