Chabarovsk – Magnitogorsk 1:6 (kon.) | Vladivostok – Čeljabinsk 3:4 (0:1 po s.n.) | Novokuzněck – Ufa 3:1 (kon.)
Novosibirsk – Nižněkamsk 4:0 (kon.) | Spartak Moskva – Čerepovec 0:7 (kon.) | Minsk – Jaroslavl 3:1 (kon.)
Doněck – Atlant 3:2 (1:0 po s.n.)
Spartak Moskva
0:7 (0:2, 0:4, 0:1)
Severstal Čerepovec
Středa 29.01.2014, 16:30 • Sokolniki • KHL

Dnešní utkání je u konce, já vám děkuji za sledování tohoto stručnějšího přenosu a těším se někdy příště na počtenou. (18:48:57)

60:00

59:15
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    A hosté přidávají ještě jednu branku! Po pěkné kombinaci se prosazuje hráč číslo 26 LINUS VIDELL. Asistence: Jevgenij Mons, Pavel Černov

59:01
    Hosté nevyužili ani tuto přesilovku a domácí hrají v pěti.

57:01
    18 sekund vydržel Oleg Kvaša (SPM) na ledě, než ho rozhodčí znovu posílají ne trestnou lavici. Tentokrát jsou to dvě minuty za nedovolené bránění.

56:43
    Hostující celek ale početní výhodu zužitkovat nedokázal, skóre se nemění a domácí hrají v plné počtu.

54:43
    Další vyloučení dnešního zápasu. Oleg Kvaša (SPM) si ze souboje odnáší dvě minuty za držení.

51:36
    Kozlov se na druhé straně pokoušel uspět, jeho rána ale mířila vysoko nad bránu.

50:15
    Mons pálil, avšak Truškov si s jeho střelou poradil.

49:48
    Spartak hraje opět v plném počtu.

49:15
    Hosté jsou usazeni v útočném pásmu, avšak k ničemu vážnějšímu to nevede.

48:01
    Dedunov to zkoušel z velkého úhlu, Truškov pozorný.

47:48
    Další vyloučení dnešního zápasu, Vladimír Pešechonov (SPM) si odsedí dvě minuta za podražení.

44:23
    Vasiljev pálil o modré, na Štěpána si ale nepřišel, a ten tak stále drží čisté konto.

42:05
    Hra se přelévá ze strany na stranu a šance si vytváří oba týmy.

40:40
    Hosté své oslabení ubránili a hrají v plném počtu.

40:01

Druhá třetina rozhodla o vítězi dnešního zápasu. Severstalu se podařily vstřelit 4 rychlé branky, a jejich počet se tak momentálně zastavil na čísle 6! Poslední část začne zhruba za 15 minut, v 18:10.

Střely na bránu: 16 – 22
    Vyhraná vhazování: 24 – 14
    Vyloučení: 1 – 5
    Hity 4 – 3

40:00

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 6. Monachov, 7. Mons (Videll), 23. Gogolev (Kuvajev), 27. Nikoncev (Jevsejenkov), 28. Mons (Černov, Popov), 28. Kovyršin (Nikoncev), 60. Videll (Černon, Mons)

Spartak Moskva: Šestjorkin (od 28. Truškov)– Sergejev, Vasiljev, Mamkin, Bodrov, Sorokin, Kulik, Grišin, Želdakov – Kvaša, Volkov, Lemťugov – Kozlov, Anderson, Wandell – Špirko, Krutov, Toluzakov – Bobrov, Medvěděv, Pešechonov
    Severstal Čerepovec: Štěpánek (Trjaničev) – Stasenko, Andersen, Čáslava, Kalašnikov, Popov, Kiselevič, Jevsejenkov – Berdnikov, Nikoncev, Buchnevič – Videll, Mons, Černov – Kuvajev, Gogolev, Kovyršin – Kupcov, Zemčenko, Monachov – Dedunov

Rozhodčí: Baluška, Karabanov – Goljak, Deďulja