Třinec – Chomutov 5:1 (kon.) | Olomouc – Sparta 3:0 (kon.) | Vítkovice – HC Litvínov 7:0 (kon.)
Zlín – Kladno 4:3 (2:1 po s.n.) | Vsetín – HC Plzeň 3:5 (kon.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 0:1 (kon.)
Kometa Brno – Slavia 4:2 (kon.) | Jihlava – Liberec 2:6 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:6 (2:2, 0:2, 0:2)
Bílí Tygři Liberec
Středa 29.01.2014, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů

Z Horáckého zimního stadionu se loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (20:10:58)

Karty jsou rozdány jasně. Po vyrovnané první třetině, kdy padly na obou stranách dva góly, se už přesně trefovali pouze hosté. Ve zbylých dvou třetinách vstřelili vždy dvě branky, což znamená, že budou bojovat o play-off. Jihlavu naopak čeká boj o vyhnutí se baráži.

60:00

58:29
    Utkání se spíše dohrává, o vítěhi je dávno rozhodnuto.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:34
    Proti ráně Březiny z pravého kruhu se stihl Vaněček dobře přemístit a vyráží kotouč.

57:09
    Na pravém kruhu se ocitl zcela volný Březina, Vaněček však dobře zasáhl.

56:56
    Pět minut před návratem Havlína na led dostává dvě minuty Josef Mikyska (LIB) – sekání. Na vyloučení: 7-10.

56:50
    Až nyní se tak stalo, pravice sudího je znovu zvednutá, bude se opět vylučovat na straně hostů.

56:27
    Dukla se stále nemůže dostat před Vaněčka. Spíše to vypadá, že hosté hrají v plné síle.

56:04
    Liberec má puk za svojí brankou a šetří cenné vteřiny ze svého probíhajícího oslabení.

55:39
    Jihlava v plném počtu.

55:15
    Liberec ve čtyřech.

55:01
    Tomáš Havlín (LIB) dostává dvě minuty za hrubost. Na vyloučení: 7-9.

54:56
    Mahút se proháčkoval až před Vaněčka, kde byl však faulován, takže si Dukla přece jen zahraje přesilovou hru.

54:44
    Zakázané uvolnění Dukly Jihlava.

53:57
    Střela Pálka od modré mířila do boční sítě.

53:39
    Jenže ani domácí si nezahrají přesilovou hru, protože Alexandr Molnár (JIH) dostává za krosček dvouminutový trest. Na vyloučení: 7-8.

53:39
    Dukla v plném počtu.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 7. Střecha (Březina, Tobola), 10. Jícha (Březina, Čermák) – 6. Belovič, 9. Havlas (Zďárský), 21. Vlk (Havlín, Jandejsek), 28. Jandejsek (Havlas), 41. Havlín (Vlk), 44. Vlk (Pálek)

HC Dukla Jihlava: Fučík (44. Dominik Svoboda) – Tobola, Půža, Čermák, Vala, Polívka, Dundáček, Žáček – Lupač, Severa, Vantuch, Březina, Střecha, Sladký, Balaštík, Molnár, Mahút, Bambula, Jícha, Beran. Trenér: Petr Svoboda.
    Bílí Tygři Liberec: Vaněček (Sobotka) – Havlín, Jandejsek, Mráze, Šír, Beránek, Pálek, Zedek – Langhammer, Dlouhý, Belovič, Kalfiřt, Psota, Vlk, Daniel Svoboda, Boček, Ordoš, Žďárský, Havlas, Mikyska, Pilař. Trenér: Petr Haken.

Rozhodčí: Pešina – Guth, Kostka