Most – Motor ČB 1:3 (kon.) | Benátky n/J – Havlíčkův Brod 3:0 (kon.) | Jihlava – Třebíč 0:3 (kon.)
Havířov – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Ústí n/L – Olomouc 1:4 (kon.) | Beroun – Šumperk 5:3 (kon.)

Beroun právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! VLADISLAV KUBEŠ ujel zcela obraně Šumperka a svůj samostatný nájezd zakončil přesnou střelou mezi Štůralovy betony. Asistence: Pavel Malý

53:01
    Obránce Petr Gewiese vypálil od modré, jeho střela se otřela nejdříve o břevno a následně i o tyč medvědí klece.

47:57
    Přesilovka pro Medvědy. na dvě minuty za nedovolené bránění si jde na trestnou sednout Aleš Holík.

47:06
    Draci právě vstřelili branku!
    Tak to je utkání, Draci e opět přibližují na rozdíl jedné branky! LUKÁŠ ŽALČÍK se v přesilové hře rozhodl vzít odpovědnost na sebe a zkusil bez přípravy vypálit od modré. Jeho přízemní střela se nakonec i přes notnou dávku štěstí prodrala přes Šimbochovu výstroj do branky. Asistence: Patrik Moskal, Tomáš Sedlák.

46:40
    Na dvě minuty za sekání putuje na trestnou berounský Chalupa.

43:56
    A Medvědi opět vedou o dvě branky! Obránce LUKÁŠ CHALUPA si sjel v pravý okamžik pro přihrávku od Aleše Půlpána a tvrdou střelou propálil Štůralu zařídil tak klidné vedení pro Medvědy. Asistence: Aleš Půlpán, Vladislav Kubeš.

43:31
    Karel Plášek se řítil sice tísněn, ale sám na gólmana Šimbocha, který ale jeho střelecký pokus parádně zneškodnil svým betonem.

40:54
    Medvědi budou hrát přesilovku, za dvě minuty za sekání putuje na trestnou Holík.

38:42
    Salith bude hrát další přesilovku.

37:05
    Šumperk opět prosazuje v přesilovce a snižuje tak na rozdíl jedné branky! Pěknou kombinační akci Šumperku zakončil přesnou střelou do horní poloviny branky LUKÁŠ ŽALČÍK. Asistence: Aleš Staněk, Tomáš Sedlák

36:42
    Antonín Růžička dostává menší trest za podražení a Šumperk tak má k dispozici další přesilovku.

33:36
    Medvědi opět odskakují na rozdíl dvou branek! Třetinovu střelu ještě dokázal brankář Štůrala ještě dorazit, ale následně se kotouč dostal ke zcela volnému JAKUBU BABKOVI, který bez přípravy poslal puk do poloopuštěné branky. Asistence: Miroslav Třetina.

31:39
    Salith využívá dvojnásobnou přesilovku a snižuje na rozdíl jedné branky. MAREK HASS příklepem prostřelil od modré vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Marttin Dudáš.

31:20
    A dokonce dvojnásobnou přesilovku si nyní zahraje Šumperk.

29:51
    Šumperk bude hrát další přesilovou hru. Za krosček putuje na trestnou Jebavý

27:07
    Na trestnou lavici putuje Hrdel, což znamená, že budou hosté mít k dispozici přesilovku.

25:12
    Medvědi navyšují své vedení a to navíc v přesilové hře! JAKUB STRNAD se dostal v prostoru mezikruží a precizní střelou ho poslal přesně za záda gólmana Šumperku. Asistence: Zbyněk Hrdel, Aleš Půlpán.

23:56
    V další šanci se po chybě gólmana Salithu ocitl Hrdel, který z voleje netrefil prázdnou svatyni hostů!

23:51
    V obrovské šanci se ocitl Strnad, jehož střela zápěstím z dobré pozice skončila na tyči hostující branky!

22:29
    Medvědi budou hrát čtyřminutovou přesilovku. za vysokou hů si jde na trestnou lavici odpočinout Aleš Staněk.

19:35
    A další vyloučení pro Salith, takže opět dvojnásobná přesilovka pro Beroun. Za podražení putuje na trestnou Tomáš Sedlák.

17:39
    Přesilovka se po dalším faulu Šumperka změnila na 5 proti 3. Na trestnou za hákování putuje Dudáš.

17:14
    Medvědi budou hrát další přesilovku. Vyloučen je Adam Červenka za podražení.

16:19
    Medvědi se ujímají vedení! JAKUB BABKA se po pěkném pasu od Třetiny dostal do úniku a následně v tváří tvář gólmanovi Štůralovi nezaváhal, překonal ho po krásné bekhendové kličce. Asistence: Miroslav Třetina.

12:47
    Za faul kolenem putuje Tomáš Brunec na trestnou. Medvědi budou hrát další přesilovku.

10:32
    Marek Haas se prodral bez všimnutí od pravého mantinelu až k brance Medvědů, jeho tři těsně dorážky z blízkosti zlikvidoval skvěle gólman Šimboch.

10:06
    Medvědi se teď zmocnili puku a to znamená, že Šumperk bude hrát přesilovku. Za napadení je vyloučen Sklenička.

06:00
    Za držení hole si jde odsedět dvouminutový trest obránce Tesařík. Medvědi tak budou hrát první přesilovku.

Branky a nahrávky: 17. Babka (Třetina), 26. Strnad (Hrdel, A. Půlpán), 34. Babka (Třetina), 44. Chalupa (A. Půlpán, Kubeš), 60. Kubeš (Malý) – 32. Haas (Dudáš), 38. Žalčík (Staněk, Sedlák), 48. Žalčík (Moskal, Sedlák)

Medvědi Beroun 1933: Šimboch (Mastík) – Novák, A. Růžička, Chalupa, Jebavý, Hrouda, Kučný, Kolářík, Sklenička – Strnad, Hrdel, Třetina – A. Půlpán, Babka, Kubeš – T. Půlpán, Stromko, Malý – Bušek
    DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vainer) – Starý, Holík, Gewiese, Novotný, Sedlák, Tesařík, Dudáš – Haas, Plášek, Semorád – Staněk, Moskal, Žalčík – Brunec, Langr, Cink – Popelka, Půhoný, Skoumal

Rozhodčí: Vampola – Čížek, Křivohlavý