Svitavy – Paskov 18:6 (kon.) | Kopřivnice – Česká Lípa 3:7 (kon.) | Pelhřimov – Florbal Ústí 6:7 (po pr.)
1. FBK Rožnov p/R – Královské Vinohrady 7:5 (kon.)
FBC Vikings Kopřivnice
3:7 (1:3, 2:3, 0:1)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
Sobota 08.02.2014, 19:00 • SH VOŠ SOŠ SOU, Kopřivnice • 1. liga mužů

58:04
    Vyloučen hráč Adam Lichnovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za vysoká hokejka.

58:04
    Trestné střílení družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa neproměnil Dominik Jansa.

53:51
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Kopřivnice nechala z výběhu střílet JANA MERLÍČKA a ten trefuje přesně šibenici Pinďákovi branky. Asistence: Radovan Vnuk.

38:00
    Hostujícímu celku se daří ještě před koncem druhé části skórovat. Šestou branku přidává JAKUB NOVÁK. Asistence: Jakub Karel.

37:19
    Vikings Kopřivnice právě vstřelili branku!
    Domácí ubránili oslabení a vzápětí sami skórují. Tentokrát se prosadil TOMÁŠ SLADKOVSKÝ. Asistence: Jan Baďura.

34:33
    Vyloučen hráč Petr Podlezl družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.

33:44
    ŠTĚPÁN SLANÝ teď nachytal všechny hráče na ploše včetně Pinďáka ze 3/4 hřiště střílí pátou branku. Bez asistence.

28:20
    Domácí využívají přesilovou hru a snižují na rozdíl dvou branek. Přesně se trefil PETR PODLEZL. Asistence: Tomáš Sladkovský.

28:11
    Vyloučen hráč Lukáš Mlejnek družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.

23:47
    Další rychlé přečíslení 2 na 1 už končí brankou v kopřivnické síti. Tentokrát se přesně trefil JAKUB NOVÁK. Asistence: Jakub Karel.

19:51
    Kopřivničtí nepokryli závěrečný protiútok Lípy a ta gólem do šatny zvyšuje na 1:3. Postaral se o to JAKUB NOVÁK. Asistence: Štěpán Motejzík.

16:47
    Vikingové využívají přesilovou hru. O snížení se postaral TOMÁŠ SLADKOVSKÝ. Asistence: Jakub Kresta.

16:06
    Vyloučen hráč Tomáš Podrabský družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání.

06:22
    LUKÁŠ MLEJNEK posílá hostující celek do dvoubrankového vedení. Asistence: Radovan Vnuk.

01:19
    Naprosto laxní přístup v obraně Kopřivnice a Lípa se ujímá vedení po brance JAKUBA JIRSY. Asistence: Dominik Jansa.

Alan Šrámek

Hledáme zpravodaje pro tým FBC Vikings Kopřivnice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 17. Sladkovský (Kresta), 29. Podlezl (Sladkovský), 38. Sladkovský (Baďura) – 2. Jirsa (Jansa), 7. Mlejnek (Vnuk), 20. Novák (Motejzík), 24. Novák (Karel), 34. Slaný, 38. Novák (Karel), 54. Merlíček (Vnuk)

FBC Vikings Kopřivnice: Piňďák – Řeha, Podlezl, Sladkovský, Baďura, Kresta, Longauer, Kubátko, Rebroš, Lichnovský, Vávra, Opatřil, Klemens, Matúš Z., Matúš J., Bordovský
    FBC 4CLEAN Česká Lípa: Ponomarev (Knol) – Bezouška, Vnuk, Marhan, Motejzík, Mlejnek, Novák, Podrabský, Tichý, Karel, Merlíček, Jansa, Slaný, Jirsa

Rozhodčí: Libor Ludvík a Kamil Sobotka