Charleroi – Standard 0:1 (kon.) | Waregem – Cercle Bruggy 2:1 (kon.) | Mechelen – Oostende 1:1 (kon.)
Lierse – Genk 0:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Leuven 1:0 (kon.)
SV Zulte-Waregem
2:1 (1:1)
Cercle Bruggy KSV
Sobota 15.02.2014, 20:00 • Regenboog stadion, Waregem • Belgická Jupiler Pro League

87
    Ze hřiště odchází Marvin Pourié a na poslední minuty přichází Theo Bongonda.

80
    Žlutou kartu vidí Idrissa Sylla a Kristof D´Haene.

78
    Waregem právě vstřelil branku!
    A Zulte jde opět do vedení! Allegne zahrával rohový kop a míč se ve vápně dostal k volnému KARLU DˇHAENEMU, který neměl moc práce.

73
    Střídá se i na straně domácích. Ze hřiště odchází Conte a přichází Sylla.

67
    Další střídání na straně hostů. N´Diayeho nahrazuje Staelens.

46
    Do druhého poločasu si Cercle připravil střídání. Ze hřiště odchází Smolders a přichází Naudts.

45+1
    První žlutá karta zápasu, kterou vidí za svůj zákrok Hans Cornelis.

35
    A je srovnáno! Domácí si vedení příliš dlouho neužili. Obrana Zulte se nestihla vrátit a Smolderes vybídl ke skórování KALONJIHO, který se štěstím dopravil míč do brány!

34
    A mohlo to být 2:0! Skulason zahodil obrovskou šanci na skórování!

33
    Domácí jdou do vedení poté, co Sven Kums našel výbornou přihrávkou RAPHAELA CACÉRÉSE a ten měl práci jednoduchou. Asistence: Sven Kums.