Charleroi – Standard 0:1 (kon.) | Waregem – Cercle Bruggy 2:1 (kon.) | Mechelen – Oostende 1:1 (kon.)
Lierse – Genk 0:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Leuven 1:0 (kon.)
SV Zulte-Waregem
2:1 (1:1)
Cercle Bruggy KSV
Sobota 15.02.2014, 20:00 • Regenboog stadion, Waregem • Belgická Jupiler Pro League

Vítáme vás u dnešního on-line přenosu z belgické Jupiler League mezi domácím týmem SV Zulte-Waregem a hosty z týmu Cercle Brugge KSV. Utkání začíná v 20:00 a bude vás jím provázet David Košinár.

Jens Naessens – 6 branek

SV Zulte-Waregem: Bossut – Colpaert, De fauw, Karel D´Haene, Verboom – Allegne, Conte, Kums, Skulason – Cacérés, Pourié

Cercle Brugge KSV: Delle – Buysse, Cornelis, Reis, Smolders – N´Diaye, Wils, Van Acker, Van Roose – Kristof D´Haene, Kalonji.

1

2
    Domácí měli možnost úvodního výkopu a zakládají první útočnou snahu.

9
    Conte vyslal na Delleho dobrou střelu. Míč však mířil jen těsně vedle brány.

11
    Pourié se snažil natlačit před bránu, ale o míč ho obrala hostující obrana.

14
    Skulason se snažil poslat míč hlavou do brány, ale Delle byl připravený.

16
    Tlak domácích se zvyšuje. Skulason měl další velkou příležitost.

20
    Pourié a Cacérès se drali do šance, ale Buysse celou situaci skvěle vyřešil.

24
    Po dlouhé době se k míči dostali hosté. Cornelis posílal do vápna střílený centr, ale kulatý nesmysl nenašel adresáta.

28
    Zulte mělo možnost volného přímého kopu. K míči se postavil De fauw, ale trefil pouze zeď hostujících hráčů.

33
    Waregem právě vstřelil branku!
    Domácí jdou do vedení poté, co Sven Kums našel výbornou přihrávkou RAPHAELA CACÉRÉSE a ten měl práci jednoduchou. Asistence: Sven Kums.

34
    A mohlo to být 2:0! Skulason zahodil obrovskou šanci na skórování!

35
    A je srovnáno! Domácí si vedení příliš dlouho neužili. Obrana Zulte se nestihla vrátit a Smolderes vybídl ke skórování KALONJIHO, který se štěstím dopravil míč do brány!

40
    Tak toto je opravdu smůla. Zulte bylo celý poločas jasně lepším týmem, ale stačila jedna chyba a hraje se znovu od nuly.

41
    Pourié to zkoušel z levé strany, ale jeho střela byla hodně nepřesná.

45
    Hlavní arbitr nastavuje dvě minuty nad rámec hrací doby.

45+1
    První žlutá karta zápasu, kterou vidí za svůj zákrok Hans Cornelis.

45+2

Je za námi první poločas, ve kterém byli jasně lepším týmem domácí, kteří šli také do vedení. Jenže stačila jedna malá chyba a hostům se podařilo vyrovnat. Do kabin se tedy odchází za stavu 1:1. Druhý poločas začne přibližně ve 21:06.

46

46
    Do druhého poločasu si Cercle připravil střídání. Ze hřiště odchází Smolders a přichází Naudts.

50
    Conte s Cacérésem jsou velice nebezpeční. Dávají hostující obrané pořádně zabrat.

55
    Střídající Naudts se mohl vydat do šance, ale bohužel na míč nedosáhl.

57
    De fauw prověřil Delleho prudkou střelou, Hostující gólman byl však připraven a v klidu míč chytá.

63
    Allegne se pokoušel o střelu, ale ta byla zblokována.

67
    Další střídání na straně hostů. N´Diayeho nahrazuje Staelens.

73
    Střídá se i na straně domácích. Ze hřiště odchází Conte a přichází Sylla.

78
    A Zulte jde opět do vedení! Allegne zahrával rohový kop a míč se ve vápně dostal k volnému KARLU DˇHAENEMU, který neměl moc práce.

80
    Žlutou kartu vidí Idrissa Sylla a Kristof D´Haene.

85
    Cercle nyní tlačí a snaží se o vyrovnání.

87
    Ze hřiště odchází Marvin Pourié a na poslední minuty přichází Theo Bongonda.

89
    Kalonji dostal přesný míč do vápna, ale jeho zakončení bylo velice špatné.

90
    Budou se nastavovat tři minuty nad rámec základní hrací doby.

Je za námi dnešní utkání belgické Jupiler league, ve kterém domácí Waregem strhl v 78. minutě vedení na svou stranu, a proto odchází z tohoto zápasu šťastnější. Děkuji za sledování tohoto on-line přenosu a těším se někdy příště na počtenou. (22:00:09)