Kladno – Zlín 3:2 (po pr.) | Liberec – Třinec 4:2 (kon.) | Havířov – K. Vary 0:2 (kon.)
Vsetín – Písek 8:0 (kon.) | Hr. Králové – Ústí n/L 2:1 (kon.) | Poruba 2011 – Letňany 7:0 (kon.)
HC Plzeň – Jihlava 4:3 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Chomutov – Kometa Brno 6:3 (kon.)
Pardubice – HC Litvínov 4:3 (po pr.) | Slavia – Vítkovice 3:2 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 3:5 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
7:0 (3:0, 3:0, 1:0)
HC Letci Letňany
Pátek 21.02.2014, 17:00 • ZS Poruba • Extraliga staršího dorostu

57:05
    Současně vyloučeni za Letce Dominik Hůla za hrubost 2+2, za Porubu Jonáš Mládek 2 minuty za hrubost a Antonín Kurnik 2 minuty za hrubost. Hraje se pět na pět.

51:37
    Za vražení na hrazení byl odeslán na trestnou lavici letňanský Pařík.

45:44
    Za podražení byl odeslán na trestnou lavici Filip Boháč. Hosté hrají teprve třetí přesilovku zápasu.

35:05
    Rozhodčí opět vylučuje na straně hostí. Za hákování si jde sednout na dvě minuty Jan Klečka.

33:19
    Poruba se dostala po buly rychle před Štefka, kde zahákoval Vojtěch Kulda a hosté budou oslabeni.

29:37
    Letci jsou opět ve čtyřech. Za nedovolené bránění si jde sednout na trestnou lavici Martin Štosek a navíc dostává za protesty osobní desetiminutový trest.

26:03
    Hosté jdou do tří. Za Vražení na hrazení dostal trest Štosek.

25:52
    Hostující střídačka špatně měnila hráče v poli a tak musel jít za příliš mnoho hráčů na ledě odpykat trest Alexandr Poljanyčka.

20:34
    Velkou šanci na snížení dostal Hroboň, ale puk se otřel jen o vnější stranu tyče. Navíc byl sekán Golou, který byl odeslán na trestnou lavici.

17:24
    První vyloučení v utkání. Porubský Dohnal v útočném pásmu podrážel a dostal menší trest.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 1. Bartoň (Gřeš, Olšr), 13. Csomor (Mládek), 14. Gola (Gřeš, Bartoň), 24. Gola (Bartoň, Gřeš), 25. Csabala (Dohnal), 34. Gřeš (Gola, Csomor), 43. Gřeš

HC RT TORAX Poruba 2011: Sroka (Peslarová) – Olšr, Síkora, Štěpán, Šípek, Ščurek, Široký, Boháč, Halška – Bartoň, Gola, Gřeš – Csomor, Mládek, Kurnik – Csabala, Dohnal, Šustala – Bialoň
    HC Letci Letňany: Dubský (Štefka) – Hůla, Pařík, Starosta, Zeliska, Chvála, Štosek – Pražienka, Honetschläger, Burda, Poljanyčka, Klečka, Čapek, Kroh, Kulda, Smejkal, Hroboň

Rozhodčí: Koliba, Šutara – Mrákava, Řezáč