Olomouc – Třinec 2:3 (kon.) | Vítkovice – HC Litvínov 1:2 (kon.) | Chomutov – Kometa Brno 7:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Zlín 5:3 (kon.) | Liberec – HC Plzeň 4:3 (2:1 po s.n.) | Jihlava – Kladno 3:4 (po pr.)
Č. Budějovice – Pardubice 5:2 (kon.) | Sparta – Slavia 1:3 (kon.)

Kladno právě vstřelilo branku!
    VLADIMÍR MACHÁČEK se v útočném pásmu ujal puku, prokličkoval mezi dvěma domácími hráči a střelou pod horní spojnici rozhodl o vítězství Kladna v prodloužení. Asistence: Petr Janeček

62:58
    Kolařík vyslal od modré tvrdou střelu, která měla potenciál ohrozit Vacka, někdo z domácích ji ale ztečoval až do ochranné sítě.

62:51
    Na druhé straně provětral Švihálkovy betony Vantuch.

60:43
    Doudera od modré vyslal na branku bombu, proti které si Vacek povyskočil a k úlevě domácích puk ze vzduchu zachytil do lapačky.

60:18
    Domácí sice vyhráli vhazování, puk však zavezli do své třetiny a tam obstarali opět práci Vackovi.

60:01

V základní hrací době jsme se tedy gólu a vítěze nedočkali, následovat bude pětiminutové prodloužení.

60:00

59:47
    Kolařík měl chvilku na poslední střelu, opět ale jeho záměr překazila teč jednoho z domácích hráčů.

58:58
    Do protiútoku se dostal Kružík, který nadvakrát střílel, pokaždé ale narazil na hráz v podobě domácí obrany.

58:46
    Sladký se prezentoval střelou z úhlu, Švihálek zůstal pozorný a vykopl puk před sebe.

58:00
    Jsou ohlášeny poslední dvě minuty poslední třetiny.

57:39
    Švihálek zaúřadoval i nyní, kdy se pokoušel o střelu z otočky, Vacek měl ale beton na správném místě a rozehrál puk na své obránce.

56:57
    Švihálek, v dnešním zápase jeden z nejnebezpečnějších hostujících hráčů, chtěl projet mezi třemi domácími hráči, zasáhl ale Čermák, který ho na modré od puku odstavil.

56:21
    Jícha chtěl ve středním pásmu sklepnout nahrávku Slánského, to se mu ale nepovedlo a musel se rychle vracet.

55:31
    Příliš času už nezbývá a hra plyne rychle dál, již dlouho se nepřerušovalo.

54:07
    Molnár se zapřel u mantinelu ve snaze vybojovat puk, přitom ale upadl a ke kotouči se dostali hosté. Jihlavští ho ale vzápětí dostali zpátky na své hokejky.

53:10
    Vacek při zákroku posunul branku, rozhodčí si toho ovšem nevšimli. Hra už se přesunula do středního pásma, když si arbitři všimli, že gólman hlásí problémy ve svém brankovišti.

Diana Váňová

Branky a nahrávky: 5. Lupač (Beran, Březina), 21. Březina (Jícha), 39. Jícha – 8. Šilhavý (Větrovec), 26. Šilhavý (Kolařík), 31. Habrdla (Machač), 64. Macháček (Janeček)

HC Dukla Jihlava: Vacek (Fučík) – Vala D., Čermák, Půža, Dundáček, Žáček, Tobola, Košař – Březina, Jícha, Severa – Sladký, Beran, Lupač – Bambula, Vantuch, Střecha – Vala J., Mahút, Molnár.
    Rytíři Kladno: Švihálek (Kaňka) – Šmíd, Potěchin, Kolařík, Bunda, Větrovec, Hájek, Doudera – Doležal, Kalla, Hovsepjan – Šilhavý, Machač, Habrdla – Kuzďas, Macháček, Kobes – Kružík, Slánský, Janeček.

Rozhodčí: Talpa – Dančišin, Matějček