Česká Lípa – Paskov 11:3 (kon.) | Svitavy – Florbal Ústí 9:5 (kon.) | Kopřivnice – Pelhřimov 7:6 (2:0 po s.n.)
1. FBK Rožnov p/R – Litvínov 9:5 (kon.) | Znojmo – FBC Start98 11:2 (kon.)
TJ Znojmo LAUFEN CZ
11:2 (1:0, 6:0, 4:2)
FBC Start98
Sobota 22.02.2014, 20:00 • SH TJ Znojmo • 1. liga mužů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

TJ Znojmo LAUFEN CZ: Jurčík (Čižmar) – Rada, Herman, Částek, Martínek – Salava, Palát, Čihal, Jedlička, Spousta, Sláma, Kučera, Zejda, Juříček, Pánek, Virgl, Žižka, Kucharič.

FBC Start98: Cmíral – Svoboda, Piňos, Procházka – Pražák, Vašíček, Štyler, Altman, Boubelík, Hynek, Stejskal, Petržela, Švejda.

Rozhodčí: Pangerl František, Šedivý Jiří.

00:01

2:31
    Hra je zatím hodně vyrovnaná a žádný z týmů se netlačí dopředu.

6:38
    Až nyní musel jako první zasahovat Jurčík.

7:41
    Pánkův pokus byl sražen mimo.

8:29
    Znojmo se tlačí do útoku, hosté zatím pečlivě brání.

9:02
    Kučera nadvakrát nepřekonal Cmírala.

9:31
    Juříček (ZNO) dostává 2 minuty za sekání.

10:06
    Domácím se podařilo vyhodit.

11:31

15:47
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Domácí se dostávají do vedení. O první gól zápasu se postaral PETR SLÁMA. Asistence: Petr Čihal.

18:06
    Vyloučení také na straně hostí. Vašíček dostává 2 minuty za sekání.

20:00

20:01

21:08
    Na úvod 2. třetiny nemohli začít domácí lépe. Hned v úvodu odskakuje Znojmo na 2:0 zásluhou JAKUBA MARTINKA. Asistence: Jiří Salava.

22:49
    Znojmo je při chuti a i nadále útočí.

25:24
    I hosté ale nechtějí zůstat pozadu a prověřují Jurčíka.

26:32
    Pánek vyslal do brejku JIŘÍHO SALAVU, který nadvakrát překonal hostujícího Cmírala. Asistence: MArtin Pánek.

27:02
    KAREL VIRGL si vzal míček do svých rukou a křižnou střelou nedal hostujícímu brankáři šanci.

29:01
    Znojmo i nadále dominuje. Tentokrát trefuje tyč!

30:46
    Znojmo překvapivě střídá brankáře a místo Jurčíka jde do brány Čižmar.

31:49
    Opět se cinkalo za Cmíralem. Sláma trefil břevno!

32:58
    Cmíral pěkně vychytal Hermanův pokus.

34:18
    Znojmo jde do čtyř. Za sekání si jde odpočinout Petr Čihal.

35:19
    Domácí se dokázali osvobodit.

36:18
    Čihal se vrátil na hřiště a Znojmo je kompletní.

36:29
    Dominance Znojma pokračuje. Pátou branku přidává jeho kapitán PETR SLÁMA. Asistence: Jakub Martinek.

37:37
    Hned vzápětí přidává na konto domácích DAVID JEDLIČKA, jenž si vzal míček pod kontrolu, přeběhl s ním celé hřiště a umístil ho perfektně k tyči.

39:01
    Poslední minuta 2. třetiny.

39:21
    Domácí celek toho ještě nemá dost a přidává hostům další branku do šatny, o kterou se postaral PETR ČIHAL. Asistence: Josef Žižka.

40:00

Znojmo vyhrálo 2. třetinu 6:0 a má jasně nakročeno k vítězství a posunu na 5. pozici, jež by mu přisoudila snadnějšího soupeře pro čtvrtfinále play off.

40:01

41:39
    Čihal (ZNO) dostává 2 minuty nepodmíněně za nedovolené vrážení.

42:12
    Start98 právě vstřelil branku!
    Pražané využívají přesilovku a zapisují si čestný úspěch zásluhou MICHALA PRAŽÁKA. Asistence: Jan Svoboda.

42:58
    Další přesilovka pro Start. Znojmo hrálo v šesti a je potrestáno 2 minutovým trestem.

44:58

45:00
    PETR ČIHAL opět rozradostnil domácí publikum a vrací Znojmu sedmigólový náskok. Asistence: Karel Virgl.

45:31
    MICHAL PRAŽÁK však vzápětí z protiútoku snižuje. Asistence: Jiří Vašíček.

46:54
    Pražák útočil na hattrick. Tváří v tvář Čižmarovi ale netrefil branku!

47:28
    Na druhé straně musel zasahovat Cmíral proti Slámovi.

49:01
    Nyní se Čižmar vyznamenal! Vytáhl skvělý zákrok proti blafáku hostujícího hráče!

49:48
    Přesilovka pro Znojmo. Procházka vyloučen za nedovolené vrážení.

50:47
    Hosté se dokázali osvobodit.

51:48
    Start ale přežil toto oslabení bez úhony.

52:25
    Čižmar vytáhl parádní reflexivní zákrok!

54:10
    Částek krásně vyjel od mantinel, jeho střela byla ale zablokována.

54:35
    Znojmo rozjelo exhibici! Na 9:2 zvyšuje nádhernou střelou MARTIN PÁNEK. Asistence: Tomáš Kucharič.

56:00
    Domácí už drží míček na svých holích a snaží se s ním dohrát zápas-

57:08
    Domácí fanoušci vyvolávali desítku a to jim splnil PETR SLÁMA, který tak zkompletoval i hattrick. Asistence: Pavel Palát.

57:51
    Znojmo je stále nenasytné a plní jméno svého sponzora tedy Laufen. Již 11. branku přidává na konto domácích MARTIN PÁNEK. Asistence: Jiří Salava.

59:01
    Toto utkání sleduje 148 diváků.

60:00

Znojmo kralovalo i v posledním dějství a před play off si hodně zvedlo sebevědomí. Start naopak bude muset o místo v 1. lize bojovat v play down. (22:04:11)

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Znojmo LAUFEN CZ. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým FBC Start98. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 16. Sláma (Čihal), 22. Martinek (Salava), 27. Salava (Pánek), 28. Virgl (Sláma), 37. Sláma (Martinek), 38. Jedlička, 40. ČIhal (Žižka), 45. Čihal (Virgl), 55. Pánek (Kucharič), 58. Sláma (Palát), 58. Pánek (Salava) – 43. Pražák (Svoboda), 46. Pražák (Vašíček)

TJ Znojmo LAUFEN CZ: Jurčík (31. Čižmar) – Rada, Herman, Částek, Martínek – Salava, Palát, Čihal, Jedlička, Spousta, Sláma, Kučera, Zejda, Juříček, Pánek, Virgl, Žižka, Kucharič.

Rozhodčí: Pangerl František, Šedivý Jiří