Třebíč – Bulldogs 3:4 (kon.) | Chomutov – Vítkovice 6:9 (kon.) | Benešov – Havířov 1:8 (kon.)
Mladá Boleslav – Bohemians juniorky 7:9 (kon.) | Liberec – Sparta 7:3 (kon.) | Tatran – Ostrava 6:4 (kon.)
Snipers Třebíč
3:4 (0:0, 1:2, 2:2)
Bulldogs Brno
Sobota 22.02.2014, 15:00 • SH TJ Spartak Třebíč • G2 liga juniorů

Počet střel po třetí třetině: Domácí: 13 Hosté: 12 (16:53:16)

Je za námi velmi pohledné a napínavé utkání mezi domácí Třebíčí a hostujícím Brnem. Domácím se ve třetí části podařilo smazat dvoubrankové manko. Ovšem ke konci zápasu Třebíč zariskovala a pokusila se o hru bez brankáře. Toho ovšem využil Grábl a díky němu dnes vítězí Buldoci z Brna.

60:00

59:54
    Bulldogs právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto! Hosté vstřelili čtvrtou branku do prázdné branky. JAN GRÁBL se trefil přesně. Asistence: Jakub Gregor.

59:20
    Domácí riskují a jdou do powerplay.

59:06
    Snipers tlačí na branku hostí.

58:47
    Hra je naprosto vypjatá. Domácí si berou timeout.

56:59
    Nebezpečná střela na Bazalu, ten jí vykryl a posouvá výhozem hru na druhou polovinu hřiště.

55:38
    Hra je nyní vyrovnaná. Oba týmy se snaží vstřelit branku, která by mohla rozhodnout o výsledku utkání.

54:42
    Třebíč právě vstřelila branku!
    A je vyrovnáno. Domácím se to podařilo, když se přesně trefil PAVEL GELLNER. Asistence: Filip Horák.

53:33
    Velký tlak před bránou Veverky vytvořili hráči Třebíče.

51:26
    Hra se začíná přiostřovat. Míč létá ze strany na stranu.

50:09
    Tak to bude ještě zajímavý konec utkání. TOMÁŠ VLČEK snižuje opět jen na rozdíl jedné branky. Asistence: Filip Horák.

48:55
    Hosté se dostávají do dvoubrankového vedení. Povedenou střelou se prezentoval DANIEL SOBOTKA. Asistence: Jan Lysoň

48:18
    Nebezpečná dorážka na Bazalu, ten si ovšem poradil.

47:14
    Sedláčkova střela těsně minula bránu Buldoků.

46:38
    Vyloučen hráč Adam Krejčí z družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.

45:51
    Domácím se přesilovku využít nepodařilo. Snaží se však stále o vyrovnání.

44:27
    Horákovu střelu zablokovala hůl jednoho z hostujících hráčů.

43:48
    Vyloučen hráč Lukáš Jalový z družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.

43:32
    Veverkova brána je mimo svou obvyklou pozici.

42:00
    Tlak na bránu hostů vytváří Sedláček se Sobotkou.

41:18
    Hra má zatím mírné tempo.

40:01

Střely po druhé třetině: Domácí: 6 Hosté: 4

Je za námi 40 minut napínavého utkání. Nejprve v šestadvacáté minutě poslal hosty do vedení Konečný. Domácím se podařilo vyrovnat v čase 33:11 zásluhou Moláka. Ovšem o jednadvacet vteřin strhl vedení opět na stranu Buldoků Klaška.

40:00

38:59
    Buly na polovině.

37:05
    Střela Horáka končí ve Veverkových rukou.

35:56
    Střelu Trojana zablokoval jeden z brněnských obránců.

34:56
    Bulldoci drží zatím hru na polovině domácích.

33:22
    Domácí se ovšem dlouho z vyrovnání neradovali. Jednobrankový náskok si vzali hosté zpět zásluhou LUKÁŠE KLAŠKY. Asistence: Jakub Gregor.

33:11
    A máme rázem vyrovnáno! Snipers dokázalo prostřelit zásluhou PETRA MOLÁKA bezmocného Veverku. Bez asistence.

31:49
    Hra se uklidňuje, hraje se na obou stranách v mírnějším tempu.

30:12
    Horák se uvolnil, běžel sám na bránu, snažil se zvednout míč a přehodit ležícího Veverku, ale minul.

28:18
    Nahození před Veverku, Jašek však nezakončil.

27:04
    Hra po gólu nabrala rychlejší spád.

25:47
    Brňané se dostávají do vedení zásluhou ADAMA KONEČNÉHO. Asistence: Dominik Krovický.

23:27
    Nebezpečná střela Buldoků, Bazala je ovšem opět úspěšný.

22:12
    Hosté dostávají výhodu, Jašek fauluje a tak dostávají pod kontrolu míč domácí.

21:02
    Druhou třetinu začali domácí přesilovkou, tu však zatím nevyužili.

20:01

Střely po první třetině: Domácí: 4 Hosté: 4

Je za námi první třetina, ve které jsme branku neviděli. Hraje se velmi vyrovnaný zápas. Uvidíme, kterému týmu se podaří strhnout vedení na svou stranu.

20:00

19:43
    Vyloučen hráč Lukáš Klaška z družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.

18:54
    Buldoci rozehrávají od své vlastní branky.

17:27
    Zápas je zatím velice vyrovnaný. Oba týmy se snaží vstřelit první branku k otevření skóre.

16:49
    Hosté střílí, trefují pravou tyčku brány.

15:47
    Střela na Bazalovu branku, končí však za mantinely.

14:51
    Horák napadá před bránou hostů, ti ovšem mají míček pod kontrolou.

13:30
    Bazala chytl nebezpečnou střelu.

12:47
    Horák fauluje, hosté dostávají výhodu a posunují se dopředu.

11:45
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou.

10:32
    Hosté se dostali po nahození k šanci před bránou Bazaly, bránu však teč minula.

09:15
    Krejčí rozjíždí akci, ta končí rozehrou v rohu hostů. Následuje velká šance, ale Veverka si s ní poradil.

08:03
    Nebezpečná střela na gólmana domácích.

07:03
    Velká šance domácích, Jašek před bránou ale míč netrefil.

06:28
    Domácí rozehrávají na polovině hřiště, hosté však přebírají míč a útočí.

05:01
    Hosté se drží za bránou domácích a snaží se prodrat dopředu.

03:58
    Hra je zatím velmi vyvážená bez větších šancí na gól.

02:36
    Domácí se dostávají do přečíslení, útočí, ale zakončit se jim nepodařilo.

01:18
    Hosté se vrhají do útoku. Z toho vzešla šance, ale ke gólu nevedla.

Snipers Třebíč: Bazala (Krejčí) – Gellner, Sedláček, Andrle, Mühlfait, Halm, Trojan, Donutil, Molák, Sobotka, Horák, Jašek, Beránek, Vlček, Krejčí

itelligence Bulldogs Brno: Veverka (Loukota) – Feith, Jalový, Grábl, Klaška, Krovický, Lysoň, Hrazdíra, Sobotka, Šebela, Konečný, Fröde, Němeček, Gregor

Rozhodčí: Martin Kotala a Pavel Hála.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Alan Šrámek

Hledáme zpravodaje pro tým Snipers Třebíč. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 34. Molák, 51. Vlček (Horák), 55. Gellner (Horák) – 26. Konečný (Krovický), 34. Klaška (Gregor), 49. Sobotka (Lysoň), 60. Grábl (Gregor)

Rozhodčí: Martin Kotala a Pavel Hála