Třebíč – Bulldogs 3:4 (kon.) | Chomutov – Vítkovice 6:9 (kon.) | Benešov – Havířov 1:8 (kon.)
Mladá Boleslav – Bohemians juniorky 7:9 (kon.) | Liberec – Sparta 7:3 (kon.) | Tatran – Ostrava 6:4 (kon.)
SK Florbal Benešov
1:8 (1:3, 0:1, 0:4)
Torpedo Havířov
Sobota 22.02.2014, 18:00 • SH ZŠ Poříčí n. S • G2 liga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Zdravím všechny florbalové fanoušky! V dnešním večerním zápase se proti sobě postaví SK Florbal Benešov a Torpedo Havířov. V tomto zápase by papírovými favority měli být hráči Havířova, přesto základem úspěchu pro hosty bude nepodcenit soupeře.

Statistiky brankářů Benešova:
    Vojtěch Krátký (792 Min., 2 V., 9.01 Ø BO)
    Marek Paleček (414 Min., 2 V., 9.7 Ø BO)

Statistiky brankářů Havířova:
    Lukáš Nešťák (1010 Min., 13 V., 5.17 Ø BO)
    Jakub Kotucz (192 Min., 5 V., 7.81 Ø BO)
    Jan Musil (16 Min., 2 V., 11.04 Ø BO)

Line-up hostů: Daniel Mück; Aleš Höffer, Viktor Kopecký, Patrik Kieler, Petr Tůma, David Šimek.

Line-up domácích: Dominik Pech; Vilém Nonn, Vojtěch Hrůza, Petr Hofman, Radek Calta, Jakub Bína.

00:01

01:50
    Utkání začalo ve velkém stylu-hosté se tlačí před bránu domácích, zatím se však gólu nedočkali.

03:37
    Havířov právě vstřelil branku!
    Konečně se hostům podařilo překonat Pecha, kdy po passu od Delonga zakončil JAKUB VILÍM. Asistence: Adam Delong.

05:49
    Škoula sám před Mückem, přesto se mu nepodařilo proměnit!

06:48
    Role se prohazují-ADAM DELONG si připisuje gól! Asistence: Jakub Vilím.

08:19
    Benešov využil chyby ve střídání hostů, a tak se usadil před bránou soupeře, kde se nyní pokusí něco vymyslet.

10:47
    Benešov právě vstřelil branku!
    A opravdu vymysleli! V čase 10:47 se prosazuje JINDŘICH SLUNÉČKO, který teď opravdu po vstřelení gólu září radostí. Bez asistence.

11:33
    Oba týmy teď bojují o každý kousek místa na hrací ploše!

12:16
    Opět duo Delong-Vilím šéfuje hru hostí. JAKUB VILÍM skóruje! Asistence: Adam Delong.

14:14
    Vyloučen hráč Daniel Škoula družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za blokování hokejky.

15:50
    Benešovu se zatím daří úspěšně kouskovat hru a soupeře k ničemu nepouštět.

16:14

18:28
    Lukáš byl na dosah druhého gólu! Ale minul.

20:00

Druhá třetina začne v přibližně 18:38.

V prvních dvaceti minutách jsme byli svědky čtyř gólů, zatím je však lepším týmem Havířov, který má náskok o dva góly.

20:01

20:11
    Benešov vlítl bojovně do třetiny, Havířovu se ale jeho bojovnost daří držet na uzdě.

21:11
    Čepela v šanci, přesto byl Nešťákem zastaven.

25:16
    Třaska chtěl prověřit Pecha, míček poslal ale úplně jiným směrem, než je domácí Pech.

27:05
    U míčku duo Delong-Vilím, druhý zmiňovaný ale přestřeluje.

28:40
    Škoula zapleten do skrumáže před bránou, volný míček ale nedokázal trefit včas!

30:11
    ADAM DELONG opět gólový! Asistence: Jan Šimík.

31:39
    Hraje se nahoru, dolů. Míček mění majitele častěji, než je zdrávo.

33:24
    Hosté roztočili kolotoč, při kterém prověřují brankáře a jeho spoluhráče, jak jen to jde.

35:30
    Že skóre mluví o tom, jak to vypadá na hřišti? Omyl! Benešov je vyrovnaným soupeřem Havířovu, kterému nedá nic zadarmo a s kterým bojuje o každý centimetr, každý míček.

40:00

Poslední třetina začne v přibližně 19:16.

Druhá třetina byla pro hosty velmi nepříjemná. Domácí Benešov dovolil svému soupeři skórovat pouze jednou, jinak s Havířovem drží po celou dobu krok.

40:01

40:53
    Domácí i tentokrát na hosty vlítli ve velkém stylu, přesto Velcl, který se dostal do šance před bránou nedokázal proměnit.

44:58
    Mžyk se dostal s míčkem k bráně, kde číhal nehlídaný RICHARD KRAUS a ten dává první gól v poslední třetině! Asistence: Vojtěch Mžyk.

47:10
    Benešov se nespočetně dere ku Nešťákovi, chybí jim ale štěstí při koncovce.

48:42
    Čepela bojuje o míček za bránou Havířova.

53:00
    Delong zpět na hřišti a dokazuje všem přítomným svůj rozhled a šikovnost, kdy se dostal až do zakončení, tam mu ale byla nadzvednuta v rozhodující chvíli florbalka, a tak se Havířov gólu nedočkal.

56:58
    Na jednom z gólů se aktivně podílej i brankář hostí Lukáš Nešťák, když vyhodil míček do běhu ADAMU DELONGOVI. Asistence: Lukáš Nešťák.

58:36
    Ondřej Glogar přesným passem obdaroval LUKÁŠE PĚGŘÍMKA! Asistence: Ondřej Glogar.

59:28
    RICHARD KRAUS dává gól! Asistence: Ondřej Glogar.

60:00

V dnešním zápase Havířov potvrdil roli papírového favorita, kdy na domácí půdě Benešova vyhrál 8:1.

Já se tímto s Vámi loučím a někdy příště na počtenou! Matoušek Tomáš. (19:49:00)

Tomáš Matoušek

Hledáme zpravodaje pro tým SK Florbal Benešov. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 11. Slunéčko – 4. Vilím (Delong), 7. Delong (Vilím), 13. Vilím (Delong), 31. Delong (Šimík), 45. Kraus (Mžyk), 57. Delong (Nešťák), 59. Pěgřímek (Glogar), 60. Kraus (Glogar)

SK Florbal Benešov: Paleček (Krátký) – Škoula, Lukáš, Vojtíšek, Hýbek, Slunéčko, Velcl, Šejstal, Benačan, Čepela
    Torpedo Havířov: Nešťák (Musil) – Mrowiec, Šimík, Pěgřímek, Zemánek, Delong, Třaska, Glogar, Seidl, Vilím, Kraus, Pařenica, Mžyk, Folwarczný, Antoszyk, Duda, Bora, Kloza, Šochman, Nešťák

Rozhodčí: Lukáš Ležák a Martin Ležák