Třebíč – Bulldogs 3:4 (kon.) | Chomutov – Vítkovice 6:9 (kon.) | Benešov – Havířov 1:8 (kon.)
Mladá Boleslav – Bohemians juniorky 7:9 (kon.) | Liberec – Sparta 7:3 (kon.) | Tatran – Ostrava 6:4 (kon.)
FBC Liberec
7:3 (3:1, 3:0, 1:2)
ACEMA Sparta Praha
Sobota 22.02.2014, 19:00 • SH ZŠ Dobiášova Liberec • G2 liga juniorů

59:37
    Liberec právě vstřelil branku!
    V poslední minutě přidává ještě jednu branku OTAKAR KOSÁK. Asistence: Pavel Němeček.

56:11
    Sparta právě vstřelila branku!
    Z polevení domácích vytěžil další gól JAKUB NACHTMANN. Asistence: Martin Halama.

52:22
    Po krásné souhře snižuje MATĚJ PRUNER. Asistence: Lukáš Jeníček.

39:31
    DAVID TAMPIER ještě v poslední půl minutě druhé třetiny navýšil náskok domácích. Asistence: Lukáš Böhm.

27:05
    O pár okamžiků později už svoji šanci dokázal JIŘÍ STROBACH využít.. Asistence: Tomáš Jágr.

21:25
    Po přihrávce od Böhm se gólově prosadil DAVID TAMPIER. Asistence: Lukáš Böhm.

11:36
    Další branku domácího celku přidal TOMÁŠ JÁGR, Liberci se daří. Asistence: David Tampier.

11:06
    Brankářův špatný výhoz potrestal ADAM EDLER. Bez asistence.

10:14
    Výbornou spolupráci s Uherem zakončil TOMÁŠ BROŽEK. Asistence: Jakub Uher.

05:31
    První branku tohoto utkání vstřelil JAKUB NACHTMANN. Asistence: Martin Halama.

Adam Joska

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 11. Brožek (Uher), 12. Edler, 12. Jágr (Tampier), 22. Tampier (Böhm), 28. Strobach (Jágr), 40. Tampier (Böhm), 60. Kosák (Němeček) – 6. Nachtmann (Halama), 53. Pruner (Jeníček), 57. Nachtmann (Halama)

FBC Liberec: Strýček (Slabý) – Erler, Kosák, Strobach, Bitman, Tampier, Galbavý, Štěpán, Havlín, Rondoš, Böhm, Příhoda, Jágr, Uher, Láska, Němeček, Brožek
    ACEMA Sparta Praha: Lupoměch (Hašpl) – Jeníček, Kůla, Halama, Zeman, Nachtmann, Fejfar, Malhocký, Hub, Kabele, Trejbal, Sedmík, Pruner

Rozhodčí: Ondřej Sochůrek, Roman Šuvada