Vsetín – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Olomouc – Písek 5:6 (kon.) | Hr. Králové – HC Litvínov 2:1 (kon.)
Sparta – Jihlava 3:2 (po pr.) | Liberec – Vítkovice 2:0 (kon.) | Havířov – Letňany 3:4 (po pr.)
Poruba 2011 – K. Vary 1:4 (kon.) | Kladno – Kometa Brno 1:3 (kon.) | HC Plzeň – Č. Budějovice 7:3 (kon.)
Slavia – Třinec 6:1 (kon.) | Pardubice – Ústí n/L 7:2 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 22.02.2014, 12:30 • Svijanská aréna, Liberec • Extraliga staršího dorostu

58:45
    Zdeněk Král (LIB) a Tomáš Jáchym (VIT) jdou oba na trestnou za krosček.

56:22
    Šance pro Vítkovice něco udělat se stavem, na trestnou jde Tomáš Tržický (LIB) za držení protihráče.

51:38
    Ale další vyloučení na straně Vítkovic, hosté hráli v šesti. Trest odpyká Lukáš Slánský (VIT).

49:34
    Bude se hrát pět na tři, za sekání míří na trestnou Šimon Stránský (VIT).

48:30
    David Krčmář (VIT) nasadil v souboji u mantinelu krosček svému soupeři a jde sedět na dvě minuty.

41:47
    Ne na dlouho, Michal Gecko (LIB) půjde sedět za sekání.

39:40
    Vítkovice budou chvíli hrát pět na tři, vyloučen je Jakub Husa (LIB) za vražení na hrazení.

37:53
    Vyloučen Tomáš Tržický (LIB) za držení protihráče. Přesilovka hostů ke konci třetiny.

30:02
    Zdeněk Král (LIB) dostává dvě minuty za faul loktem.

24:39
    Do úniku vyjížděl Král, gólman hostů Jan Zavadil (VIT) vyhazuje až za mantinely. Budou to pro něj tak dvě minuty za vyhození kotouče mimo hrací plochu.

13:55
    Další vyloučení na straně hostů, Daniel Krenželok (VIT) půjde sedět za napadení.

06:45
    Vyloučení na straně hostů, Dominik Rudl (VIT) odsedí dvě minuty za držení protihráče.

Tomáš Dolejš

Branky a nahrávky: 51. Klinger (Gecko, Král), 56. Zachar (Lakatoš)

Bílí Tygři Liberec: Stezka (Hosnedl) – Běhula, Klinger, Tržický, Husa, Mečíř, Divila – Babec, Janele, R. Šír, Sviták, Král, Gecko, Lakatoš, Zachar, Kačírek, Hylena, Pilař
    HC Vítkovice Ridera: Zavadil (Wanecki) – Šendera, Puzič, Krenželok, Fajkus, Charvát, Čechman, Krčmář, Rudl – Beneš, Malina, Stoklásek, Kafka, Horvát, Slánský, Raška, Spratek, Jáchym, Stupka, Hartmann, Stránský

Rozhodčí: Wagner, Orlický – Hejl, Kajínek