USA – Finsko | 0:5 (kon.) |
Orlová – Nový Jičín | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Přerov – Val. Meziříčí | 6:3 (kon.) | | | SHK Hodonín – Frýdek-M. | 6:3 (kon.) |
Poruba 2011 – Opava | 3:0 (kon.) | | | Technika Brno – Prostějov | 3:2 (kon.) | | | Milevsko – Řisuty | 4:2 (kon.) |
Nymburk – Bílina | 3:5 (kon.) | | | Vsetín – Břeclav | 5:1 (kon.) | | | Klatovy – Sokolov | 2:4 (kon.) |
Tábor – Jablonec n/N | 5:2 (kon.) | | | Děčín – Kobra | 1:4 (kon.) | | | Vrchlabí – Žďár n/S | 2:6 (kon.) |
Pelhřimov – Mor. Budějovice | 5:4 (kon.) |
Vsetín – Mladá Boleslav | 3:0 (kon.) | | | Olomouc – Písek | 5:6 (kon.) | | | Hr. Králové – HC Litvínov | 2:1 (kon.) |
Sparta – Jihlava | 3:2 (po pr.) | | | Liberec – Vítkovice | 2:0 (kon.) | | | Havířov – Letňany | 3:4 (po pr.) |
Poruba 2011 – K. Vary | 1:4 (kon.) | | | Kladno – Kometa Brno | 1:3 (kon.) | | | HC Plzeň – Č. Budějovice | 7:3 (kon.) |
Slavia – Třinec | 6:1 (kon.) | | | Pardubice – Ústí n/L | 7:2 (kon.) |
Motor ČB – Most | 4:3 (po pr.) | | | Šumperk – Kadaň | 4:3 (4:3 po s.n.) | | | Ústí n/L – Beroun | 2:4 (kon.) |
Kometa Brno – Hr. Králové | 0:4 (kon.) |
Lev – Ambri-Piotta | 5:3 (kon.) |
Náchod – Nová Paka | 7:0 (kon.) | | | Mělník – Jesenice | 5:4 (kon.) | | | Stadion Cheb B – Vřesová | 6:9 (kon.) |
Č. Lípa – Gepardi Jablonec | 4:5 (kon.) | | | Čerti Ostrov – Trstěnice | 2:17 (kon.) | | | Nejdek – HC Rokycany | 2:1 (kont.) |
SK Karviná – HC Šumperk | 6:3 (kon.) | | | Roudnice – Lomnice n/P | 6:10 (kon.) | | | Zbraslav – Žižkov Praha | 8:3 (kon.) |
Uh.Ostroh – Uh.Brod | 5:2 (kon.) | | | Rosice – Warriors Brno | 4:3 (kon.) | | | Brumov – Uh. Hradiště | 8:5 (kon.) |
Rakovník – V.Popovice | 2:1 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Kroměříž | 9:1 (kon.) | | | Kaznějov – Chotíkov | 9:8 (kon.) |
Hvězda Praha – Letňany | 6:2 (kon.) | | | Jesenice – Mělník | 4:3 (kon.) | | | Olympik – Louny | 5:5 (kon.) |
Kobra Praha B – Bohemians | 5:4 (kon.) |
Znojmo – Vienna Capitals | 4:0 (kon.) |
Znojmo – EC-KAC | 5:6 (po pr.) |
konec
HOKEJ Uherský Ostroh
5:2
(4:1, 0:0, 1:1)
HC Spartak Uherský Brod
Branky a nahrávky:
1. Galuška (Fojtík, Tóth), 13. Duchoslav (Beneš), 18. Klimovič (Matušek), 20. Kučera (Galuška), 57. Lenkovič (Duchoslav, Buřič) – 9. Kotačka (Okénka, Novák), 53. Kubeš (Schuster)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
HOKEJ Uherský Ostroh:
Náhradníci:
Trenér:
HC Spartak Uherský Brod:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Spartak Uherský Brod:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Autorem branky je RADIM LENKOVIČ. Asistence: Adam Duchoslav a Michal Buřič.
Autorem branky je MILAN KUBEŠ. Asistence: Marek Schuster.
Autorem branky je MAREK KUČERA. Asistence: Vilém Galuška.
Autorem branky je JAKUB KLIMOVIČ. Asistence: Oldřich Matušek.
Autorem branky je ADAM DUCHOSLAV. Asistence: Tomáš Beneš.
Autorem branky je MARTIN KOTAČKA. Asistence: Matěj Okénka a Tomáš Novák.
Autorem branky je VILÉM GALUŠKA. Asistence: Dominik Fojtík a Michal Tóth.