Schalke – Hoffenheim 4:0 (kon.) | Mönchengladbach – Augsburg 1:2 (kon.) | Stuttgart – Braunschweig 2:2 (kon.)
Hannover – Leverkusen 1:1 (kon.) | Wolfsburg – Bayern 1:6 (kon.) | Hamburg – Frankfurt 1:1 (kon.)
Norimberk – W. Brémy 0:2 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
1:2 (1:1)
FC Augsburg
Sobota 08.03.2014, 15:30 • BORUSSIA-PARK (Mönchengladbach) • Německá Bundesliga

To je pro dnešek vše, příště opět na shledanou. (17:21:51)

Borussia Mönchengladbach doma prohrává s FC Augsburgem 1:2. Domácí přitom vedli už od 5. minuty 1:0, to se trefil Raffael. To však bylo v podání domácích po hříchu vše, Augsburg tak soustředěným výkonem mohl skóre otočit. Ve 35. minutě srovnal Altintop, rozhodující okamžik zápasu pak přišel v 82. minutě. To o výhře hostů rozhodl Werner.

90+1
    Mlapa si poradil se dvěma obránci a šel proti Manningerovi, ten ho ale dokázal vychytat!

90
    Začíná běžet nastavený čas, Augsburg kráčí ke třem bodům.

89
    Daems zakončil kombinaci Borussie, míč letí ale vysoko nad branku Manningera.

88
    Augsburg brání velmi dobře, Borussi do tlaku stále ne a ne pustit.

86
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Halil Altintop, přichází Dominik Kohr.

86
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Håvard Nordtveit, přichází Amin Younes.

84
    Borussia nyní vrhá veškerou svou sílu do ofenzivy, mnoho času ale domácí už nemají.

82
    Augsburg právě vstřelil branku!
    Tak to je velký obrat v podání Augsburgu, který tak výrazně vykročil k tříbodovému zisku z dnešního vyrovnaného utkání. Hahn nacentroval balon z pravé strany do pokutového území, o úspěšné zakončení se tak mohl postarat nabíhající TOBIAS WERNER!

80
    10 minut do konce utkání, jedinými úspěšnými střelci jsou stále jen Raffael a Altintop.

79
    Hra je nadále vyrovnaná, rozhodnout může sebemenší chybička.

77
    Pěknou akci předvedli hosté, Ostrzolek hlavičkoval na centr z pravé strany, branku ale netrefil.

75
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Raúl Bobadilla, přichází Dong-Won Ji.

74
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Max Kruse, přichází Peniel Mlapa.