Schalke – Hoffenheim 4:0 (kon.) | Mönchengladbach – Augsburg 1:2 (kon.) | Stuttgart – Braunschweig 2:2 (kon.)
Hannover – Leverkusen 1:1 (kon.) | Wolfsburg – Bayern 1:6 (kon.) | Hamburg – Frankfurt 1:1 (kon.)
Norimberk – W. Brémy 0:2 (kon.)
VfB Stuttgart
2:2 (2:1)
Eintracht Braunschweig
Sobota 08.03.2014, 15:30Německá Bundesliga

Je konec. Téměř celý druhý poločas dokázal Stuttgart držet soupeře daleko od branky. Pak ale přišel roh a hosté vyrovnali zásluhou Bičakčiče v 82. minutě. Remíza je tak asi spravedlivá. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (17:19:50)

90+2
    Během těch už se ale asi nic nestane. Hraje se u středu hřiště a nikdo se do útoku nežene.

90
    Nastavují se dvě minuty.

90
    A ani domácí Traoré nezůstane bez trestu.

90
    Žlutou kartu dostává Kessel.

89
    Hraje se u středu hřiště. Domácí totiž vysunuli svou obranu, ale dělají to hlavně kvůli tomu, aby jejich soupeř nemohl více zahrozit.

87
    Cacau opouští hřiště. Na posledních pár minut si místo něj zahraje Werner.

87
    Žlutou kartu si v závěru zápasu vysloužil Hochscheidt.

85
    Naopak Stuttgart, který měl téměř celý zápas pod kontrolou teď neví, co hrát a radši odpaluje míče co nejdál od své branky.

83
    To by mohl být ještě zajímavý závěr. Hosté jsou rázem na koni a momentálně mohou pomýšlet i na výhru.

82
    Braunschweig právě vstřelil branku!
    Teď se ale hostům podařilo vyrovnat a opět to bylo díky standardní situaci. Konkrétně rohového kopu. Na centr ke vzdálenější tyči si naskočil ERMINI BICAKČIČ, který ve skluzu usměrnil míč do prázdné branky.

81
    Tak jsem to zakřikl! Pár vteřin na to mohl Ademi rozvlnit sít, když hlavičkoval z pokutového území. Fantastický Ulreich ale vybojoval míč a zneškodnil tak největší šanci hostů ve druhé části.

80
    Do konce zápasu zbývá nějakých deset minut. Hosté se stále snaží vyrovnat, zatím ale k nějaké šanci dostávají jen těžce.

78
    Další střídání Eintrachtu obstará. Reichel má pro dnešek odpracováno. Místo něj nastoupí Vrančič.

77
    Na hřišti dochází poměrně k ostrým zákrokům, nicméně hlavní arbitr nechává hru spíše plynout.

76
    I na protější straně přišla standardní situace. K míči se postavil Perthel, který vyslal přízemní střelu, která jen těsně minula levou tyč!

75
    Vedoucí celek mohl navýšit vedení po volném přímém kopu, který rozehrával Gentner. Jeho pas ale zlikvidoval Davari.

73
    Po rychlé protiakci Braunschweigu odcentroval Reichel ze strany ke vzdálenější tyči, jenže Kumbela na míč nedosáhl.

Martin Doležal

Branky: 31. Maxim (Harnik), 35. Harnik (Maxim) – 24. Hochscheidt (Bellarabi), 82. Bičakčić

Karty:   12. Schwaab (STU), 90. Traoré (STU) – 45+1. Pfitzner (EBR), 87. Hochscheidt (EBR), 90. Kessel (EBR)

Neproměněná penalta: 52. Gentner (STU), brankář Davari zneškodnil

VfB Stuttgart: Ulreich – Schwaab, Niedermeier, Boka, Rüdiger – Rausch, Leitner, Gentner, Maxim (71. Khedira) – Harnik, Cacau (87. Werner).
    Náhradníci: Vlachodimos – Sakaj, Haggui, Traoré, Khedira, Werner.

Eintracht Braunschweig: Davari – Bičakčić, Kessel, Theuerkauf, Reichel (78. Vrančić) – Correia, Hochscheidt, Bellarabi, Pfitzner (68. Perthel) – Nielsen (68. Ademi), Kumbela.
    Náhradníci: Later – Doğan, Washausen, Vrančić, Elabdellaoui, Perthel, Ademi.