Vladivostok – Magnitogorsk 4:3 (po pr.) | Novosibirsk – Kazaň 7:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Barys 1:2 (kon.)
N.Novgorod – Ufa 1:2 (po pr.) | Jaroslavl – Dynamo Moskva 3:2 (po pr.) | CSKA Moskva – Petrohrad 4:5 (po pr.)
Riga – Doněck 1:4 (kon.) | Záhřeb – Lev 2:3 (kon.)
Admiral Vladivostok
4:3 (1:1, 2:1, 0:1- 0:0, 1:0)
Metallurg Magnitogorsk
Úterý 11.03.2014, 10:00 • Fetisov hall • Play-off KHL

62:39
    Danis Zaripov (MET) zbytečně v útočném pásmu podrazil Ilju Zubova a nyní bude trnout na trestné lavici, zda se Vladivostoku nepodaří trefit druhý přesilovkový gól v zápase.

52:20
    Domácí začínají zmatkovat. Dvě minuty za hru vysokou holí si půjde odpykat Logan Pyett (VLD) a Metallurg může zvrátit utkání na svou stranu.

45:55
    Kazjonov (MET) nepříjemně sekl do útoku pronikajícího Schütze a vysloužil si za to dvouminutový trest, Vladivostok může jít do trháku.

39:21
    Platonov vypálil od modré. Ivannikov zasáhl. Commodore (VLD) poslal po odpískání k ledu jednoho z hráčů soupeře a oslabuje své mužstvo těsně před koncem druhé dvacetiminutovky.

35:25
    Maleňkich (MET) poslal Gyngeho k ledu nečistě a odjíždí na trestnou lavici.

24:16
    Ve druhé třetině mají hosté problémy s nedisciplinovaností. Dvě minuty za hru vysokou holí inkasoval Tim Brent (MET). Jedná se už o třetí trest Metallurgu během pěti minut.

20:23
    A pozor! O sedm vteřin později vyhodil Chabarov kotouč z vlastního obranného pásma do hlediště a domácí mají obrovskou příležitost dostat se opět do vedení.

20:16
    První přesilovou hru si na úvod druhé třetiny zahrají domácí hokejisté, Birjukov (MET) dostal dvě minuty za krosček.

15:57
    Už třetí vyloučení domácího mužstva v zápase. Schütz (VLD) podrazil Mozjakina a nyní bude trnout na lavici hanby.

07:46
    Sotva opustil trestnou lavici jeden domácí hráč, odjíždí tam další, Justin Hodgman (VLD) se ke kotouči dostal jen za cenu faulu a dostává za to dvě minuty.

05:26
    Domácí tlak alespoň na chvíli ustane. Alexej Ugarov (VLD) zaháčkoval Chabarova a jde si odpykat dvouminutový trest.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 3. Schütz (Bergfors, Gynge), 21. Zubov (Bortnikov, Hodgman), 33. Schütz (Gynge), 86. Zubov (Bortnikov) – 9. Zaripov (Mozjakin, Kovář), 25. Junkov (Osala), 52. Lee (Zaripov, Kovář)

Admiral Vladivostok: Ivannikov (Stelmach)- Pyett, Naumenkov, Antropov, Bortnikov, Commodore, Vorobjov, Ternavskij, Zemčjonok- Sokolov, Nikitěnko (C), Ugarov- Bergfors, Gynge, Schütz- Hodgman, Zubov, Kuzněcov, Barbašev, Drugov, Bočarov
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pečurskij)- Antipin, Birjukov, Chabarov, Těreščenko, Lee, Ibragimov, Maleňkich- Zaripov, Kovář, Mozjakin (C)- Brent, Pare, Kazjonov- Platonov, Kosov, Yunkov- Osala, Malinovskij, Shenfeld, Potěchin

Rozhodčí: Bělov, Čerenkov- Morozov, Sazonov