Havlíčkův Brod – Beroun 6:1 (kon.) | Havířov – SHK Hodonín 3:4 (kon.)
AZ Havířov
3:4 (3:3, 0:1, 0:0)
SHK Drtiči Hodonín
Sobota 15.03.2014, 12:00 • K&K PNEU Aréna Havířov • Liga juniorů

Hosté už závěrečný nápor AZetu přečkali a vyhrávají v Havířově 4:3. Zápas měl z počátku poněkud divoký průběh, ale od druhé třetiny se už se skóre zastavilo na výsledku příznivějším pro Hodonín. Šance se sice v dostatečném množství vyskytovaly na obou stranách, ale branku jsme od 23. minuty neviděli. Výhra hostů je spíše šťastná, protože AZ určitě nebyl horším týmem, ale na to se v hokeji nehraje.

To je ode mne pro dnešek i pro letošní hokejovou sezonu vše, z Havířova se loučí Josef Nudera. (14:17:56)

60:00

59:25
    AZet se usadil v pásmu a hraje v šesti!

59:11
    Oddechový čas pro domácí.

59:11
    Gabler nechtěl buly před svou brankou, ale nakonec puk podržet musel.

58:59

58:10
    Hosté v plném počtu. Začíná zkrácená přesilovka hostů.

56:59
    Dominik Suchý (HAV), dvě minuty za hrubost.

56:40
    Havířov se chtěl dostat do pozice ke střelbě, ale Hodonín dokázal všechno dobře pokrýt.

56:10
    Hodonín vyhráál vhazování a ihned odpálil puk mimo pásmo.

56:07
    A dvě minuty za nesportovní chování obdržela hráčská lavice Hodonína. Trest odpyká Michal Buřič (HOD).

55:10
    Hosté mohli vytvořit další přečíslení, ale nepřesnost na holi jednoho z nich celou akci ruší.

54:58
    Adam Weisser dostal puk ihned po vhazování na modrou, odkud vypálil, ale pouze do plastronu Lunera.

54:55
    Po nepřesné rozehrávce hostů se hra stěhuje zpět do obranné třetiny.

54:44
    Před brankářem Lunerem se vytvořila poměrně nepřehledná situace, ale ta k brance nevedla.

54:22
    Jan Prčík se vytočil do střelecké pozice, ale Gabler si s jeho pokusem poradil bez problémů.

53:37
    Po velké chybě při rozehrávce se dostal do úniku Dufek, ale Gabler povyjel a puk mu vypíchnul! Ale to nebylo vše, vypíchnutý puk se dostal k volnému Charvátovi, který orazítkoval horní tyčku branky!

53:22
    Bude se vhazovat před Gablerem. Zatím se Hodonín brání pohodlně.

52:40
    Havířov se usadil v pásmu. Matějek poslal puk na střed k Šmídovi, ale ten svou střelou trefil pouze bránícího hráče do nohy. Hosté vyhazují.

Josef Nudera

Branky a nahrávky: 3. Lenomar (Synek), 4. Diviš (Weisser), 20. Diviš (Weisser) – 3. Dufek (Černohous), 10. Ling (Charvát), 16. Kukliš (Polesný, Charvát), 23. Charvát (Polesný)

AZ Havířov: Gabler – Cháňa, Gawlas, Weisser, J. Potočný, V. Potočný, Křibík, Vyčesaný, Suchý, Lenomar, Caruk, Diviš, Matějek, Synek, Šmíd, Staš
    SHK Drtiči Hodonín: Luner – Kukliš, Charvát, Ling, Maršálek, Polesný, Frolek, Prčík, Helísek, Rauš, Buřič, Janota, Černohous, Dufek, Výmola