NY Islanders – San Jose 3:4 (kon.) | Washington – Vancouver 4:3 (kon.) | Florida – New Jersey 5:3 (kon.)
Detroit – Edmonton 2:1 (1:0 po s.n.) | Chicago – Nashville 2:3 (kon.) | Winnipeg – NY Rangers 2:4 (kon.)
Dallas – Calgary 3:4 (1:2 po s.n.) | Colorado – Anaheim 4:6 (kon.) | Boston – Carolina 5:1 (kon.)
Philadelphia – Pittsburgh 4:0 (kon.)
Florida Panthers
5:3 (1:1, 1:2, 3:0)
New Jersey Devils
Sobota 15.03.2014, 00:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Ode mne je to vše, přeji vám pěkný zbytek noci!

Jaromír Jágr (NJD) 1+0, 3 střely, čas na ledě 17:21

Českého fanouška určitě zajímá, že Jaromír Jágr vstřelil svůj tisící gól v profesní kariéře a stal se tak teprve čtvrtým hráčem historie, který na tento milník dosáhl. Jeho branka ale byla kuriózní, nejprve mu vůbec nebyla připsána, během přestávky však byla odhalena jeho teč, která znamenala právě jubilejní trefu.

Je konec! Domácí zvládli třetí třetinu, dali v ní tři góly a i díky tomu vítězí na svém ledě nad New Jersey poměrem 5:3. Hosté sice měli po druhé třetině jednobrankový náskok, ten se ale domácím podařilo stáhnout a zápas dotáhnout do vítězného konce.

60:00

59:28
    Florida právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Po pravém křídle prchl všem hostům domácí VINCENT TROCHECK a střelou do prázdné brány pečetí v oslabení výhru svého týmu. Asistence: Brian Campbell.

59:10
    A hned z ní zase prchá, hosté hrají v pěti proti čtyřem, akorát bez brankáře!

59:04
    Eliáš (NJD) je vyloučen na 10 minut OT za nesportovní chování a 2 minuty za hrubost.
    Kulikov (FLA) je vyloučen za hrubost.

Vhazování ve středním pásmu, Schneider se vrací do brány.

59:04
    Všichni hráči se začali trochu bít u mantinelu, hra je přerušena. Uvidíme, jak sudí rozdělí tresty.

59:02
    Domácí se dostali na puk a vyhazují ho pryč z pásma.

58:41
    Není na co čekat, hosté odvolávají brankáře a zkusí to v šesti proti pěti. Schneider je již na střídačce.

58:35
    Rána Henriquea od modré mířila mimo, Luongo nemusel ani zasahovat.

58:13

57:38
    Boyes se snažil něco vymyslet zpoza brány, puku se ale zmocnili hosté a vyhodili ho ven z pásma.

57:03
    Domácí kombinují v útočném pásmu, do zakončení se ale neženou. Nemají kam spěchat, skóre hovoří pro ně.

56:24
    Hosté vytlačili puk alespoň do středního pásma.

56:13
    Za vysokou hůl je vyloučen Marek Židlický (NJD). To je určitě velká komplikace pro hostující celek, který by potřeboval útočit.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 10. Campbell (Huberdeau, Hayes), 35. Howden (Gomez, Huberdeau), 45. Boyes, 50. Upshall (Boyes), 60. Trocheck (Campbell) – 19. Jágr (Brunner, Zajac), 23. Salvador (Eliáš, Clowe), 34. Eliáš (Brunner, Greene)

Florida Panthers: Luongo – Campbell, Gilbert, Kulikov, Robak, Petrovič, Olsen – Upshall, Bjugstad, Boyes – Flesichmann, Trocheck, Huberdeau – Howden, Pirri, Hayes – Barch, Gomez, Crabb.
    New Jersey Devils: Schneider – Greene, Fayne, Merrill, Židlický, Volčenkov, Salvador – Ruutu, Zajac, Jágr – Clowe, Henrique, Ryder – Brunner, Zubrus, Eliáš – Carter, Gionta, Bernier.

Rozhodčí: Leggo, Walsh – Kovachik, Devorski