New Jersey – Minnesota 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Dallas 4:2 (kon.) | Montreal – Columbus 2:3 (kon.)
Ottawa – Tampa 4:5 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 5:4 (po pr.) | Edmonton – Buffalo 1:3 (kon.)
Arizona – Florida 2:1 (kon.) | San Jose – Anaheim 3:2 (kon.) | Los Angeles – Washington 2:1 (2:1 po s.n.)
Arizona Coyotes
2:1 (2:0, 0:0, 0:1)
Florida Panthers
Pátek 21.03.2014, 03:00 • Jobing.com Arena, Glendale • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (05:48:21)

Hvězdy utkání:
    1. Mike SMITH (PHX) 22 úspěšných zákroků, 1 inkasovaný gól, úspěšnost zásahů 95,7%

Nejvíce času na ledě: Zbyněk Michálek 25:09 – Dmitrij Kulikov 26:31

Branky a nahrávky: 3. Vrbata (Hanzal, Ekman-Larsson), 19. Vermette (Stone, Boedker) – 56. Gomez (Kulikov). Po třetinách: 2:0, 0:0, 0:1. Rozhodčí: Charron, Sutherland – Driscoll, Nansen. Diváci: 14442.

Coyotes nakonec dnešní velmi důležitý zápas dokázali dotáhnout i s přispěním štěstí do vítězného konce. Skóre utkání otevřel už ve 3. minutě dorážkou v přesilové hře svým dvacátým gólem v sezóně Radim Vrbata, asistenci si připsal Martin Hanzal.

Bjugstad poté nastřelil tyčku Smithovy branky, skóre se ale ještě do konce první třetiny měnilo na druhé straně, když se v 19. minutě opět z dorážky prosadil nejlepší střelec Phoenixu Antoine Vermette.

Poté Kojoti promarnili několik výborných příležitostí, když už dokázali překonat Luonga, nicméně puk neposlali do branky. V 56. minutě tak vykřesal naději Scott Gomez a hosté byli i blízko vyrovnání, Mike Smith už ale další střely ustál a Phoenix si tak připisuje veledůležité body v honbě za play off!

59:50
    Mike Smith zastavil puk na zadním mantinelu, už už to vypadalo, že se pokusí střílet na prázdnou branku, poté si to ale rozmyslel.

59:32
    Smith proti Gomezově střele nemusel zasahovat.

59:18
    Oddechový čas si pro své hráče, kteří po icingu nemohou vystřídat, vybral domácí kouč Dave Tippett.

59:18
    Domácím se podařilo vyhodit alespoň na zakázané uvolnění.

58:51
    Luongo míří na střídačku, hosté zkusí štěstí v šesti!

58:30
    Do konce třetí třetiny zbývá minuta a půl, puk mají hosté za vlastní brankou.

57:51
    Česká lajna své útočné snažení překombinovala, série přihrávek skončila až u Yandlea, žádné zakončení ale nevzešlo.

57:27
    Pirri pálil z dobré pozice, branku ale přestřelil.

56:55
    Hráči Coyotes jsou inkasovanou brankou vydatně zaskočeni.

56:13
    Hosté posilněni vstřelenou brankou opět kombinují v útočném pásmu!

55:53
    Florida právě vstřelila branku!
    Přeci jen ještě přichází komplikace pro domácí hráče! SCOTT GOMEZ se proháčkoval ve středním pásmu, přešel modrou čáru a parádní střelou zavěsil puk přímo pod víko Smithovy branky! Asistence: Dmitrij Kulikov.

Adam Lacek

Branky a nahrávky: 3. Vrbata (Hanzal, Ekman-Larsson), 19. Vermette (Stone, Boedker) – 56. Gomez (Kulikov)

Arizona Coyotes: Smith (Greiss) – Ekman-Larsson, Michálek, Yandle, Morris, Summers, Stone – Erat, Hanzal, Vrbata – Korpikoski, Vermette, Boedker – McMillan, Ribeiro, Doan (C) – Halpern, Chipchura, Moss
    Trenér: Dave Tippett.

Florida Panthers: Luongo (Ellis) – Campbell, Gilbert, Kulikov, Robak, Jovanovski (C), Olsen – Upshall, Bjugstad, Boyes – Fleischmann, Trocheck, Crabb – Howden, Pirri, Hayes – Barch, Gomez, Wilson
    Trenér: Peter Horachek.

Rozhodčí: Charron, Sutherland – Driscoll, Nansen

Diváci: 14442