New Jersey – Minnesota 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Dallas 4:2 (kon.) | Montreal – Columbus 2:3 (kon.)
Ottawa – Tampa 4:5 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 5:4 (po pr.) | Edmonton – Buffalo 1:3 (kon.)
Arizona – Florida 2:1 (kon.) | San Jose – Anaheim 3:2 (kon.) | Los Angeles – Washington 2:1 (2:1 po s.n.)
New Jersey Devils
4:3 (1:0, 1:0, 1:3 - 1:0)
Minnesota Wild
Pátek 21.03.2014, 00:05 • Prudential Center, Newark • NHL

To už je z mé strany pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších online přenosů z NHL se v blízké budoucnosti těším na počtenou! (02:56:47)

3. Patrik Eliáš (NJD) 0+3

V prodloužení tohoto zápasu už byli šťastnější domácí, kterým přesně po dvou minutách nastavení trefil druhý bod Greene. Ani hráči Minnesoty však nemusí být příliš smutní. Vždyť po dvou třetinách prohrávali už 2:0, poté i 3:1, ale přesto dokázali po šedesáti minutách uhrát remízu 3:3 a získat tak do tabulky alespoň bod. Výrazný podíl na výhře Ďáblů měli i čeští hokejisté. Patrik Eliáš třikrát asistoval, Jaromír Jágr jeden gól vstřelil.

Střely na branku v prodloužení – 1:1, celkem – 29:23

62:00
    Devils právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto! Patrik Eliáš vyvezl kotouč z vlastního obranného pásma až před branku soupeře a nahodil ho před brankoviště, kde se po teči Adama Henriqua dostal až k ANDYMU GREENOVI, který neomylně zamířil do poloodkryté hostující klece! Devils tak v prodloužení vítězí. Asistence: Adam Henrique a Patrik Eliáš.

60:56
    Jágr se vytočil až před brankoviště, Bryzgalov zasáhl úspěšně.

60:26
    Icing hostů.

60:01

Ve třetí třetině Divočáci dokázali smazat dvoubrankové manko a vybojovali prodloužení!

Střely na branku ve 3. třetině – 10:10, celkem – 28:22

60:00

59:49
    Nahození Rydera se snažil tečovat Jágr. Český veterán poté ještě zpoza branky nahazoval kotouč zpět před brankoviště, ale Bryzgalov černou pryž zalehl.

59:38
    Domácí si berou oddechový čas.

59:38
    Na druhé straně to zkoušel Eliáš, Bryzgalov kotouč přikryl lapačkou.

59:30
    Bekhend Brodziaka vyrazil Schneider.

59:15
    Salvadorovu střelu schoval Bryzgalov do lapačky.

59:01
    Poslední minuta třetí třetiny. Devils nastěhováni v útočném pásmu.

58:36
    Nahození Salvadora minulo hostující branku.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny. Vypadá to na prodloužení.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 17. Ryder (Eliáš, Henrique), 30. Fayne (Henrique, Eliáš), 44. Jágr (Clowe, Zajac), 62. Greene (Henrique, Eliáš) – 41. Parise (Suter, Spurgeon), 51. Granlund (Spurgeon), 56. Cooke (Scandella, Brodin)

New Jersey Devils: Schneider (Brodeur) – Greene, Fayne, Merrill, Židlický, Volčenkov, Salvador, Gelinas – Ruutu, Zajac, Jágr – Clowe, Henrique, Ryder – Zubrus, Eliáš, Josefson – Sestito, Gionta. Trenér: Peter DeBoer
    Minnesota Wild: Bryzgalov (Kuemper) – Spurgeon, Suter, Brodin, Scandella, Prosser, Stoner – Pominville, Granlund, Parise – Niederreiter, Koivu, Moulson – Heatley, Coyle, Fontaine – McCormick, Brodziak, Cooke. Trenér: Mike Yeo

Rozhodčí: O'Rourke, St. Pierre – Amel, Pancich

Diváci: 14772