New Jersey – Minnesota 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Dallas 4:2 (kon.) | Montreal – Columbus 2:3 (kon.)
Ottawa – Tampa 4:5 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 5:4 (po pr.) | Edmonton – Buffalo 1:3 (kon.)
Arizona – Florida 2:1 (kon.) | San Jose – Anaheim 3:2 (kon.) | Los Angeles – Washington 2:1 (2:1 po s.n.)
Philadelphia Flyers
4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
Dallas Stars
Pátek 21.03.2014, 00:10 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Z utkání je to již vše. Já se s vámi loučím a u dalšího on-line přenosu z utkání NHL zase někdy na počtenou. (03:35:42)

Dnešní utkání sledoval 19 831 diváků.

Ve třetí třetině se dokázal opět Philadelphia dostat do dvoubrankového vedení, když ve 53. minutě trefil Simmonds. Dallas však reagoval rychlou brankou, protože se po dalších třiceti sekundách trefil Ja. Benn. Vítězství Flyers však pečetil Raffl, který vstřelil čtvrtou branku domácích ve svém samostatném úniku.

60:00

59:52
    Simmonds se pokusil trefit prázdnou klec, ale puk dojel hostující Gonchar.

59:39
    Thomas znovu míří na svou střídačku.

59:29
    Tentokráte si bere oddechový čas hostující Lindy Ruff.

59:29
    Stars příliš spěchali do útočného pásma, a tak puk končí na zakázaném uvolnění.

59:04
    Read se pokusil trefit kotouč do prázdné ze středního pásma, ale trefil pouze Colea.

58:48
    Daley neudržel kotouč na modré čáře.

58:21
    Stars drží kotouč ve svém útočném pásmu, ale ani jedna ze střel Dallasu se zatím neujala.

57:48
    Střela Seguina z levého křídla je sražena opět někde před Masonem mimo bránu Flyers.

57:38
    Craig Berube si raději bere oddechový čas.

57:38
    Tim Thomas míří na svou střídačku!

57:38
    Philadelphia následně poslala kotouč na zakázané uvolnění.

57:30
    Střela Daleyho od modré je sražena těsně před Masonem mimo bránu Flyers.

57:14
    Flyers dokázali vytlačit Stars ze svého obranného pásma.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 11. Streit (Giroux), 14. Simmonds (Hartnell, Voráček), 53. Simmonds (Lecavalier, B. Schenn), 57. Raffl (Couturier, Timonen) – 33. Ja. Benn (Seguin, Goligoski), 53. Ja. Benn (Seguin, Chiasson)

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Timonen, Coburn, Streit, Grossmann, L. Schenn, MacDonald – Hartnell, Giroux, Voráček – Lecavalier, B. Schenn, Simmonds – Read, Couturier, Downie – Rinaldo, Raffl, Hall.
    Trenér: Craig Berube.

Dallas Stars: Thomas (Lehtonen) – Daley, Goligoski, Dillon, Jo. Benn, Rome, Gonchar – Ja. Benn, Seguin, Chiasson – Cole, Eakin, Sceviour – Roussel, Fiddler, Garbutt – Whitney, Mueller, Nichuskin.
    Trenér: Lindy Ruff.

Rozhodčí: O´Halloran, Rehman – Cvik, Gibbs.

Diváci: 19 831