New Jersey – Minnesota 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Dallas 4:2 (kon.) | Montreal – Columbus 2:3 (kon.)
Ottawa – Tampa 4:5 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 5:4 (po pr.) | Edmonton – Buffalo 1:3 (kon.)
Arizona – Florida 2:1 (kon.) | San Jose – Anaheim 3:2 (kon.) | Los Angeles – Washington 2:1 (2:1 po s.n.)
Ottawa Senators
4:5 (2:2, 1:1, 1:2)
Tampa Bay Lightning
Pátek 21.03.2014, 00:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

To je pro dnešek z mé strany vše, u dalších online přenosů z NHL se těším na shledanou. (03:20:51)

Tampa 7

Senátoři už to nestihli a i přes velké úsilí v závěru na body ani tentokrát nedosáhnou a připisují si pátou porážku v řadě. Naopak pro Tampu je to pátá výhra v řadě a nutno říci, že asi zasloužená, hosté ani jednou v utkání neprohrávali a ve třetí třetině dvougólovým trhákem rozhodli o svém úspěchu.

60:00

59:52
    Puk je sražen mimo ledovou plochu a ještě jedno vhazování před Bishopem.

59:04
    Tak pozor, Callahan seknul Karlssona, dostává dvě minuty a Ottawa bude hrát přesilovku. Takže při hře 6 na 4 je tu velká šance na vyrovnání!

58:41
    Ottawa si bere oddechový čas a bude pokračovat bez gólmana.

58:15
    Teď závar na brankovišti Tampy a tak tak, že Bishop udržel puk před brankovou čarou!

57:08
    Ottawa právě vstřelila branku!
    A Ottawa snižuje. Domácí vyhráli buly a MILAN MICHÁLEK tečoval do branky střelu Karlssona. Senators dramatizují závěr zápasu. Asistence: Erik Karlsson a Jason Spezza.

57:04
    Lehner míří na střídačku a Ottawa bude hrát v šesti.

56:48
    Tampa vytlačila soupeře z útočného pásma a Palát si teď háčkuje pukem ve středním pásmu, jakoby se nechumelilo. Hosté jsou očividně v pohodě.

55:08
    Hemský se před Bishopem tlačil do zakončení, bránící hráč mu ale v poslední chvíli sáhl holí do jeho střely a značně ji ztlumil.

54:15
    Bolts už se nikam neženou a hrají poctivě z defenzivy. Tvořit musí Ottawa.

53:00
    Pátá branka hodně otřásla plány domácích na vyrovnání a ti teď mají problémy s přechodem středního pásma.

51:58
    Tampa právě vstřelila branku!
    No a právě RYAN CALLAHAN se teď po přihrávce Paláta od mantinelu ranou z první přes hráče prosazuje, a znovu tak trestá nedisciplinovanost soupeře, jenž inkasuje v oslabení podruhé v zápase. Asistence: Ondřej Palát a Sami Salo.

51:04
    Smith teď svému týmu vůbec nepomohl. Oplácel zákrok na svou osobu osekáváním Callahana a dostává dvě minuty. Paradoxem je, že ve skutečnosti ho předtím nezasáhl Callahan, ale byl to Palát.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 11. MacArthur (Turris), 14. Karlsson (Hoffman, Spezza), 38. Hemský (Michálek), 58. Michálek (Karlsson, Spezza) – 1. Purcell (Hedman, Johnson), 13. Purcell (Hedman, Johnson), 26. Filppula (Palát, Salo), 44. Brewer (Brown, Killorn), 52. Callahan (Palát, Salo)

Ottawa Senators: Lehner – Methot, Karlsson, Phillips, Ceci, Cowen, Gryba – Michálek, Spezza, Hemský – MacArthur, Turris, Ryan – Hoffman, Zibanejad, Condra – Greening, Smith, Neil
    Tampa Bay Lightning: Bishop – Hedman, Salo, Carle, Gudas, Brewer, Kostka – Killorn, Stamkos, Johnson – Palát, Filppula, Callahan – Brown, Pánik, Purcell – Malone, Thompson, Crombeen

Rozhodčí: Kimmerly, McCauley – Nowak, Sericolo

Diváci: 17 136