Šumperk – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Kadaň – Motor ČB 1:2 (kon.) | Beroun – Most 8:2 (kon.)

59:30
    Beroun si ještě vyžádal oddechový čas, po kterém se vrátil na led v 6 hráčích bez brankáře. Zajímavý tah.

59:01
    Lukáš Kužel (BER) dostává v poslední minutě osobní trest na 10 minut a odchází tak předčasně do šatny.

58:48
    Most právě vstřelil branku!
    Medvědi teď velmi nedůsledně přistoupili k mosteckému útoku, což se jim vymstilo. PETR MAŠEK si bez potíží objel Mastíka a zakončil kotouč do prázdné branky. Asistence: David Butka.

58:07
    Medvědi už zápas v poklidném tempu dohrávají s kotoučem na svých holích.

57:22
    Zakázané uvolněné hostů.

56:02
    Medvědi se v pohodě ubránili a jsou v plném počtu.

55:13
    Most si však ani při dvojnásobné přesilovce neví příliš rady a Petruška je již zpátky na ledě.

54:02
    Příležitost pro hosty! Na trestnou lavici usedá za podražení Lukáš Špelda a hosté budou mít k dispozici déle než minutu přesilovku 5 proti 3.

53:51
    Hosté hrají v plném počtu.

53:13
    Patrik Petruška (BER) – 2 minuty za držení protihráče.

52:13
    Petr Markulinec (BER) – 2 minuty za nedovolené bránění.

51:51
    Jan Plichta (MST) – 2 minuty za zdržování.

51:11
    Medvědi jsou stále při chuti a nadále dobývají mosteckou bránu.

49:18
    Beroun právě vstřelil branku!
    ALEŠ PŮLPÁN si po přihrávce Špeldy najel s kotoučem do mezikruží, kde měl spoustu času na střelu, kterou neomylně překonal Švehlu a završil tak svůj hattrick v tomto zápase! Asistence: Lukáš Špelda, Jakub Babka.

48:42
    Závar před mosteckou brankou ukončuje Švehla schováním puku pod lapačku.

47:21
    Hra se stále odehrává takřka výhradně před mosteckou bránou. Medvědi i nadále dobývají hostující obranu a na Švehlu lítá jeden střelecký pokus za druhým.

45:01
    Patrik Petruška propasíroval kotouč na LUKÁŠE CHALUPU, který z těsné blízkosti zasunul kotouč za Švehlova záda. Medvědi si ze zápasu začínají dělat exhibici. Asistence: Patrik Petruška.

44:51
    Zakázané uvolnění Mostu.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 16. Hrdel, 22. A. Půlpán (Babka, Třetina), 34. Babka (Kužel), 35. Špelda (Petruška, Kubeš), 38. A. Půlpán (Kučný), 42. Marek (Petruška, Špelda), 46. Chalupa (Petruška), 50. A.Půlpán (Špelda) – 17. Kasal (Plichta), 59. Mašek (Butka)

Medvědi Beroun 1933: Šimboch (41. Mastík) – Jebavý, Špelda, Kužel, Sklenička, Kučný, Chalupa – Marek, Stromko, Hrdel – Třetina, Babka, A. Půlpán – Šteiner, Kubeš, Petruška – Hrouda, Malý, Markulinec
    HC Most: Chabr (41. Švehla) – Plichta, Jaroš, Machač, Kasal, Fryč – Vondráček, Mašek, Palaščák, Butka, Homer, Kopřiva, Čmolík, T. Nedrda, V. Nedrda, Sukharev, Sýkora

Rozhodčí: Pražák – Svoboda, Špůr