Hr. Králové – Kometa Brno 2:1 (po pr.) | Třinec – Olomouc 6:3 (kon.) | Liberec – Jihlava 3:1 (kon.)
Chomutov – HC Plzeň 2:3 (po pr.)
Královští lvi Hradec Králové
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
HC Kometa Brno
Sobota 22.03.2014, 11:30Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu

To je pro dnešek vše, děkuji za pozornost, mějte příjemný zbytek sobotního dne. (13:54:28)

Hradec po srdnatém výkonu dokázal poprvé v sérii porazit hostující Kometu, a to po přesilovkové trefě z hole kapitána Pavlíka. Série tak za stavu 2:1 ve prospěch Brna bude pokračovat zítra, utkání startuje opět v 11:30.

64:45
    Hradec právě vstřelil branku!
    Dnešní utkání rozhoduje kapitán domácích RADOVAN PAVLÍK, který si nejprve položil svého soupeře, vyčkal na správný okamžik a z mezikruží poslal kotouč k tyči, čímž snížil stav série na 1:2. Bez asistence.

64:46
    Pavlík vyslal nezištnou střelu, ta skončila mimo.

63:52
    Kometa se znovu osvobozuje, Lvi zakládají útok.

63:02
    Tlak Hradce přerušuje postavení útočícího hráče v brankovišti.

62:46
    Důležité buly vyhrála Kometa, puk u Vomáčky.

62:44
    Oddechový čas pro domácí.

62:44
    Zábranský podrazil Pavlíka, Hradci se opět nabízí přesilová hra.

62:03
    Škvrně se probil před Vomáčku, po jeho střele měli domácí obránci co dělat, aby si nesrazili puk do vlastní brány.

61:36
    Po vhazování v pásmu Brna se hosté ujali puku.

61:05
    Hradečtí kombinovali kolem branky Dostála, obránci hostů je o kotouč připravili.

60:48
    Icing hostů, vhazuje se u nich.

60:19
    Hosté jsou už v plném počtu.

60:01

Domácí budou mít ještě 19 vteřin výhodu jednoho muže v poli.

Bezbranková třetí třetina rozhodla o tom, že skóre je po třetí části nerozhodné, bude tedy následovat desetiminutové prodloužení. Ve třetí části byli nejprve jednoznačně lepším týmem domácí, kterým se však nepodařilo dotlačit kotouč za Dostála. Kometa se postupně osmělila a srovnala hru, ale ani ona se nedokázala prosadit.