Columbus – NY Rangers 1:3 (kon.) | Chicago – Carolina 3:2 (kon.) | Colorado – Boston 0:2 (kon.)
Calgary – Nashville 5:6 (kon.) | Philadelphia – St. Louis 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Tampa 4:3 (po pr.)
Minnesota – Detroit 2:3 (kon.) | Dallas – Ottawa 3:1 (kon.) | Los Angeles – Florida 4:0 (kon.)
Dallas Stars
3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
Ottawa Senators
Sobota 22.03.2014, 20:10 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Z utkání je to tak vše. Já se s vámi loučím, přeji vám dobrou noc a u dalšího on-line přenosu z utkání NHL zase někdy na počtenou. (23:04:26)

Dnešní utkání sledoval 16 714 diváků.

Stars se v poslední třetině podařilo vstřelit hned dvě branky, o které se postarali Daley a Ja. Benn. Dallas tak ukončil svou sérii porážek a vybojoval důležité dva body do tabulky západní konference, kde nyní ztrácejí na osmý Phoenix dva body.

Střelec vítězné branky utkání: Trevor Daley.

60:00

59:50
    Ničuškin tečoval kotouč mimo obranné pásmo Stars, a tak to vypadá, že už nepadne žádná branka.

59:38
    Stars dokázali dostat kotouč do středního pásma.

59:22
    Ottawa to ještě v závěrečných vteřinách zkouší v šesti!

59:22
    Lindy Ruff si raději bere oddechový čas.

59:22
    Vyhození domácího obránce skončilo až na zakázaném uvolnění.

59:17
    Ottawa sice dostal kotouč do svého útočného pásma, ale Dillon jej rychle poslal pryč co nejdále.

58:42
    Z pravé strany se dostal do zakončení Sceviour a Lehner jeho pokus vyrazil za svou bránu.

58:20
    Ottawa se teď nemůže dostat ani za středovou čáru, kde domácí skvěle bráni tento prostor.

57:47
    Roussel jen poslal kotouč za bránu Senators, kde si jej však nikdo nepřebírá.

57:19
    Od modré se ke střele odhodlal Cowen, ale Lehtonen jeho pokus dokázal zlikvidovat.

56:50
    Jo. Benn pouze poslal žabičkou puk ze svého obranného pásma.

56:29
    Horcoff se pokusil zasunout puk za Lehnera zpoza brány, ale brankář Ottawy si svůj prostor u tyče pohlídal.

55:55
    Domácí tým se dokázal vymanit ze sevření Ottawy až nyní, když Eakin poslal puk do středního pásma.

55:25
    Od modré vystřelil Karlsson, ale Lehtonen jeho pokus dokázal vyrazit za svou bránu.

55:02
    Spezza posílal puk naslepo na modrou čáru, kde však nebyl ani jeden z jeho spoluhráčů, a tak je kotouč ve středním pásmu.

54:45
    Navíc se pak ještě před domácí brankou strnul menší potyčka, po které dostávají dvě minuty za hrubost Milan Michálek (OTT) a Vernon Fiddler (DAL).

54:45
    Karlsson vystřelil z pravé strany a Lehtonen vyrazil puk před sebe, kde se ještě k dorážce dostal Spezza, ale domácí brankář už následně dokázal přikrýt puk svou lapačkou.

54:25
    Stars dokázali dostat kotouč až za Lehnerovu bránu a Ottawa musí začít svůj útok od začátku.

54:12
    Brenden Dillon (DAL) se po konci svého trestu znovu vrátí na trestnou lavici, protože dostává dvě minuty za hákování. Na trestnou lavici navíc putují ještě Chris Neil (OTT) a Ryan Garbutt (DAL) na dvě minuty za hrubost.

53:55
    Phillips vystřelil od modré a Lehtonen jeho pokus dokázal vyrazit svými betony.

53:40
    Spezza si vybruslil z levého kruhu ke střele, ale jeho pokus se od mantinelu odrazil mimo kluziště, a vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

53:22
    Garbutt dokázal vyvézt kotouč až do útočné třetiny, kde domácí získávají cenné vteřiny.

53:04
    Střela Hemského z levé strany byla sražena ještě před bránou Stars.

52:39
    Na trestnou lavici jsou následně posláni Cody Eakin (DAL) na dvě minuty za nedovolené bránění a Clarke MacArhutr (OTT) na dvě minuty za hákování.

52:39
    Eakin se následně dostal do úniku, kde však jeho střela nesměřovala na bránu Sens.

52:17
    Roussel už málem posílal Garbutta do úniku, ale Turris se skvěle vrátil a získal puk pod svou kontrolu.

51:57
    Stars vyhráli následné vhazování a domácí ihned posílají kotouč přes všechny čáry.

51:51
    Condra si nakonec vybojoval přesilovku, když je na dvě minuty za držení vyloučen Brenden Dillon (DAL).

51:47
    Condra bojuje v rohu útočného pásma o puk, kde jsou proti němu hned dva domácí hráči.

51:15
    Hemský našel pěknou zadovkou Spezzu, ale hostující kapitán se svou následnou střelou netrefil bránu Stars.

50:56
    Eakin se pokusil nahrát před Lehnera, ale před hostující brankou bylo přelidněno.

50:31
    Následuje reklamní pauza.

50:31
    Hemského střelu přizvednul jeden z domácích za bránu Stars. Navíc se ještě Spezza dostal do kolize s Lehtonenem, a tak rozhodčí přerušují hru.

49:50
    Z pravé strany se procpal až do zakončení před Lehnerem Garbutt, ale střela domácího hráče netrefila bránu Ottawy.

49:25
    První útočná formace Stars se dlouho držela v útočném pásmu, ale ani jedno zakončení domácích neprošlo až na Lehnera.

48:44
    Ottawa sice následně dokázala získat puk, ale hosté jej vyhodili na icing, a tak se hra vrací před Lehnera.

48:29
    Garbutt zavezl kotouč do útočného pásma, kde společně s Rousselem bojují za bránou Senators.

47:55
    Tentokráte se zadařilo Sceviourovi dostat kotouč alespoň do středního pásma, a tak mohou odejít domácí střídat.

47:21
    Jo. Benn dokázal vyhodit kotouč ze svého obranného pásma rukavici, a tak musí Sens začít od znovu.

46:58
    Dallas právě vstřelil branku!
    Seguin si sebral puk ve vlastním obranném pásmu a následně se s kotoučem dostal až do útoku, kde nahrál na pravou stranu JAMIEMU BENNOVI, jenž svou pohotovou střelou navyšuje vedení domácích. Asistence: Tyler Seguin.

46:47
    Neil jen nahodil kotouč do útočné třetiny a hosté následně odcházejí střídat.

46:13
    Ceci dokázal zavézt kotouč až do útočného pásma, kde ihned po přejetí modré vystřelil a Lehtonen proti jeho střele zasáhnul svým betonem.

46:04
    Následuje komerční přestávka.

46:04
    Ihned po vyhraném vhazování vystřelil od modré Rome a Lehner si připisuje další úspěšný zákrok proti jeho pokusu.

46:00
    Goligoski nahrál na modrou, kde byl Daley, který ihned poslal puk na Lehnera, a ten jeho střelu chytá na své hrudi.

44:52
    Sceviourovu střelu z předbrankového prostoru vyrazil Lehner před sebe, kde si jej sebral Whitney, který poslal kotouč do mezikruží, a tam číhal TREVOR DALEY, jenž poslal puk do brány Senators. Asistence: Ray Whitney, Colton Sceviour.

44:31
    Již ve svém oslabení se dostal do zakončení z pravého kruhu Condra a Lehtonen jeho střelu raději ukrývá ve své lapačce.

44:17
    Domácí se dostali do protiútoku tří na dva, kde nakonec vystřelil z levé strany Gonchar, ale Lehner dokázal předvést parádní zákrok, a zabránit tak druhé inkasované brance.

43:32
    Střela Greeninga z pravé strany trefil před ním stojícího Ničuškina.

43:11
    S Eakinem se skvěle vrátil Karlsson, který následně poslal kotouč do útočného pásma Sens.

42:47
    Jamie Benn však dokázal dostat puk až do svého útočného pásma, kde vybojoval faul, protože jej seknul Kyle Turris (OTT), který dostává dvě minuty.

42:23
    Senators budou hrát svou druhou přesilovou hru, protože Trevor Daley (DAL) je vyloučen na dvě minuty za držení.

41:26
    Ottawa drží kotouč za svou bránou a uvidíme co s ním hostující hráči vymyslí.

40:50
    Ničuškin se dostal do zakončení až před Lehnera, ale hostující brankář jej dokázal zblokovat.

40:26
    Z pravé strany vystřelil Ja. Benn a Lehner jeho střelu vyrazil před sebe, kde jej ještě dorazil do hostujícího brankáře Ničuškin.

40:01

Statistiky po první/druhé třetině

Střely na bránu: 31:19
    Vhazování: 20:21
    Zblokované střely: 10:12
    Hity: 15:18

Stars ve druhé třetině hráli hned tři přesilové hry, ve kterých se však Dallasu nepovedlo vstřelit ani jednu branku. Svěřenci Lindyho Ruffa se však přece jenom dočkali ve 36. minutě, když Eakin našel puk pod Lehnerem a poslal jej do hostující klece.

Třetí třetina začne přibližně v 22:02.

40:00

39:45
    Seguin přenechal kotouč za sebou, kde nakonec z levého kruhu vystřelil Ja. Benn a jeho střelu dokázal Lehner vyrazit za svou bránu.

39:17
    Karlsson nedokázal na modré zpracovat velice těžkou přihrávku, a tak je puk ve středním pásmu.

38:44
    Senators se následně dostali do svého útočného pásma, kde dostal Condra puk mezi kruhy a Lehtonen musel jeho střelu schovat pod svou lapačkou.

38:05
    Stars byli na malý moment ve svém útočném pásmu, ale hostující obrana dokázala hodně rychle získat puk pod svou kontrolu.

37:41
    Sceviour nedokázal zpracovat přihrávku na pravém křídle, a tak si jej přebírá Methot.

37:12
    Cowen nahodil kotouč do útočného pásma Senators, kde se jej však zmocnili domácí.

36:33
    Lehtonen teď musel předvést hodně důležitý zákrok proti střele Greeninga z levé strany.

36:12
    Ihned po buly se pokusil vystřelil Ja. Benn, ale jeho střela trefila před ním stojícího hráče.

36:09
    Následuje poslední reklamní pauza druhé části.

36:09
    Roussel vystřelil z mezikruží a Lehner jeho zakončení kryje na své hrudi.

35:07
    Jo. Benn následně nahrál puk za bránu, kde byl Ničuškin, jenž si s kotoučem vybruslil před Lehnera, který jeho zakončení ukryl někde pod svým tělem, odkud jej vyšťouchnul CODY EAKIN, který tak srovnává stav utkání. Asistence: Valerij Ničuškin, Jordie Benn.

34:59
    Střela Eakina z pravé strany trefila zrovna projíždějícího Jo. Benna.

34:19
    Daley nahrál Ja. Bennovi, jenž se svou ránou sestřelil Ryana.

33:53
    Pokračovat se tak bude ve čtyřech na obou stranách.

33:53
    Následně se do sebe pustili Brenden Dillon (DAL) a Clark MacArthur (OTT), a tak oba dostávají dvě minuty za hrubost.

33:53
    Tentokráte se postavení mimo hru píská na druhé straně, kde se v ofsajdové pasti ocitnul Turris.

33:19
    Karlsson poslal kotouč obloučkem do středního pásma.

32:55
    Bobby Ryan se vrací zpět do hry a Ottawa přežila další oslabení bez jakýchkoliv potíží.

32:38
    Daley neudržel kotouč před modrou čárou, a tak je tu další offside Dallasu.

32:18
    Ničuškin sice zavezl puk do obranného pásma Ottawy, ale hosté jej rychle získali a znovu vyhodili.

31:51
    Stars dnes nejsou ve své kůži. Domácí celek se už pomalu nemůže dostat ani do svého útočného pásma.

31:26
    I další vhazování patřilo hostujícím, a tak je kotouč po následném vyhození až u Lehtonena.

31:20
    Stars se následně ještě provinili postavením mimo hru, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.

31:02
    Ottawa vyhrála následné vhazování a Condra poslal puk přes celé kluziště.

30:55
    Čtvrtá přesilová hra Stars však začne až po komerční přestávce.

30:55
    Ottawa bude hrát další oslabení, protože je vyloučen na dvě minuty Bobby Ryan (OTT).

30:23
    Greening se už chytal ke střele z levé strany, ale hostujícímu útočníkovu v nejdůležitější okamžik přizvednul hůl Eakin.

29:51
    Sens následně poslali kotouč až do ochranné sítě, a tak se bude vhazovat ve středovém kruhu.

29:45
    Ottawě se tentokráte nepovedl její přechod přes útočnou modrou, a tak je Sens odpískán offside.

29:25
    Hemský přenechal kotouč na modré pro Spezzu, jehož střelu vyrazil Lehtonen před sebe, kde se málem hostující kapitán dostal i k dorážce.

28:53
    Ottawa se však s pukem dostala až do útočného pásma, kde o něj bojuje Michálek v rohu kluziště.

28:39
    Ottawa posílá kotouč přes celé kluziště, a tak je tu icing Senators.

28:25
    Michálek se dostal k rychlé střele z pravého kruhu, kterou musel Lehtonen na poslední chvíli vyrazit svým betonem.

28:06
    Turris ihned po vypršení jeho trestu dostal puk do úniku, kde však se svou střelou trefil přesně tyč domácí klece.

28:00
    Whitney nahrál na pravou stranu Goligoskému, jehož střelu vyrazil Lehner před sebe, kde byl zcela volný Ja. Benn, ale ten se svou dorážkou trefil pouze beton hostujícího brankáře.

27:35
    Gonchar poslal svůj pas o mantinel až do hlediště, a tak se bude vhazovat ve středovém kruhu.

27:21
    Tentokráte se Dallasu nepovedla jejich přechod do útočného pásma, a tak je tu offside domácích.

26:56
    Sens opět získali puk ve své obranné třetině a hosté jej posílají až za Lehtonenovu bránu.

26:35
    Condra vystihnul přihrávku Ja. Benna a vyrazil kotouč do středního pásma.

26:07
    Stars se z útočného pásma vyhnali špatnou přihrávkou, když Seguin poslal velmi nepřesný pas na Goligoského.

25:56
    Kyle Turris (OTT) zahákoval Seguina ve velmi dobré pozici, a tak dostává hostující hráč dvě minuty.

25:34
    Ihned po buly se dostal ke střele Ceci a Lehtonen jeho pokus vyrazil svou lapačkou do ochranné sítě.

25:28
    V němž si dokázala Ottawa vytvořit několik nebezpečných střel, ale ani jeden z jejich pokusů nakonec neskončil za Lehtonenem.

25:07
    Smith dokázal zastavit kotouč na útočné modré a Sens se udrželi ve svém útočném pásmu.

24:33
    Fiddler posunul puk za sebe na Garbutta, jehož bekhendové zakončení však trefilo před ním stojícího hráče Sens.

23:39
    Stars mají teď velké problémy vůbec dostat kotouč ze svého obranného pásma.

23:18
    Seguin nahrál mezi kruhy na Eakina, který se pokusil zakončit z otočky, ale jeho střelu vyrazil Lehner svým betonem.

22:55
    Ryan dokázal vyvézt kotouč až do útočného pásma Sens, kde sbírá cenné vteřiny z oslabení.

22:22
    Seguin se pokusil svou křižnou přihrávkou najít Ja. Benna, ale tento pas zblokovali hostující hráči.

22:00
    MacArthur však ihned poslal kotouč přes celé kluziště.

21:52
    Stars budou hrát druhou přesilovou hru, protože na dvě minuty za sekání je vyloučen Cody Ceci (OTT).

21:26
    Z pravé strany se do bekhendového zakončení dostal Eakin, ale jeho pokus nemířil na bránu Ottawy.

20:51
    Nichuskin se překvapivě dostal až před Lehnera, kterého však nedokázal překonat, protože trefil přesně jeho beton.

20:16
    Methot dokázal poslat kotouč přesně mezi Dillonem a Jo. Bennem, a dostat tak kotouč do středního pásma.

20:01

Statistiky po první třetině

Střely na bránu: 17:7
    Vhazování: 13:10
    Zblokované střely: 5:7
    Hity: 9:10

První třetina utkání nabídnula pouze jedinou branku, kterou vstřelil ve 4. minutě hostující Karlsson, jenž dostal přihrávku do mezikruží, kde i s trochou štěstí prostřelil Lehtonena mezi jeho rukou a tělem.

Druhá třetina začne přibližně v 21:07.

20:00

19:51
    Senators poslali kotouč do středního pásma, a tak to vypadá, že už v první třetině gól nepadne.

19:38
    Goligoski přejel s pukem přes útočnou modrou, kde jej nechal za sebou na Ja. Benn, a ten zkusil překvapit svou střelou Lehnera, před kterým však nikdo nebyl, a tak to pro brankáře Ottawy bylo lehké sousto.

19:16
    Hemského přihrávku nedokázal na modré zachytit Gryba, a tak je puk mimo útočné pásmo Sens.

19:02
    Ceco zavezl kotouč do útočného pásma, kde nakonec zkusil vystřelit od pravého mantinelu, ale Lehtonen má puk ve své lapačce.

18:36
    Puk je ještě stále za bránou Ottawy, a tak to vypadá, že Stars své první oslabení zvládnou.

18:07
    Po střele Turrise a následném zákroku Lehtonena se dostal kotouč k Ja. Bennovi, který jej posílá přes všechny čáry.

17:39
    Až nyní se dokázal domácí vymanit z tlaku Sens, a poslat tak kotouč alespoň do středního pásma.

17:18
    Hemský přihrál na modré Karlssonovi, jehož střela však minula bránu Stars.

16:45
    Domácí však vyhráli následné vhazování a ihned posílají puk přes celé kluziště.

16:41
    Jo. Benn (DAL) dostává dvě minuty za hákování, a tak si Ottawa zahraje svou první přesilovou hru v utkání.

16:37
    Další postavení mimo hru domácího týmu, které tentokráte rozhodčí posoudili, jako úmyslné.

16:33
    Stars se následně nepovedl přechod do útočné třetiny, a tak je Dallasu odpískán offside.

16:21
    Ottawa teď dlouho dokázala udržet domácí tým v jeho obranném pásmu, a získávat tak cenné vteřiny ze svého oslabení.

15:55
    Ja. Benn netrefil dobře puk z levé strany, kde se k němu následně dostal Ryan, který jej odváží do útočného pásma Sens.

15:23
    Ja. Benn nahrál před bránu, kde byl zcela sám Chiasson, ale domácí útočník nedokázal hned nadvakrát překonat Lehnera!

15:01
    Condra získal puk ve svém obranném pásmu a hostující hráč jej ihned zavezl co nejdále od své brány.

14:41
    Je tu první vyloučení v utkání, když na trestnou lavici putuje hostující kapitán Jason Spezza (OTT), který si odpyká dvě minuty za podražení.

14:12
    První formace Sens držela kotouč ve svém útočném pásmu, ale Horcoff nakonec vystihnul přihrávku Karlssona a poslal puk obloučkem do středního pásma.

13:58
    Dallas poté poslal kotouč až na zakázané uvolnění, a tak se hra vrací před Lehtonena.

13:52
    Karlsson nahazoval puk od modré, kde jej ještě tečoval Ryan, ale kotouč nakonec směřuje za bránu Stars.

13:20
    Nichuskin jen poslal puk do útočného pásma, aby mohla první formace Stars odejít střídat.

12:47
    Nichuskin poslal puk na modrou, odkud ihned vystřelil Gonchar, ale jeho střela byla někde před Lehnerem přizvednuta.

12:39
    Gonchar udržel kotouč v útočném pásmu, ale následně jej domácí obránce poslal o mantinel mimo kluziště.

12:09
    Spezza posílal puk na levou stranu, kde byl Hemský, ale jeho pas dokázal zblokovat Goligoski.

11:43
    Sceviour vystřelil z pravého kruhu a Lehner proti jeho střele vytáhnul svůj beton.

11:22
    Kde se následně pokusil o podobný kousek z druhé strany Horcoff, ale ani ten se svým zakončením neuspěl.

11:12
    Chiasson si nabruslil z pravé strany na Lehnera, který jeho pokus vyrazil za svou bránu.

10:24
    Jo. Benn vystřelil od modré, ale domácí obránce se svou střelou trefil pouze hostujícího Ryana.

10:07
    To vše až po komerční přestávce.

10:07
    I první formace dokázala udržet kotouč v útočném pásmu, ale domácí se nedostali do žádného zakončení a puk poté navíc ještě skončil na střídačce Ottawy, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.

09:42
    Třetí útok Stars dlouho držel kotouč ve svém útočném pásmu a od modré nakonec vystřelil Fiddler, jehož střelu likvidoval Lehner na dvakrát.

09:10
    Eakin chtěl zavézt kotouč do svého útočného pásma, ale domácí hráč ztratil puk ihned na modré čáře.

08:37
    Goligoski nahrál na modrou Daleymu, ale střela domácího obránce mířila mimo tři tyče hostující klece.

08:13
    Ottawa se však následně vyhnala z útočného pásma špatnou rozehrávkou, a tak je odpískán offside.

08:02
    Do dvou zakončení se z mezikruží dostal Ryan a Lehtonen musel proti jeho střele a následné dorážce předvést hned dva parádní zákroky.

07:37
    Turris vybojoval kotouč v útočném pásmu Sens, a tak jsou hosté u puku.

07:10
    Fiddler pouze nahodil kotouč za bránu Stars, kde však není ani jeden z hráčů v zeleném.

06:44

06:44
    Ottawě se nepovedl její přechod do útočného pásma, a tak je odpískáno postavení mimo hru hostujících hráčů.

05:43
    Aaron Rome (DAL) a Chris Neil (OTT) dostávají pět minut za bitku.

05:43
    Ihned po vhazování se do sebe pustili Rome a Neil a domácí obránce rychle složil hostujícího hráče na led.

03:27
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Senators jdou do vedení, když ERIK KARLSSON se svou střelou z mezikruží prostřelil Lehtonena mezi jeho rukou a tělem a puk se následně odrazil přesně do pravého růžku domácí klece. Asistence: Colin Greening.

03:01
    Nichuskin skvěle vybojoval kotouč na hokejky domácích a přihrál na pravou stranu Ja. Bennovi, jenž však ještě puk zpracovával a jeho bekhendové zakončení Lehner dokázal zachytit.

02:38
    Od modré to zkusil Jo. Benn, ale jeho střela byla zřejmě sražena před Lehnerem.

02:34
    Mueller po přejetí modré čáry nahodil kotouč na Lehnera, jenž raději ukrývá puk ve své lapačce.

02:10
    Mueller vystřelil z levé strany, ale jeho pokus byl sražen Cecim za bránu Senators.

01:49
    Roussel poslal Michálka na střídačku Ottawy a český útočník se tomuto hitu jen směje.

01:25
    Hemský se teď pokusil napodobit svůj kousek z utkání proti Lightning, ale domácí brankář si na jeho kličku počkal a pěkně jí vychytal.

01:01
    Ottawa je opět ve svém útočném pásmu, ale Senators zatím převážně drží kotouč za bránou Stars.

00:29
    Ryan se dostal s pukem do útočného pásma, kde však o něj hostující útočník velice rychle přišel.

00:01

Dallas Stars: Lehtonen (Thomas) – Goligoski, Daley, Jo. Benn, Dillon, Connauton, Gonchar – Ja. Benn, Seguin, Chiasson – Cole, Eakin, Sceviour – Roussel, Fiddler, Garbutt – Whitney, Horcoff, Nichuskin.
    Trenér: Lindy Ruff.

Ottawa Senators: Lehner (Hammond) – Methot, Karlsson, Phillips, Ceci, Cowen, Gryba – Michálek, Spezza, Hemský – MacArthur, Turris, Ryan – Hoffman, Zibanejad, Condra – Greening, Smith, Neil.
    Trenér: Paul McLean.

České barvy budou zastupovat pouze dva hráči v dresu Ottawy,a to Milan Michálek a Aleš Hemský. Naopak na straně Stars nenajdeme ani jednoho českého či slovenského hráče.

Naopak Stars ještě stále mohou proklouznout do vyřazovacích bojů v západní konferenci, když po 69 odehraných utkání drží se ziskem 75 bodů poslední nepostupové deváté místo, kde na osmý Phoenix ztrácejí čtyři body. Bohužel však není v Dallas v optimální formě, aby se mohli poprat právě o osmý flek, protože v posledních čtyřech utkáních si připsali pouhý jeden bod.

Tim Thomas – 90,7 %

Ottawa je po 69 odehraných utkání se ziskem 69 bodů na 13. pozici východní konference, kde na osmé Rangers ztrácejí už osm bodů, a tak se dá říct, že třináct kol před koncem základní části už nemají příliš velkou šanci, aby vybojovali postup do play off. Navíc mají Senators hodně špatnou formu, když mají na svém kontě už pět porážek v řadě.

Robin Lehner – 90,4 %

Vítám vás u dalšího on-line přenosu z utkání NHL, ve kterém nás čeká střed konferencí, když západ bude zastupovat domácí Dallas Stars a východ naopak Ottawa Senators. Utkání startuje už ve 20:00, ale vzhledem k předzápasovým okolnostem bude samotné úvodní buly vhozeno až kolem 20:10.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 36. Eakin (Ničuškin, Jo. Benn), 45. Daley (Whitney, Sceviour), 47. Ja. Benn (Seguin, Jo. Benn) – 4. Karlsson (Greening)

Dallas Stars: Lehtonen (Thomas) – Goligoski, Daley, Jo. Benn, Dillon, Rome, Gonchar – Ja. Benn, Seguin, Chiasson – Mueller, Eakin, Sceviour – Roussel, Fiddler, Garbutt – Whitney, Horcoff, Nichuskin.

Rozhodčí: Meier, Rooney – Henderson, Sharrers.

Diváci: 16 714