Pondělí 24.03.2014, 18:00Baráž o 2. ligu

60:00
    Konec zápasu. (20:23:11)

59:25
    Trutnov právě vstřelil branku!
    Špatná rozehrávka domácích= samostatný nájezd JAKUBA LUŠTINCE na milevskou prázdnou branku a Trutnov vede 4:1. Asistence: Stanislav Procházka.

59:04
    Hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny...

57:27
    Milevsko zkouší hru v šesti bez brankáře.

57:20
    Oddechový čas pro domácí.

55:35
    Velká chyba v rozehrávce od milevského Bartůňka. Puku se zmocnil JIŘÍ ŠIMONÍČEK, přejel modrou čáru a bombou do horního rohu završuje hattrick. Bez asistence.

55:18
    Domácí útok zastavuje postavení mimo hru.

54:19

52:48
    Hosté nabídku využívají a s domácím mužstvem to nevypadá dobře. Luštinec vystřelil od modré čáry, puk tečoval Veselý vedle milevské branky. Jenže kotouč se odrazil od zadního mantinelu k nepokrytému JIŘÍMU ŠIMONÍČKOVI, který neměl problém zakončit do odkryté branky. Asistence: Tomáš Veselý, Jakub Luštinec.

52:19
    A hosté si podruhé v zápase zahrají přesilovou hru 5 na 3. Procházka vyloučen na dvě minuty za sekání.

52:00
    Descy (MIL) 2 minuty za podražení.

50:57
    Na druhé straně Drda z pravého kruhu střílel sice tvrdě, ale jen doprostřed branky, kde byl připraven Biegl.

50:26
    Perutek jel sám na Pipka, ten jeho pokus na poslední chvíli vykopl nohou těsně vedle své tyčky.

49:54
    Novák obkroužil branku, předložil puk úplně osamocenému Sumerauerovi, kterého napoprvé vychytal Biegl, podruhé svoji dorážku nasměroval nad branku trutnovských hokejistů.

47:43

47:35
    Milevsko sice sevřelo soupeře v obranném pásmu, ale s minimálním počtem střel se těžko prosadí.

45:42
    Za hákování vyloučen na dvě minuty trutnovský Luštinec.

43:44
    Z pravého křídla střílel Luštinec, domácí golman puk ukryl v lapačce.

41:24
    Ihned po vhazování vyzkoušel pozornost Pipka Šimoníček. Brankář Milevska byl připraven.

40:58

40:02
    Hosté začínají třetí třetinu ve výhodě přesilové hry.

40:01

Po dvou třetinách je stav utkání nerozhodný 1:1. O vyrovnání se ve 24. minutě postaral Pouch. Domácí jsou lepším týmem, vytváří si více šancí, ale svou nemohoucností a také skvělými zákroky Biegla je nedokázali proměnit.

40:00

39:32
    Hosté se sami vystavili do offsidu.

39:21
    Domácí jsou ve čtyřech.

38:58
    Zbytečný faul Josefa Urbance. Hosté si zahrají přesilovou hru 5 na 3. Domácí hráč dostává 2 minuty za podražení+ 10 minut osobní trest.

38:17
    Hra je už podruhé v krátké době přerušena, protože hostující hráč zůstal ležet na ledě. Po chvíli se zvedne a vklidu odjede na střídačku.

37:21
    Ani tentokrát si Milevsko přesilovku neužilo dlouho. Fořt vyloučen na 2 minuty za krosček+ 10 minut osobní trest.

36:57
    Za podražení vyloučen trutnovský Luštinec.

36:37
    Další velká šance milevského třetího útoku. Ani Drda neměl ale štěstí, aby strhnul vedení na domácí stranu.

35:46
    Další nevybíravý zákrok hostujícího obránce. Tentokrát na Nevolného. Ten se naštěstí zvedá.

34:55
    Novák nahazoval puk na branku, kde se ho snažil tečovat David Homolka. Před ním ale kotouč srazil obránce Junek.

32:39

32:28
    Po přihrávce Bartůňka střílel nebezpečně Novák. Biegl byl připraven- hostující brankář působí velice klidně.

31:43
    Domácí mužstvo si v přesilové hře ještě nedokázalo vytvořit ani jednu příležitost.

30:39
    Procházka (TRU) 2 minuty za držení.

29:57
    Ošklivý zákrok na Novotného předvedl jeden z hostujících obránců. Milevský hráč se jen za pomoci spoluhráčů dokázal zvednout a odjet z ledu. Překvapivě, trutnovský hráč není vyloučen.

29:11
    Obrovský závar před brankou Trutnova. Drda nahrával před branku, jeden z hostujících hráčů si kotouč málem srazil do branky, Biegl na poslední chvíli stačil vyrazit. K puku se dostal Urbanec, jeho pokus ale stačil na poslední chvilku ztečovat jeden z beků hostí nad.

28:18
    Po zmatcích v obranném pásmu Milevska Pipek raději překryl kotouč.

24:20
    Z vrcholu pravého kruhu nastřeluje Urbanec břevno trutnovské branky.

24:13
    David Descy se zbavil svého strážce a našel přesne Urbance, který byl nejspíš sám překvapen tím, že k němu puk došel a tak se Biegl stačil rychle přesunout a puk chytil.

23:46
    Milevsko právě vstřelilo branku!
    Milevská útočná dvojice mladíků se prosadila. Aleš Nevolný vybojoval puk u mantinelu, dostal se před branku, jeho pokus Biegl pouze vyrazil a nejlépe se zorientoval VÁCLAV POUCH, který zasunul kotouč za záda hostujícího brankáře. Asistence: Aleš Nevolný.

22:56
    Hezkou a rychlou kombinaci převedl trutnovský první útok. Kapitán Luštinec jel sám na Pipka a nastřelil tyčku!! Obrovská šance hostí.

21:05
    Zatím je hra velmi rozkouskovaná a plná nepřesností z obou stran.

20:01

Po první třetině vedou hosté z Trutnova 1:0, když se v 10. minutě prosadil při přesilové hře Šimoníček. Hosté jsou o něco lepším mužstvem, ikdyž si větší množství šancí také nevytvořili. Domácí tým zatím marně hledá skulinky v pevné obraně hostujícího týmu.

20:00

18:37

18:35
    Po chybě v rozehrávce Trutnova měl obrovskou šanci David Homolka, Biegl předvedl vynikající zákrok a puk dokázal vyrazit.

18:09
    Střela Procházkovi vůbec nesedla, puk končí v ochranné síti.

17:52

17:43
    Po přihrávce Poucha střílel od modré čáry tvrdě Štěrba. Biegl připraven.

16:37
    Stejně jako první přesilová hra domácích, i ta druhá je přerušena faulem milevského obránce Procházky- tentokrát za sekání.

16:02
    Postavení milevského útočícího hráče v brankovišti. Vhazování ve středním pásmu.

15:52
    Milevští předvedli dobrou útočnou hru, rychlé předávání kotouče a rychlé přihrávky, z čehož plyne faul Veselého za hákování.

13:38
    Hezký moment předvedl hostující Chytráček. Na vlastní modré čáře získal kotouč, postupně přešel přes tři milevské obránce, ztroskotal až na milevském gólmanovi.

13:01
    Domácí druhý útok si dokázal vypracovat šance a semknout svého soupeře v obranném pásmu. Bohužel pro Milevsko bez účinku.

11:54
    Bieglovi vypadl pokus Fořta, s Descyho dorážkou si ale poté dokázal dobře poradit a napravit tak svoji chybu.

09:28
    Trutnovští svoji přesilovou hru dokázali využít. Luštinec od modré čáry nabil Maškovi, jeho pokus z pravého kruhu dokázal Pipek reflexivně vyrazit, bohužel jen před sebe, kde stál trestuhodně nepohlídaný JIŘÍ ŠIMONÍČEK a ten se nemýlil. Asistence: Libor Mašek, Jakub Luštinec.

08:24
    Pouch ujel svému strážci, jeho pokus ovšem mířil vedle levé tyčky hostující branky.

08:22

07:22
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Vyloučen je milevský Procházka na dvě minuty za držení.

06:22
    První vyloučený hráč utkání- hostující Poul vyloučen na dvě minuty za hákování.

05:01
    První velká příležitost utkání. Po špatné přihrávce domácího Nevolného byl mezi kruhy sám Smékal, Pipek výborně vyrazil ramenem do ochranné sítě.

04:31
    Střelecký pokus Drdy Biegl vyráží betonem.

03:14
    Postupný útok Trutnova zastavuje zakázané uvolnění.

01:22
    Chytráčkův pokus končí těsně nad milevskou brankou.

00:42
    Střelu hostujícího Maška Pipek vyráží.

00:01

HC Milevsko 2010: Pipek (Škubal)- Procházka, Srdínko, Štych, Bartůněk, Štěrba, Hlinka- Urbanec, Descy, Fořt, Król, Homolka, Hamerle, Novotný, Drda, Pouch, Nevolný, Korous, Sumerauer, Novák

HC BAK Trutnov: Biegl (Škop)- Antonín, Poul, Junek, Kozák, Karlík, Procházka- Luštinec, Chytráček, Veselý, Peroutek, Mašek, Zelenka, Šimoníček, Zitka, Vacek, Smékal, Janoušek, Malinský

Rozhodčí: Jechoutek- Marek, Rybáček.

V baráži o II. ligu vyzve HC Milevsko 2010 tým HC Trutnov, který v předkole o baráž coby vítěz kvalifikační skupiny A zdolal vítěze kvalifikační skupiny B HC David Servis České Budějovice.
    HC Milevsko 2010, jenž skončil v základní části druholigové skupiny Západ na 17. místě tabulky sehraje baráž s týmem HC Trutnov. Ten se stal nejprve vítězem Královéhradecké krajské ligy, pak vyhrál kvalifikační skupinu A o baráž do II. ligy a nakonec uspěl i v předkole o baráž. Série je hraná na dva vítězné zápasy.

HC Trutnov prochází letošní sezónou velmi úspěšně. Po základní části Královéhradecké krajské ligy sice skončil na 2. místě tabulky, ale ve vyřazovacích bojích si vedl nejlépe a postoupil do kvalifikace o baráž. Přes ní i následné předkolo si pak vybojoval možnost vyzvat tým z druholigové skupiny Západ v baráži o II. ligu.
    V předkole o baráž narazil vítěz kvalifikační skupiny A HC Trutnov na vítěze kvalifikační skupiny B HC David Servis České Budějovice přeborníka Jihočeské krajské ligy. Předkolo se hrálo taktéž na dva zápasy. HC Trutnov zvítězil v obou z nich. Doma 3:1, v odvetě 5:1. Trutnov se mohl opírat o kvalitní defenzivu, když v obou zápasech inkasoval po jednom gólu.

Milevsko se naposledy střetlo s Trutnovem v sezóně 2010/2011, kdy jej doma porazilo 7:3 a 4:3 po prodloužení, v Trutnově prohrálo 6:3 a 6:5. Jak dopadne dnešní, veledůležitý zápas se dozvíme během následujících minut.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Petr Kofroň

Branky a nahrávky: 24. Pouch (Nevolný) – 10. Šimoníček (Mašek, Luštinec), 53. Šimoníček (Veselý, Luštinec), 56. Šimoníček, 60. Luštinec (Procházka)

HC Milevsko 1934: Pipek (Škubal)- Procházka, Srdínko, Štych, Bartůněk, Štěrba, Hlinka- Urbanec, Descy, Fořt- Novotný (od 30. Novák), Hamerle, Homolka- Nevolný, Pouch, Drda- Król, Korous, Sumerauer
    HC Trutnov: Biegl (Škop)- Antonín, Junek, Procházka, Poul, Malinský- Luštinec, Šimoníček, Mašek- Smékal, Janoušek, Peroutek- Veselý, Chytráček, Zitka

Rozhodčí: Jechoutek- Marek, Rybáček