NY Rangers – Arizona 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Los Angeles 2:3 (kon.) | Tampa – Ottawa 3:4 (0:1 po s.n.)
Boston – Montreal 1:2 (0:1 po s.n.) | Dallas – Winnipeg 2:1 (kon.) | Calgary – San Jose 2:1 (1:0 po s.n.)
po s.n. (0:1)
Tampa Bay Lightning
3:4 (1:1, 1:2, 1:0 - 0:0)
Ottawa Senators
Úterý 25.03.2014, 00:30 • Tampa Bay Times Forum, Tampa • NHL

59:56
    Účel tento čin asi nespnil, neboť domácí již nevystřelili, ale budou hrát přesilovou hru, protože Erik Karlsson (OTT) podrazil Ondřeje Paláta.

52:37
    Jason Spezza (OTT) dostává dvě minuty za držení Sami Sala.

46:06
    Šance pro Ottawu po tom, co Matthew Carle (TBL) musí usednout na trestnou lavici za hákování Marca Mehtota.

45:33
    Jared Cowen (OTT) dostává dvě minuty za podražení J.T. Browna a Ottawa se tak bude bránit.

34:16
    Ottawa se bude znovu bránit, protože Marc Methot (OTT) dostává dvě minuty za napadení.

31:58
    Na trestnou lavici odjíždí Milan Michálek (OTT) za podražení Toma Pyatta za brankou Dukly. Toto byl možná trošku zbytečný zákrok.

23:21
    Přesilová hra pro Tambu Bay, Erik Carlsson /OTT) držel Tylera Johnsona a dostává za to dvě minuty.

18:12
    Přehled vyloučení:
    Ryan Malone (TBL) vražení na hrazení, 2 minuty.
    Radko Gudas (TBL) napadení, 2 minuty.
    Colin Greening (OTT) napadení, 2 minuty.
    Chris Neil (OTT) napadení, 2 minuty.

08:05
    Steven Stamkos (TBL) se dopustil hákování na Kyle Turrisovi a půjde na dvě minuty ven.

01:33
    Budeme svědky prvního vyloučení zápasu. Chris Neil (OTT) utíná tlak hostů a dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 6. Kučerov (Johnson, Brown), 34. Hedman (Filppula, Palát), 46. Stamkos (Palát, Callahan) – 4. Karlsson (Greening), 29. Spezza (Michálek, Karlsson), 29. Turris (Stone, Karlsson), rozh. náj. Spezza

Tampa Bay Lightning: Bishop (Lindbäck) – Hedman, Salo, Carle, Gudas, Brewer, Kostka – Johnson, Stamkos, Purcell – Palát, Filppula, Callahan – Brown, Killorn, Kučerov – Malone, Thompson, Pyatt. Trenér: Jon Cooper.
    Ottawa Senators: Lehner (Anderson) – Methot, Karlsson, Phillips, Ceci, Cowen, Gryba – Michálek, Spezza, Hemský – MacArthur, Turris, Stone – Hoffman, Zibanejad, Condra – Greening, Smith, Neil. Trenér: Paul MacLean.

Rozhodčí: 19 Gord Dwyer, 34 Brad Meier – 90 Andy MaElman, 77 Tim Nowak

Diváci: 18.486