Japonsko U18 – Finsko U18 2:4 (kon.) | Kanada U18 – Česko U18 5:0 (kon.) | USA U18 – Švédsko U18 7:0 (kon.)
Rusko U18 – Maďarsko U18 3:1 (kon.)
Piráti Chomutov
3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
HC Olomouc
Středa 26.03.2014, 17:30 • SD ARÉNA • Baráž o extraligu

55:37
    Mark Bomersback oslabí Piráty. Dostává dvě minuty za napadení.

53:07
    Piráti právě vstřelili branku!
    Špatná přihrávka hostů ve vlastní třetině a kotouč získal NIKOLA GAJOVSKÝ, který nádherně trefuje o pravou tyč Vošvrdovy klece. Asistence: Štěpán Hřebejk.

49:48
    Chomutovští hokejisté budou čelit další přesilovce. Jakub Stehlík je vyloučen na dvě minuty za podražení.

46:16
    Gajovský sám před Vošvrdou! Puk zasáhl pouze jeho výstroj.

41:59
    Potrestána hráčská lavice domácích. David Kämpf bude ten, kdo odsedí dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

35:58
    Olomouc právě vstřelila branku!
    A hosté snižují! MATĚJ PEKR využil přehrávku od Ráce a z první vypálil. Růžička letící puk nedokázal zastavit. Asistence: Roman Rác.

35:26
    A vracející se Staněk jel rázem sám na Růžičku! Bohužel pro hosty zazmatkoval a kotouč mu sjel z hole.

33:29
    Hostující Staněk je vyloučen na 2 minuty za hákování.

30:58
    A Hruška znovu v šanci! Štěpán Hřebejk z otočky vystřelil na branku Hanáků a odražený puk se dostal pod nohy Davida Hrušky. Vošvrda však zareagoval rychleji a neposedný kotouč přikryl.

29:45
    V SD ARÉNĚ sleduje utkání baráže 4367 diváků.

27:18
    Hruška obdržel přihrávku a z první nasměroval puk pouze na Vošvrdův beton!

26:10
    Richard Diviš posílá hosty do tří poté, co vyhodil puk mimo hrací plochu. To jsou 2 minuty za zdržování hry.

25:18
    Šagát zachytil puk ve středním pásmu a zahájil brejk Pirátů. Následně hostující obránce donutil k faulu. Matěj Pekr dostává dvě minuty za podražení.

21:05
    Gajovský dobrusloval ploužící se kotouč a Vošvrda musel konat! Vystartoval puku naproti a zalehl možný průnik. Obránci Olomouce se puku chopili a vyvezli ho do bezpečí.

18:34
    VOJTĚCH KUBINČÁK a Ondřej Kaše předvedli tandem s přechodem přes modrou a prvně jmenovaný z levé strany prostřelil brankáře Vošvrdu! Asistence: Ondřej Kaše.

17:25
    Matěj Pekr byl sám před Růžičkou, ale střela od modré branku minula a kotouč se tím dostal mimo dosah hráče Olomouce. Velké štěstí Pirátů...

10:51
    Tomáš Malec a jeho druhé vyloučení. Dvě minuty za držení protihráče.

08:54
    RADEK HAVEL vypálil od modré a Vošvrdovi zřejmě bránili ve výhledu chomutovští útočníci. Asistence: Karel Hromas, David Kämpf.

06:45
    Kubinčák obdržel přesný pas od Svobody a ocitl se před Vošvrdou! Jeho střela však branku hostů minula.

06:32
    Gajovský prokázal přehled a donutil hosty k faulu. Mario Cartelli je vyloučen na 2 minuty, též za nedovolené bránění.

05:51
    Piráti půjdou do oslabení. Tomáš Malec je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

Daniel Pavlík

Branky a nahrávky: 9. Havel (Hromas, Kämpf), 19. Kubinčák (Kaše), 54. Gajovský (Hřebejk) – 36. Pekr (Rác)

Piráti Chomutov: Růžička (Kostúr) – Malec, Stehlík, Jass, Rutta, Havel, Krstev, Bartejs, Mrázek – Bomersback, Svoboda, Bartečko – Hruška, Gajovský, Hřebejk – Šagát, Kämpf, Hromas – Kaše, Račuk, Kubinčák
    HC Olomouc: Vošvrda (Halász) – Jaroměřský, Cartelli, Ondrušek, Houdek, Staněk, Bartoň, Kadela, Rašner – Selingr, Ostřížek, Kucharczyk – Vodný, Rác, Pekr – Herman, Knotek, Marosz – Švaňhal, Diviš, Jergl

Rozhodčí: Fraňo, Husička – Barvíř, Blümel