Albánie U17 – Česko U17 0:2 (kon.)
Albánie U17
0:2 (0:2)
Česko U17
Pondělí 31.03.2014, 17:00 • Městský stadion Miroslava Valenty • Kvalifikace mistrovství Evropy do 17 let

To je ode mě vše, loučí se Marek Janoš. (18:59:21)

Mohli jsme sledovat zápas se dvěma rozdílnými poločasy. První poločas nepřinesl moc záživný fotbal, zato však padly dva góly. Už v deváté minutě se prosadil Černý a v poslední minutě úvodní poloviny zápasu zvýšil na 2:0 Macek.

Druhý poločas naopak nabídl atraktivní fotbal na obě strany s mírnou převahou Albánců. Diváci však v druhé půli neviděli ani jednu branku a Česko tak zvítězilo 2:0. Pro nestranného diváka byl druhý poločas pastvou pro oči.

Česká republika však na ME bohužel nepostupuje. Anglie zvítězila ve Zlíně 2:1 a zajistila si tak jedinou pozici přímého postupu.

80+2
    Odkop od branky Albánie, už se asi nic nestane.

80+1
    Dlouhý nákop odvrátil Chlumecký. Češi mají aut.

80
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty.

78
    I bojovní fotbalisté z jihu Evropy shledávají, že dnešní zápas je nejspíš rozhodnut a utkání se tak dohrává v pohodovém tempu.

78
    Míč teď rychle střídá strany a nepřesnosti útokům nepřidávají.

76
    Přes tvrdou hru k sobě hráči mají respekt a často přihlížíme sympatickým gestům fair-play.

76
    Macek ještě vybojoval roh pro červené.

76
    Průnik Twardka po pravé straně ukončil rázně Toli.

74
    Dnešní utkání sleduje 1024 diváků.

74
    Toli v hlavičkovém souboji doslova převálcoval Štěpánka. Ten zůstal ležet na trávníku a urostlý Albánec se mu sportovně omlouvá.

72
    Poslední střídání českého týmu.

71
    Tentokrát zastavil průnik Bakalliho ofsajd. Albánie se ke konci zápasu dostává do dobrých příležitostí.

69
    Hyseni dostal od Bareho přesnou přihrávku na hranici vápna, sám si ještě míč potáhl a z gólové pozice trefil pouze připraveného Záleského.

68
    Přímý kop řešil Macek střelou, která však Kastratiho nepřekvapila.

68
    Heroid Gjoshi viděl žlutou kartu za neohleduplný skluz nedaleko šestnáctky.

67
    Z hranice vápna se do balónu opřel dnes aktivní Černý a míč Kastratimu vypadl. Následně chtěl dorážet Badocha, ale brankář Albánie míč zkrotil.