Olomouc – Plzeň 1:0 (kon.) | Varnsdorf – Ostrava 1:0 (kon.) | Příbram – Znojmo 3:0 (kon.)
Sparta – Dukla Praha 2:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Pardubice 2:0 (kon.) | Jablonec – Slavia 3:1 (kon.)
Slovácko – Teplice 3:1 (kon.) | Hr. Králové – Táborsko 4:0 (kon.) | Třinec – Liberec 0:2 (kon.)
FK Třinec
0:2 (0:1)
FC Slovan Liberec
Pondělí 31.03.2014, 15:00 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec (kapacita: 2200 míst) • Juniorská liga

Slezané se v dalším kole představí už ve čtvrtek v Plzni, Liberečtí přivítají v tentýž den Jablonec, čeká je tedy prestižní severočeské derby. V Třinci je pro dnešní den dobojováno. Děkuji za vám za pozornost a loučím se s vámi. U juniorského fotbalu zase brzy na počtenou! (16:54:50)

Novotný měl na noze poslední šanci utkání, nedal, ale mrzet ho to nemusí, protože Liberec si přesto odveze tři body za vítězství o dvě branky. Druhé půle byl o něco živější než první, ale oslavou fotbalu rovněž nebyla. První obrovská šance přišla v 71. minutě, kdy Frimmelovu střelu přizvedl na břevno domácí obránce Bulawa. O dvě minuty později měl jedinou třineckou příležitost na srovnání Christu, ale přestřelil po chybě Koláře a Beníška odkrytou branku. Pojistku na liberecký triumf přidal v 87. minutě nádhernou střelou přes zeď do horního rohu Bouška. Slovan byl dnes lepším týmem, Slezany téměř nepustil do šance a zaslouženě bere tři body.

90
    Po levé straně potáhl míč Frimmel, poslal milimetrově přesný centr na nabíhajícího Novotného, jenž svou střelou nechal vyniknout gólmana Rohela!

89
    Čtvrtou změnu udělal i domácí kouč Papuga, jenž nahradil Dina Trajkovského Radimem Szkutou.

89
    Dnešní utkání sleduje 72 diváků.

88
    Severočeši dnes střídají naposled, Reného Ambrože zastoupí na poslední minuty v útoku Tomáš Egert.

87
    Liberec právě vstřelil branku!
    LUKÁŠ BOUŠKA svou chybu z předešlé akce dokonale napravil a navýšil liberecké vedení! Ujal se totiž exekuce přímého kopu zpoza šestnáctky a nádhernou střelou přes zeď se trefil přesně do horního rohu – 0:2!

87
    Poprvé ve druhé půli sáhl pro žlutou kartu sudí Plesar a potrestal Jakuba Kalfase (TRI) za faul na Ambrože.

86
    Severočeši postupovali do slibného přečíslení, ale Bouška celou akci pokazil nepřesným centrem na Ambrože.

85
    Po dalším libereckém faulu si míč na hranici dvaceti metrů postavil Matoušek, ale přestřelil kromě zdi i branku Koláře.

84
    Liberecký Slovan posílá na trávník během zápasu již čtvrtého fotbalistu. Adam Ondráček vystřídal Daniela Dydowicze.

83
    Kyselému se rozehrávka standardní situace z dálky povedla a našel před brankou Koláře Matouška, jenomže toho zastavil praporek pomezního rozhodčího.

82
    Slezané střídají v dnešním utkání již potřetí. Místo Marka Švábíka zaujme na hřišti Dawid Martynek.

81
    Rozehrával sám faulovaný Dydowicz, k hlavičce se vyšplhal Vojtěšek a branku těsně přestřelil.

80
    Dydowicz už Matouškem faulován byl a Liberečtí se chystají rozehrát přímý kop zpoza šestnáctky.

79
    Matoušek zastavil v pokutovém území Boušku, ten upadl, ale rozhodčí ho výmluvnými gesty vyzýval zpět na nohy.

78
    Slezané mají na případné vyrovnání ještě nějakou čtvrthodinku, sami si však ve druhé půli ještě žádnou větší šanci nevypracovali.

77
    Bouškův přímý kop nejprve zastavil hlavou Bulawa, sám Bouška pak míč před branku vracel hlavou, ale našel pouze Rohelovy rukavice.

Ondřej Zoubek

Branky: 32. Káva, 87. Bouška

Karty:   21. Voves (TRI), 45. Bulawa (TRI), 87. Kalfas (TRI) – 13. Soungole (LIB)

FK Třinec: Rohel – Kalfas, Bulawa, Matoušek, Velner – Trajkovski (89. Szkuta), Voves (C), Kyselý, Machala (71. Christu) – Švábík (82. Martynek), Kufa (46. Kantor). Trenér: Kamil Papuga.
    Náhradníci: Orawski – Szkuta, Kantor, Martynek, Christu.

FC Slovan Liberec: Kolář – Bong, Vojtěšek, Pokorný, Bělíček (46. Beníšek) – Krejčí (70. Frimmel), Dydowicz (84. Ondráček), Soungole (74. Bouška), Novotný (C) – Ambrož (88. Egert), Káva. Trenér: David Vavruška.
    Náhradníci: Kubát – Egert, Beníšek, Ondráček, Bouška, Frimmel.

Rozhodčí: Milan Plesar – Petr Vysloužil, Roman Tacina