Samara – Groznyj 0:0 (odl.) | CSKA Moskva – Volga Novgorod 3:0 (kon.)
3:0 (2:0)
FK Volga Nižnij Novgorod
Pondělí 31.03.2014, 18:45 • Arena Chimki, Chimki • Ruská Premier Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:39:47)

Dnešní utkání je u konce, z "povinného" vítězství se radují domácí fotbalisté, kteří potvrdili roli favorita a Volgu Nižnij Novgorod porazili hladce 3:0. Ve druhém poločase ještě navýšil náskok CSKA Wernbloom, který se trefil hlavo v 69. minutě. Hosté hráli ve druhém poločase mnohem lépe, než v tom prvním, k čemuž přispělo to, že CSKA hrálo ve druhé půli pouze o deseti.

90+3
    Probíhají poslední vteřiny dnešního utkání, ještě souboj o míč ve středu hřiště, úspěšnější hosté.

90+1
    Tři minuty nastavil sudí Kazmenko.

90+1
    Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Musa, přichází Bazeljuk.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, rozhodčí bude, hlavně díky množství faulů, nějakou tu minutu ještě nastavovat.

89
    Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Tošić, přichází Jefremov.

88
    Milanov zkouší proniknout po pravé straně, ale ani on se individuálně prosadit nedokáže.

85
    Poslední pětiminutovka dnešního utkání, hosté to ještě zkouší. Fernandes to zkouší individuálně, ale v přesile s bránícími hráči nemá šanci a ztrácí míč.

83
    Žlutou kartu dostává Andrej Karjaka (FK Volga Nižnij Novgorod) za nedovolené zastavení pronikajícího Tošiće ve středu hřiště.

82
    Souboj ve středu hřiště, domácí získávají míč, ale nikam nespěchají.

81
    Sarkisov zkoušel vybojovat rohový kop pro svůj tým, ale asistent na pomezí je jiného názoru, bude to odkop od branky CSKA.

80
    Poslední desetiminutovka dnešního utkání, které je již rozhodnuté, domácí vedou 3:0 a kontrolují průběh zápasu.

79
    Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Doumbia, přichází Milanov.

77
    A mohlo to být 4:0 pro CSKA, které hraje od 42. minuty o deseti, střelu Musy ale Komarov parádně nohou vyráží.