Olomouc – Plzeň 1:0 (kon.) | Varnsdorf – Ostrava 1:0 (kon.) | Příbram – Znojmo 3:0 (kon.)
Sparta – Dukla Praha 2:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Pardubice 2:0 (kon.) | Jablonec – Slavia 3:1 (kon.)
Slovácko – Teplice 3:1 (kon.) | Hr. Králové – Táborsko 4:0 (kon.) | Třinec – Liberec 0:2 (kon.)
FK Třinec
0:2 (0:1)
FC Slovan Liberec
Pondělí 31.03.2014, 15:00 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec (kapacita: 2200 míst) • Juniorská liga

89
    Čtvrtou změnu udělal i domácí kouč Papuga, jenž nahradil Dina Trajkovského Radimem Szkutou.

88
    Severočeši dnes střídají naposled, Reného Ambrože zastoupí na poslední minuty v útoku Tomáš Egert.

84
    Liberecký Slovan posílá na trávník během zápasu již čtvrtého fotbalistu. Adam Ondráček vystřídal Daniela Dydowicze.

82
    Slezané střídají v dnešním utkání již potřetí. Místo Marka Švábíka zaujme na hřišti Dawid Martynek.

74
    Se střídáními se v posledních minutách roztrhl pytel. Libereckou střídačku opouští Lukáš Bouška, jenž nahradí Daniela Souna Soungoleho.

71
    Podruhé v utkání střídá i domácí mužstvo. Ze hřiště odchází Marek Machala, na hřiště přišel jeden z nejlepších střelců Slezanů Dennis Christu.

70
    Právě pro Martina Krejčího utkání skončilo. Trenér Vavruška ho vystřídal za Denise Frimmela.

46
    Střídal také liberecký Slovan. Ze hry byl stažen Tomáš Bělíček, na trávník přišel Tomáš Beníšek.

46
    Třinečtí reagují na vývoj zápasu změnou. Daniela Kufu nahradil na hrací ploše David Kantor.

Ondřej Zoubek

Branky: 32. Káva, 87. Bouška

Karty:   21. Voves (TRI), 45. Bulawa (TRI), 87. Kalfas (TRI) – 13. Soungole (LIB)

FK Třinec: Rohel – Kalfas, Bulawa, Matoušek, Velner – Trajkovski (89. Szkuta), Voves (C), Kyselý, Machala (71. Christu) – Švábík (82. Martynek), Kufa (46. Kantor). Trenér: Kamil Papuga.
    Náhradníci: Orawski – Szkuta, Kantor, Martynek, Christu.

FC Slovan Liberec: Kolář – Bong, Vojtěšek, Pokorný, Bělíček (46. Beníšek) – Krejčí (70. Frimmel), Dydowicz (84. Ondráček), Soungole (74. Bouška), Novotný (C) – Ambrož (88. Egert), Káva. Trenér: David Vavruška.
    Náhradníci: Kubát – Egert, Beníšek, Ondráček, Bouška, Frimmel.

Rozhodčí: Milan Plesar – Petr Vysloužil, Roman Tacina